Dom Gościnny AMBER

Oferujemy spokojny wypoczynek w komfortowych pokojach 150 m od morza w miejscowości Dziwnów

Adama Mickiewicza 38, Dziwnów

Zapraszamy  Państwa na wspaniałe i niezapomniane wakacje do naszego Domu Gościnnego AMBER w Dziwnowie.         

Obiekt znajduje się w centrum miasteczka, 150m. od morza, graniczy z parkiem, w którym zaraz za naszym domem /10 m./ znajduje się nowy, duży plac zabaw dla dzieci.                                                                                                                                                                                                                         

Oferujemy jednopokojowe studia dla trzech osób (możliwa jedna dostawka), każde z łazienką, aneksem kuchennym i niezależnym wejściem z zewnątrz.

 

Nie prowadzimy wyżywienia, ale nasz dom znajduje się w samym centrum miasteczka, więc możliwości wyżywienia i zakupów wokoło bardzo dużo.
 
 
                 
 

Oferujemy udany, spokojny wypoczynek w komfortowych trzyosobowych pokojach typu studio z aneksami kuchennymi i łazienkami.

Każdy pokój  wyposażony jest w:

 • łazienkę
 • aneks kuchenny
 • telewizję
 • sprzęt plażowy (leżak, parawan)
 • sejf do dyspozycji Gości
 • wi-fi.

 

Aneksy kuchenne są wyposażone w:

 • lodówkę
 • płytę indukcyjną
 • kuchenkę mikrofalową
 • czajnik
 • ekspres do kawy
 • toster
 • naczynia i sztućce

   

Bezpłatna możliwość wypożyczenia:

 • krzesełka dziecięcego (ograniczona ilość),
 • wanienki, prosimy zgłaszać przy rezerwacji (ograniczona ilość),
 • nocnika (ograniczona ilość),
 • żelazka z deską do prasowania,
 • jajowara,
 • dodatkowego parawanu.

   

Gości prosimy o zabranie z domu ręczników. Na miejscu jest możliwość wypożyczenia ręczników, jest to usługa dodatkowo płatna (30 zł.- 2 ręczniki). 

W obiekcie obowiązuje zakaz wnoszenia do pokoju i używania przywiezionych kuchenek, palników, grzałek i innych urządzeń mogących stanowić zagrożenie pożarowe, oraz z których korzystanie może spowodować, że  pozostawiony w pokoju "zapach" (np. smażenia ryb) będzie trudny do usunięcia. Usługa dearomatyzacji to koszt 300 zł., będziemy zmuszenii  obciążyć nim gości.

Na terenie posesji znajduje się wydzielone miejsce do grillowania i  miejsca parkingowe dla naszych Gości.

Cały obiekt jest monitorowany.

Dostęp do internetu wi-fi.

Wyżywienie we własnym zakresie.

Doba hotelowa trwa od godziny 16.00 w dniu przyjazdu do godziny 10.00 w dniu wyjazdu. 

Czekamy na Państwa od godziny 16 do godziny 20. W przypadku przyjazdu w godzinach późniejszych, prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny. 

 

 Wcześniejsze zakwaterowanie (przed rozpoczęciem doby hotelowej) możliwe jest wyłącznie po uprzednim  uzgodnieniu z właścicielem i obowiązuje za nie opłata 100 zł. Wcześniejsze zakwaterowanie możliwe jest jednak nie wcześniej niż o godzinie 12. 

 

Zobacz więcej

Odległości

Odległość do morza: 150 m

Udogodnienia

Taras

Sprzęt plażowy

Czajnik elektryczny

Zastawa stołowa

Lodówka

TV

Sejf

Ogrzewanie

Balkon

Aneks kuchenny

Prywatna łazienka

Wi-Fi

Suszarka do włosów

Ekspres do kawy

Dostępne w obiekcie

Płatność kartą

Grill

Żelazko

Parking

Akcesoria dla niemowląt

Zobacz więcej

Cennik i regulamin

Cennik 2024:      
 

Termin pobytu:

Cena za dobę za pokój

01.07. - 25.08.

