lub
search Dowolna lokalizacja

widgets Dowolny typ obiektu

checked Dowolne udogodnienie
lub

Kuźnica Noclegi

Kuźnica

Bardzo blisko morza z widokiem na panoramę zatoki PUCKIEJ 50m od naszego ogrodzenia spokojna woda zatoki styka się ze złocistym piaskiem Kuźnickiej plaży

Kuźnica

Zapraszamy do Willi Gryf na wypoczynek. Nasz dom znajduje się niedaleko czystej, niezatłoczonej plaży i lasu.

Kuźnica to nieduża miejscowość turystyczna na Półwyspie Helskim i nie ma tu hoteli czy dużych apartamentowców. Trzon oferty noclegowej w Kuźnicy stanowią pokoje gościnne i domki letniskowe.

Najtańsze noclegi w Kuźnicy zaczynają się już od 25-30 zł od osoby za dobę - to głównie oferta tanich kwater i pokoi. Noclegi bliżej plaży są droższe, podobnie jest w przypadku bardziej komfortowych obiektów - apartamentów.

Kuźnica to nieduża miejscowość turystyczna i nie ma tu tylu restauracji, co w dużych ośrodkach jak Hel czy Władysławowo. Nie znaczy to jednak, że na obiad musimy jechać 20-30 kilometrów. W Kuźnicy działa kilka restauracji, barów, pizzeri czy smażalni ryb.

Kuźnica to osada nadmorska leżąca w województwie pomorskim, na Mierzei Helskiej. Od momentu wybudowania połączenia kolejowego Hel - Władysławowo zaczęła się w Kuźnicy dynamicznie rozwijać turystyka. Mierzeja Helska w okolicy Kuźnicy jest najwęższa, dlatego też do nadmorskiej plaży jest blisko z każdego miejsca. Plaża w Kuźnicy usytuowana od strony otwartego Bałtyku jest szeroka i piaszczysta.

Kurort ten posiada kapielisko czynne w sezonie letnim oraz dwie przystanie morskie. Kuźnica to dość duży ośrodek rybacki. Od strony Zatoki Puckiej funkcjonuje port rybacki z mariną. Przez wiele lat była to mała nieosłonięta przystań rybacka, z niewielkim nabrzeżem i trudnym, obfitującym w mielizny podejściem. Jesienią 2012 roku oddano do użytku zmodernizowany port.

Wybierając się do Kuźnicy warto wziąć ze sobą rower, ewentualnie wypożyczyć go. Przez cały Półwysep Helski - a właściwie mierzeję, ciągnie się ścieżka rowerowa. Inną formą aktywnego spędzania tu czasu jest popularny w całej Zatoce Helskiej windsurfing i kitesurfing.

 

serce Ulubione
obiekty
0
serce Twoje ulubione obiekty 0