location_on Dowolna lokalizacja

widgets Domki

checked Dowolne udogodnienie

DOMKI nad morzem (370)

Nowe całoroczne, klimatyzowane domki - Wymarzone miejsce dla tych co cenią sobie ciszę, spokój oraz kontakt z przyrodą !

Posiadasz obiekt noclegowy?

Zareklamuj go TUTAJ

Słoneczne, dwupoziomowe domki z własnym wydzielonym terenem zielonym - 200 metrów od plaży - mile widziane pupile !

200 m

Ośrodek Biała Plaża położony jest w zacisznej, malowniczej części Gąsek , bezpośrednio przy przejściu na plażę. Zapraszamy na wypoczynek do naszego obiektu !

20 m

Posiadasz obiekt noclegowy?

Zareklamuj go TUTAJ

Domki murowane i drewniane urządzone zostały w sposób elegancki - zapraszamy do rezerwacji LATO 2024!

1000 m

Domki Letniskowe nad morzem

Domki letniskowe nad morzem to bardzo popularna forma zakwaterowania na wakacje czy wczasy. Ile kosztuje wynajęcie domku nad morzem? Jest wiele czynników więc ceny wynajęcia domków są różne. Cena zależy od terminu, wielkości domku. Spotkacie zarówno tanie domki o prostym wyposażeniu, ale też komfortowe i luksusowe domki gdzie cena za pobyt jest znacznie wyższa.

Są domki małe gdzie może zamieszkać jedna rodzina, ale też takie gdzie można wybrać sie na urlop nad morzem w większej grupie znajomych czy zaprzyjaźnionych rodzin. Domki oferują przeważnie taras, na którym można zjeść śniadanie czy wypić poranną kawę. Dodatkowym plusem zakwaterowania w domkach jest intymność - w domku z reguły nie mamy sąsiadów za ścianą.

Czy wakacje w domkach nad morzem są tanie?

Domki nad morzem to doskonałe rozwiązanie, szczególnie dla rodzin z dziećmi. To wypoczynek nad morzem, który może być jednocześnie tani i komfortowy. Na całym polskim wybrzeżu Morza Bałtyckiego możemy znaleźć sporo ofert noclegów w domkach. Niepodważalną zaletą nadmorskich domków letniskowych jest pełna swoboda wypoczynku - bez sąsiadów za ścianą i konieczności stałego zachowywania ciszy. Dla rodzin z dziećmi czy grupy znajomych domki nad morzem są też tańszym rozwiązaniem, bowiem opłata za pobyt jest za domek a nie za liczbę osób.

Domki mogą być drewniane, o różnym wyposażeniu w zależności od oferowanego komfortu, na przykład z basenem albo przy plaży. W nadmorzem.com prezentujemy ponad 500 ofert domków letniskowych nad morzem, każdy znajdzie coś dla siebie.

Ceny wynajęcia domków są różne - zleżą od terminu, wielkości domku, lokalizacji. Czy domki nad morzem są drogie? Wiele zależy od tego w ile osób wybieracie się na urlop. Z reguły cena jest liczona za cały domek, jeśli domek jest 6-8 osobowy, a my wybieramy się w 3-4 osoby - to cena za osobę będzie wyższa. Warto, szukając domku, szukać obiektu jak najbardziej dopasowanego do ilości osób. Jeśli wybieramy się na urlop z zaprzyjaźnioną rodziną albo w większej grupie znajomych - możemy wybrać większy obiekt - a te, w przeliczeniu na osobę, są tańsze.

Jeśli mielibyśmy odpowiedzieć jednym słowem, to odpowiedź brzmiała by TAK. Jest ku temu kilka powodów. Po pierwsze w domku mamy daleko posuniętą intymność - nie ma z reguły sąsiadów za ścianą więc nie trzeba aż tak bardzo strofować dzieci by zachowywały się cicho. Po drugie w tego typu obiektach jest więcej przestrzeni wspólnej i indywidualnej. Z reguły mamy do dyspozycji taras czy indywidualny grill do naszej dyspozycji. W części wspólnej bardzo często spotkamy infrastrukturę dla dzieci - huśtawki, piaskownice, trampoliny. A i nasze pociechy mogą poznać nowych kolegów na placu zabaw..

Domki nad morzem to w przeważającej ilości obiekty sezonowe. To czy domek jest ogrzewany jest ważne gdy wybieramy się nad morze poza głównym sezonem letnim - na majówkę czy we wrześniu. Wówczas warto wybierać obiekty, które są ogrzewane. Latem nie ma potrzeby ogrzewania domku, ale gdy lubimy wyższe temperatury w pomieszczeniach warto szukać obiektów z dodatkowymi grzejnikami czy kominkiem. Należy tylko liczyć się z tym, że w części obiektów mogą występować dodatkowe opłaty za używanie ogrzewania w sezonie letnim.

serce Ulubione
obiekty
0
serce Twoje ulubione obiekty 0