(sezon wysoki)

                335 zł. 

    26.08. - 31.08.

 i 21.06 - 30.06.

          290 zł. 

    01.09.-20.06

           245 zł. 

Ceny poza głównym sezonem uzależnione są od terminu i długości pobytu.

W okresie długich weekendów, świąt ceny takie jak w wysokim sezonie. 

W cenę pobytu wliczone jest zużycie prądu i wody.

W pokojach możliwa jest jedna dostawka płatna dodatkowo 55 zł./doba (1-2 noce 100 zł./doba). Dopłata dotyczy dodatkowej osoby w pokoju, bez względu, czy dostawiamy dodatkowe łóżko czy nie. 

W dniu przyjazdu pobierana jest kaucja w wysokości 300 zł. Kwota kaucji zwracana jest gościom w dniu wyjazdu przy oddawaniu kluczy.

Wynajęcie pokoju na jedną dobę jest możliwe tylko poza głównym sezonem, doliczana jest wtedy dodatkowa opłata w wysokości 75 % ceny.

Minimalna długość pobytu w okresie głównego sezonu  6 noclegów, pozostałe okresy 3 noclegi. Zdarza się, że mamy krótsze luki w rezerwacjach, wtedy wynajmujemy na krótsze okresy wynikające z kalendarza rezerwacji. 

Przyjazd z psem jest możliwy po wcześniejszym uzgodnieniu i za dodatkową opłatą. 

 

Jesteśmy płatnikami podatku Vat.

Od 1 stycznia 2020r. nastąpiła zmiana przepisów regulujących zasady wystawiania faktur vat. Jeżeli chcecie Państwo otrzymać fakturę vat, fakt ten należy zgosić najpóźniej przed wpłatą zadatku. 

 

Zasady rezerwacji: 

Rezerwację przyjmujemy telefonicznie lub e-mailowo.

Warunkiem rezerwacji jest wpłata w ciągu 2 dni od momentu rezerwacji zadatku w wysokości 30% wartości całego pobytu, nie mniej niż równowartość dwóch noclegów.

Zadatek nie podlega zwrotowi w przypadku rezygnacji gości z pobytu.

Informujemy, że w gminie Dziwnów obowiązuje opłata miejscowa w wysokości 3,00 zł./osoba/doba.

 

Rachunek bankowy do wpłaty zadatku:

Dom Gościnny Amber
Joanna Szymczak-Barszcz
ul. Mickiewicza 38, 72-420 Dziwnów

nr 88 1240 3868 1111 0010 3082 8914


Regulamin pobytu w Domu Gościnnym Amber w Dziwnowie

W celu uniknięcia nieporozumień oraz zapewnienia Państwu udanego wypoczynk uprosimy o zapoznanie się z poniższym regulaminem. Potwierdzenie przyjęcia rezerwacji jest jednoznaczne z zapoznaniem się oraz przyjęciem i zaakceptowaniem regulaminu.

