location_on Dowolna lokalizacja

widgets Dowolny typ obiektu

checked Dowolne udogodnienie

Puck Noclegi (4)

Nie odnaleziono

Brak obiektów spełniających kryteria.

Zobacz wszystkie obiekty

Noclegi w sąsiednich miejscowościach

Puck to miasto w województwie pomorskim, zlokalizowane pomiędzy Władysławowem a Gdynią. Leży na Kaszubach u ujścia Płutnicy do Zatoki Puckiej. Plaża w Pucku jest piaszczysta, posiada również strzeżone latem kąpielisko o odcinku około 100 metrów. Puck to miasto portowe, posiada również Drewniane Molo, które jest jest szerokie, ze specjalnymi podestami na ławeczki - to duża atrakcja turystyczna.

Z uwagi na położenie nad zatoką Pucką - jest dobrym miejscem do uprawiania windsurfingu i kitesurfingu. W Pucku i okolicy wytyczonych jest dużo tras do turystyki rowerowej i pieszej

Będąc w Pucku warto również odwiedzić Muzeum Ziemi Puckiej, będące odpowiednim miejscem, żeby poznać historię Pucka i okolic. Muzeum ma dwa oddziały w Pucku: Kamienica Mieszczańska i Szpitalik, oraz dwa oddziały zamiejscowe: Zagroda Gburska i Rybacka w Nadolu i Hallerówka we Władysławowie. 

Na turystów czeka tutaj bogata baza gastronomiczna: lodziarnie, kawiarnie, restauracje, smażalnie i bary. Podobnie rozmaita jest baza noclegowa. Zapraszamy do Pucka!

Puck oferują dość bogatą bazę turystyczną - znajdziemy tu ośrodki wypoczynkowe, apartamenty, pokoje, tanie kwatery, domki letniskowe czy pola namiotowe. Zatem jakich noclegów w Pucku jest najwięcej? Najliczniejszą grupą noclegową są pokoje i apartamenty.

Największą atrakcją turystyczną w Pucku jest oczywiście plaża i molo. Ale Puck to również Muzeum Ziemi Puckiej. Nie brak również ścieżek rowerowych i szlaków turystycznych.

Puck to dobrze zorganizowana miejscowość turystyczna. Poza bogatą bazą noclegową Puck dysponują równie bogatą bazą gastronomiczną - liczne restauracje, bary, pizzerie, smażalnie ryb, kawiarnie, lodziarnie - to wszystko czeka na turystów - każdy więc znajdzie tu coś dla siebie.

Najtańsze noclegi w Pucku zaczynają się już od 30-35 zł od osoby za dobę - to głównie oferta pokoi i tanich kwater. Noclegi bliżej plaży są droższe, podobnie jest w przypadku bardziej komfortowych obiektów - apartamentów.

serce Ulubione
obiekty
0
serce Twoje ulubione obiekty 0