location_on Dowolna lokalizacja

widgets Dowolny typ obiektu

checked Dowolne udogodnienie

Jastarnia Noclegi (1)

Nie odnaleziono

Brak obiektów spełniających kryteria.

Zobacz wszystkie obiekty

Noclegi w sąsiednich miejscowościach

Jastarnia to portowa miejscowość położona w województwie pomorskim, na Mierzei Helskiej. W Jastarni plaże znajdują się zarówno nad otwartym Bałtykiem jak i nad Zatoką Pucką. Te, które leżą od strony morza są szersze i aby do nich dotrzeć trzeba przejść przez fragment sosnowego lasu.

W Jastarni cały czas silne są tradycje kaszubskie. Z zabytków kaszubskiej kultury rybackiej odkryjemy tu Chatę Rybacką, prywatne Muzeum Pod Strzechą. W Jastarni funkcjonuje także skansen fortyfikacji.

Panują tutaj znakomite warunki do uprawiania windsurfingu i kitesurfingu, a na terenie Jastarni funkcjonują liczne szkółki sportów wodnych. Dodatkowo, przez całą helską mierzeję ciągnie się ścieżka rowerowa, a okolice znakomicie nadają się na spacery.

Jastarnia to nieduża miejscowość turystyczna i nie ma tu hoteli czy dużych apartamentowców. Trzon oferty noclegowej w Jastarni stanowią pokoje gościnne i domki letniskowe - i to te obiekty tyryści wybierają najczęściej.

Najtańsze noclegi w Jastarni zaczynają się już od 35-40 zł od osoby za dobę - to głównie oferta tanich pokoi i kwater. Noclegi w obiektach o wyższym standardzie są droższe.

To zależy od konkretnego obiektu noclegowego w Jastarni. Część obiektów przyjmuje gości z ich czworonożnymi przyjaciółmi, wówczas, w opisie obiektu, znajduje się informacja i piktogram "Akceptujemy małe zwierzęta". W niektórych obiektach może być naliczana dodatkowa opłata za psa.

Jastarnia dysponuje bogatą bazą gastronomiczną - liczne restauracje, bary, pizzerie, smażalnie ryb, kawiarnie, lodziarnie - to wszystko czeka na turystów - każdy więc znajdzie tu coś dla siebie.

serce Ulubione
obiekty
0
serce Twoje ulubione obiekty 0