oferty SPA NAD MORZEM

(8)
8 obiektów na 1 stronie

 

wSPAniały czas nas polskim morzem!

Podaruj sobie odrobinę luksusu i skorzystaj z jednej z ofert SPA nad Bałtykiem. Czas spędzony w SPA to niezapomniane doznania. Masaże, kąpiele w saunie i zabiegi kosmetyczne przeniosą Cię tam, gdzie tylko zechcesz. To luksus dla Twojej skóry, myśli oraz zmysłów. Relaks w najpiękniejszym wydaniu. Pielęgnacja ciała przywraca wewnętrzną harmonię i zapewnia poczucie kojącego spokoju.

Sprawdź które obiekty nad morzem przygotowały ofertę SPA z basenem, dla dwojga, pakiety odnowy biologicznej, a także gdzie można wykorzystać bon turystyczny. Zarezerwuj wizytę w nadmorskim SPA i obudź w sobie dobrą energię!

Potrzebujesz rehabilitacji nad morzem? Sprawdź turnusy rehabilitacyjne nad morzem i znajdź odpowiedni ośrodek.

 

 

Oferta "SPA nad Morzem" skierowana jest do wszystkich, którzy poza tradycyjnym wypoczynkiem nad morzem, chcą również poddać swoje ciało zabiegom SPA.

Pobyt w obiekcie SPA jest z reguły droższy niż w pensjonacie czy apartamencie. Ale do tego typu obiektów nie jedziemy tylko po to, żeby relaksować się na plaży. Ośrodki SPA najczęściej oferują komfortowy pobyt z całodziennym wyżywieniem a do tego szereg zabiegów SPA, których nie znajdziemy w innych obiektach.

Oferta każdego ośrodka jest inna i w każdym możemy skorzystać z innych pakietów SPA oraz zabiegów. W autorskich ofertach możemy zazwyczja wybierać spośród róznorodnychh masaży, turnusów rehabilitacyjnych, odprężających i relaksujących kąpielach, okładach, zabiegów Wellness i SPA, zajęć fitness czy na basenie. Często możemy skozrystać też z jacuzzi czy sauny. Specjalistyczne ośrodki świadczą też usługi elektroterapii, krioterapii, dermabrazji czy leczniczych inhalacji. Oferta poszczególnych ośrodków jest przygotowana tak, aby każdy mógł znaleźć w niej coś dla siebie. O tym co znajdziemy w poszczególnym ośrodku przeczytamy w jego opisie.

Większość zabiegów ma cel prozdrowotny i nie powinny one zaszkodzić naszemu zdrowiu. Mimo tego przed zabiegiem warto porozmawiać z osobą wykonującą. Wykwalifikowana kadra rozwieje nasze wątpliwości i udzieli odpowiednich wskazówek, a w razie jakichkolwiek przeciwwskazań zaoroponuje alternatywny zabieg. Przeciwwskazaniem mogą być poważne choroby serca i choroby układu krążenia, zaburzenia rytmu serca, uczulenia stan pozawałowy czy stany zapalne. Szczególną ostrożność muszą zachować kobiety w ciąży. O każdym schorzeniu należy poinformować personel oraz zgłosić mu wszelkie dolegliwości bólowe i chorobowe.

Nie ma takiej konieczności i obowiązuje pełna dobrowolność. Głównym zamiarem turnusu jest relaks i wypoczynek. Sami możemy zdecydować z czego skorzystamy. Z każdego zabiegu można zrezygnować. Nie zawsze jednak zostaje zwrócona zapłata za niewykorzystany zabieg - warto dowiedzieć się czy dany ośrodek umożliwia zwrot środków w takim przypadku.

Nie jest to konieczne. Pamiętajmy jednak, aby zadbać o wygodne ubranie i bieliznę, w których będziemy czuć się komfortowo. Warto mieć wygodny, niekrępujący ruchów dres i obuwie zmienne (klapki, trampki itp.) Na niektóre zabiegi np. sauna, okłady dobrze mieć przy sobie szlafrok oraz ręcznik, a w przypadku zajęć na basenie strój jednoczęściowy oraz czepek. 

Najważniejsze to przyjść z dobrym humorem. Dobrze jest zjawić się ok. 15 minut wcześniej. Dzięki temu zdążymy bez pośpiechu się przebrać i skonsultować z personelem oraz poinformować go o dolegliwościach czy osobistych preferencjach. Zalecamy zrezygnowanie z obfitych posiłków i alkoholu minimum godzinę przed wizytą. Wskazane jest także zdjęcie biżuterii.