location_on Dowolna lokalizacja

widgets Dowolny typ obiektu

checked Dowolne udogodnienie

Sobieszewo Noclegi (2)

Nie odnaleziono

Brak obiektów spełniających kryteria.

Zobacz wszystkie obiekty

Noclegi w sąsiednich miejscowościach

Sobieszewo to dawna wieś rybacko-letniskowa, obecnie stanowi część miasta Gdańsk. Sobieszewo położone jest na Wyspie Sobieszewskiej, którą otaczają wody Morza Bałtyckiego, Wisły i Martwej Wisły. Na wyspę można dostać się na 3 sposoby: mostem pontonowym w Sobieszewie (w ciągu drogi wojewódzkiej nr 501), mostem nad czynną Śluzą Przegalina i sezonowym promem przez Wisłę: Świbno - Mikoszewo. Wyspa Sobieszewska to aż 11 kilometrów pięknej, piaszczystej plaży. W wakacje na wyspie czynne są dwa strzeżone kąpieliska morskie.

Będąc w Sobieszewie warto odwiedzić rezerwat przyrody "Mewia Łacha". Jest to jeden z najbardziej unikatowych i urokliwych zakątków Polski i Europy. Ostoja dla 165 fok i 50 gatunków ptaków. Jest przykładem tego jak człowiek i przyroda mogą współistnieć dzięki sobie nawzajem. 

Oferta noclegowa jest niezwykle bogata, od komfortowych hoteli i apartamentów po pokoje, kwatery, domki i pola namiotowe. Sobieszewo to przede wszystkim idealne miejsce do wypoczynku dla osób, które nie przepadają za tłumami. Tutejsze plaże nawet w sezonie nie są zatłoczone. Zapraszamy do Sobieszewa!

Sobieszewo to nieduża miejscowość turystyczna (dzielnica Gdańska) - nie ma tu hoteli czy dużych apartamentowców. Trzon oferty noclegowej w Sobieszewie stanowią pokoje gościnne i domki. W Sobieszewie działa też kilka ośrodków wczasowych.

Najtańsze noclegi w Sobieszewie zaczynają się już od 30-35 zł od osoby za dobę - to głównie oferta tanich kwater i pokoi. Noclegi bliżej plaży są droższe, podobnie jest w przypadku bardziej komfortowych obiektów - apartamentów. 

W Sobieszewie działa kilka restauracji, barów, pizzeri czy smażalni ryb. A jeśli chcemy zjeść coś słodkiego to w Sobieszewie jest kilka cukierni, kawiarni czy lodziarni.

serce Ulubione
obiekty
0
serce Twoje ulubione obiekty 0