lub
search Dowolna lokalizacja

widgets Dowolny typ obiektu

checked Dowolne udogodnienie
lub

WOLNE TERMINY nad morzem

Rewal

Komfortowy ośrodek z wyżywieniem i animacjami dla dzieci, zapraszamy!

Komfortowy ośrodek z wyżywieniem i animacjami dla dzieci, zapraszamy!

Jarosławiec

Domki i pokoje u Moniki - zapraszamy na rodzinny wypoczynek!

Zapraszamy na wypoczynek do Jarosławca. Przytulne pokoje i domki - idealne miejsce na rodzinny wypoczynek.

Darłówko

NOWE, KAMERALNE APARTAMENTY Z ANEKSEM KUCHENNYM - ZAPRASZAMY!

Komfortowe apartamenty blisko plaży - zapraszamy na wypoczynek!

Ostrowo

Veroma - Domki Rodzinne nad Bałtykiem

Wolne terminy wakacyjne! Doba od 370 zł! Kort tenisowy, grill gazowy, wiata grillowa, spokojna, cicha okolica!

Dziwnów

Domki Astoria znajdują się 150m od plaży, w pobliżu promenada, którą można udać się na spacer.

!!! WOLNE TERMINY DO 20% RABATU !!! Domki 3 osobowe wolne od 10-24.06 i 01-15. 07 Domki do 8 osób wolne 10-24.06 i 01-15.07

Ustka

Przytulny obiekt idealny na rodzinny wypoczynek!

WOLNE TERMINY W LIPCU I SIERPNIU! Duży, zagospodarowany zielony teren! Przytule pokoje, miejsce w którym na pewno wypoczniesz!

Chłopy

Wolnostojące, komfortowe i przytulne domki położone w ustronnym miejscu, zaledwie 200 m od morza.

Wolne terminy: BOŻE CIAŁO, od czerwca do 9 lipca, od 2 - 5 lipca ( 3 doby), od 3 - 10 lipca, od 5 sierpnia do nadal Serdecznie zapraszamy!

Darłówko

Noclegi z wyżywieniem - 200 m od morza!

Nocleg z wyżywieniem (smaczne posiłki serwowane na miejscu). 200 m od plaży! REZERWUJ już DZIŚ i wypocznij w Darłówku! Zapraszamy!

WOLNE NOCLEGI NAD MORZEM - chcesz wyjechać na urlop nad morzem, ale urlop wpadł w ostatniej chwili i nie było czasu aby zarezerwować pobyt? Ciągle szukasz i myślisz, że nic już nie znajdziesz? Przedstawiamy ofertę obiektów, które jeszcze posiadają wolne miejsca. Sprawdź i zarezerwuj!

Oferta "Wolne Terminy" skierowana jest głównie dla osób, które na wyjazd nad morze decydują się tuż przed urlopem. Jeśli szukamy obiektu noclegowego na 5-6 miesięcy przed wyjazdem, z reguły nie ma problemu ze znalezieniem go. Gorzej gdy szukamy obiektu na 2-3 tygodnie przed urlopem, zwłaszcza gdy urlop wypada w miesiącach letnich. Właśnie dla takich osób jest oferta "Wolne Terminy" - nie musimy przeszukiwać tysięcy ofert w nadziei, że gdzies jest wolne miejsce. Tu mamy zebrane obiekty, które mają jeszcze wolne noclegi nad morzem.

W przypadku ofert w kategorii "Wolne Terminy", ceny z reguły nie różnią się od ofert standardowych. Opcja "Wolne Terminy" jest wygodna, gdy szukamy wolnego noclegu nad morzem na kilka dni przed wyjazdem.

Tu niestety nie ma reguły. Mogą to być wolne domki nad morzem, a równie dobrze oferta może zawierać tylko wolne pokoje nad morzem. Na tydzień czy dwa przed wyjazdem, nie możemy liczyć na to, że akurat we Władysławowie będą wolne apartamenty. Oferta ta pozwala nam znaleźć dość szybko obiekt noclegowy, który ma jeszcze wolne miejsca.

Bardziej niż na miejscowości musimy skupić się na ofercie obiektu noclegowego - pod kątem ceny i rodzaju obiektu. Może się zdarzyć, że od 15 lipca nie ma wolnych obiektów w Jastrzębiej Górze, ale są jeszcze wolne miejsca w Mielnie.

serce Ulubione
obiekty
0
serce Twoje ulubione obiekty 0