 1. Pokoje wynajmowane są na doby. Minimalny czas pobytu w okresie lipiec-sierpień to 5 noclegów.
 2. Doba pobytu trwa od godziny 16.00 w dniu przyjazdu do godziny 10.00 w dniu wyjazdu.
 3. W przypadku braku możliwości dotarcia na miejsce do godziny 21.00 Gość jest zobowiązany do powiadomienia właścicieli obiektu o możliwej godzinie przyjazdu.
 4. Uwzględnia się życzenia przedłużenia pobytu w miarę posiadanych wolnych miejsc.
 5. Gość DG Amber winien uregulować należność za pobyt w dniu przyjazdu, w trakcie meldowania. Do czynności zameldowania wymagany jest dokument tożsamości. Niedokonanie zapłaty za pobyt z góry, uprawnia właścicieli DG Amber do odmowy zameldowania gościa i wydania klucza do pokoju.
 6. W czasie meldowania gości pobierana jest zwrotna kaucja w wysokości 300 zł. Kwota ta zwracana jest w dniu wyjazdu po oddaniu kluczy, pilota od bramy i sprawdzeniu pokoju.
 7. Osoby niepełnoletnie mogą zostać zameldowane tylko wraz z osobą dorosłą, a pobyt ich możliwy jest tylko pod opieką dorosłych.
 8. Na prośbę gości do wynajmowanego pokoju może zostać dokwaterowana dodatkowa osoba dopiero po wyrażeniu zgody przez właściciela oraz po dokonaniu formalności meldunkowych i wniesieniu stosownej opłaty.
 9. Podczas przekazywania kluczy udzielamy instrukcji dotyczących otwierania i zamykania bramki i bramy wjazdowej oraz instrukcji użytkowania wybranych urządzeń elektrycznych stanowiących wyposażenie pokoju. Moment ten stanowi jednocześnie zapoznanie się ze stanem technicznym, ilościowym pokoju i urządzeń w nim się znajdujących.
 10. Pokój przekazywany jest w stanie czystym i uporządkowanym. W trakcie pobytu obowiązek utrzymania porządku spoczywa na Kliencie.
 11. Nie zgłoszenie uwag i zastrzeżeń co do stanu technicznego i porządkowego w momencie wprowadzenia do pokoju, równoznaczne jest z tym, że pokój został oddany do użytku w stanie nie budzącym uwag i zastrzeżeń gościa.
 12. Bezpłatna wymiana pościeli przysługuje Gościom po 7 dniach pobytu (pod warunkiem, że pobyt będzie trwał nie krócej niż 12 dni) oraz co kolejne 7 dni.
 13. Nie zapewniamy ręczników w pokojach, ale w razie potrzeby istnieje możliwość wypożyczenia ręczników. Jest to usługa dodatkowo płatna.
 14. Wydajemy tylko jeden komplet kluczy oraz jednego pilota do bramy wjazdowej. W przypadku zagubienia lub uszkodzenia pobrana zostanie opłata w wysokości 120 zł. za klucze i 120 zł. za pilota.
 15. Obsługa obiektu nie ma prawa bez zezwolenia gościa wchodzić do wynajętego pokoju. Prawo wejścia do wynajętego pokoju pozostawia się jedynie w przypadku zagrożenia bezpieczeństwa gości lub w przypadku niestosowania się gości do regulaminu DG Amber.
 16. Gość DG Amber ponosi pełną odpowiedzialność materialną za wszelkiego rodzaju uszkodzenia lub zniszczenia w wyposażeniu oraz urządzeniach technicznych pokoju, a tak że terenu zewnętrznego i jego urządzeń, poczynione przez osoby wynajmujące pokój lubodwiedzających ich gości.
 17. Właściciel DG Amber nie ponosi odpowiedzialności materialnej za przedmioty, rzeczy pozostawione bez opieki na terenie obiektu. Obowiązek zabezpieczenia swoich rzeczy przed kradzieżą i zniszczeniem spoczywa na właścicielach tych rzeczy.
 18. Przedmioty pozostawione przez gościa w pokoju, po jego wyjeździe, zostaną odesłane na koszt gościa, na wskazany adres. W przypadku braku wskazania przez gościa adresu, na który mają być odesłane pozostawione przedmioty lub w przypadku braku osobistego odbioru tychrzeczy w ciągu 3 dni od daty wyjazdu, obsługa zobowiązana jest przechować przedmioty znalezione przez 1 miesiąc od momentu poinformowania gościa.
