Novaulinia

location_on ul. Ulinia 1N, Ulinia Zobacz na mapie

Domy w stylu nowoczesnej minimalistycznej stodoły z loftowymi akcentami. Komfortowo wyposażone we wszystko co niezbędne do optymalnego wypoczynku i jednocześnie ekologiczne.

Ulinia to piękna nadmorska miejscowość, z wspaniałą szeroką, dziką plażą z białym piaskiem. Tutaj w spokoju odpoczniesz od tłumów, delektując się morskim powietrzem i dźwiękiem bałtyckich fal.
Jeszcze bliżej nas jest jezioro Sarbsko, którego płytkie, bezpieczne, szybko nagrzewające się wody stwarzają idealne warunki do uprawiania sportów wodnych.

Zapełniamy niezbędny sprzęt i warunki do samodzielnego przyrządzania posiłków. W pełni wyposażony aneks kuchenny oraz zmyślnie zaprojektowana przestrzeń kuchenno-jadalna pozwala na kreatywne przygotowanie ulubionych dań.

Oferta obiektu

Całoroczne, komfortowe, ekologiczne

Domy w stylu nowoczesnej minimalistycznej stodoły z loftowymi akcentami, z aluminiową fasadą, dębowymi schodami i wykończone wysokiej jakości materiałami np. stoły z litego drewna dębowego, blaty w kuchni z kamienia. Domy są komfortowo wyposażone we wszystko co niezbędne do optymalnego wypoczynku i jednocześnie ekologiczne - własna oczyszczalnia ścieków, własne ujęcie wody głębinowej, własna energia elektryczna - fotowoltaika. Domy oraz basen ogrzewamy ekologiczną pompą ciepła.

Zobacz więcej

Udogodnienia

Wi-Fi

Łazienka

Aneks kuchenny

Taras

Ogrzewanie

Zastawa stołowa

Dostępne w obiekcie

Basen

Grill

Parking

Obiekt całoroczny

Lokalizacja

sukces

Dziękujemy, Twoja wiadomość została wysłana do obiektu noclegowego.

Twoja wiadomość jest wysyłana. Prosimy o cierpliwość

sukces

Nie udało się wysłać, Twoja wiadomość nie została wysłana do obiektu noclegowego.

Przepraszamy, jeśli pojawił się problem z wysłaniem pytania, skontaktuj się z nami

Administratorem Twoich danych osobowych jest firma AKCEPT, Plac Piastowski 14/2, 58-560 Jelenia Góra, szczegóły w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane oraz jakie masz prawa z tym związane znajdziesz w Polityce Prywatności Wypełniając formularz i klikając przycisk „wyślij zapytanie":, wyrażasz zgodę na przesłanie Twojego zapytania, w tym Twoich danych osobowych do właściciela obiektu noclegowego NOVA ULINIA Anna Rędziak, 1N , 84-352, Ulinia, który zgodnie z art. 13. pkt 16 „REGULAMINU KORZYSTANIA Z PORTALI NALEŻĄCYCH DO FIRMY AKCEPT", w momencie przekazania danych osobowych Odwiedzającego poprzez Portale z formularza zapytań, ma zapewnić ich bezpieczeństwo zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych(określane jako „RODO", „ORODO", „GDPR" lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych") oraz obowiązujących przepisów krajowych.

Inne obiekty w Ulinia

chevron_left
chevron_right
serce Twoje ulubione obiekty 0