 19. Ze względu na wymagania ochrony przeciwpożarowej w obiekcie nie wolno używać jakichkolwiek przyrządów lub aparatów zasilanych energią elektryczną lub gazową, niebędących wyposażeniem pomieszczeń i mogących stworzyć zagrożenie pożarowe np.grzałek elektrycznych, grzejników, palników gazowych i elektrycznych. Zabrania się wnoszeniado pokoju łatwopalnych materiałów, materiałów wybuchowych oraz materiałów o nieprzyjemnym zapachu.
 20. Przy każdorazowym opuszczeniu pokoju prosimy o sprawdzenie czy jest on zamknięty. Obowiązuje całkowity zakaz wynoszenia z pokoju należących do pokoju rzeczy (np. narzuty, poduszki, urządzenia, itd.). Prosimy o dbanie o wynajęty pokój, o wyłączanie zbędnegooświetlenia, zamykanie okien i zakręcanie wody.
 21. ZAKAZ PALENIA TYTONIU I WYROBÓW TYTONIOWYCH W POKOJACH W DGAMBER W DZIWNOWIE. Informujemy, że zgodnie z ustawą z dnia 8 kwietnia 2010 roku o zmianie ustawy o ochronie zdrowia przed następstwami używania tytoniu i wyrobów tytoniowych oraz ustawy o Państwowej Inspekcji Sanitarnej (Dz. U. Nr 81, poz. 529 z późn. zm.) ? jesteśmy zobowiązani do wprowadzenia zakazu palenia wyrobów tytoniowych i e-papierosów w pokojach. Zgodnie z art. 13.2 wyżej wymienionej ustawy złamanie zakazu podlega karze grzywny.Prosimy o korzystanie z miejsc wyznaczonych do palenia.Zapach dymu oznacza konieczność dearomatyzacji pokoju, która kosztuje 300 złotych i zostanie doliczona do rachunku gości.
 22. Gość, który umyślnie lub przez przypadek zniszczy własność DG Amber zobowiązany jestpokryć w całości wartość zniszczonego mienia. W dniu wyjazdu gość jest zobowiązanyudostępnić wynajmowany pokój osobie wyznaczonej do obsługi w celu skontrolowania stanumiejsca noclegowego. Dopiero wówczas gość ma prawo opuścić obiekt. Wszelkie roszczenia w sprawie ewentualnych zniszczeń stwierdzonych przy odbiorze pokoju przez właścicieli lub obsługę, mogą być dochodzone na drodze sądowej. Prawem właściwym dla sporówpomiędzy właścicielem, a klientem jest prawo polskie. Spory rozstrzygane będą przez sąd właściwy dla siedziby właściciela obiektu.
 23. Ze wszystkich dodatkowych urządzeń, znajdujących się na terenie ośrodka mogąkorzystać jedynie osoby, które uprzednio zapoznały się z regulaminami właściwegoużytkowania.
 24. Dostęp do Internetu na terenie ośrodka jest bezpłatny. Użytkownik ogólnie dostępnej sieci zobowiązuje się, że będzie korzystał z usług zgodnie z wymogami prawa, oraz że nie będziewykorzystywał Internetu w celu prowadzenia jakiejkolwiek działalności niezgodnej z prawem( w tym także rozpowszechniania nielicencjonowanego oprogramowania, korzystania znielegalnych stron pornograficznych, programów do ściągania muzyki, filmów, gier itp. ).Korzystanie z programów typu P2P jest zabronione. Hasło do sieci wifi zostanie przekazanegościom w momencie przekazania kluczy do pokoju.
 25. Grillowanie możliwe jest tylko w miejscu do tego przeznaczonym z zachowaniem szczególne ostrożności i przepisów P-Poż. oraz zasad regulaminu grillowania wywieszonego przy grillu.Po zakończeniu grillowania prosimy o pozostawienie miejsca grillowego i altany w czystości.
 26. Podczas trwania epidemii Covid-19, a także w okresie trwania stanu zagrożenia epidemicznego obowiązuje bezwzględny zakaz przebywania na terenie obiektu osób niezakwaterowanych.
 27. W przypadku zakłócenia ciszy nocnej obowiązującej w budynku od godziny 22.00 do 7.00,a także niestosownego zachowania na terenie ośrodka w pozostałych godzinach, właścicielma prawo do natychmiastowego rozwiązania umowy z gościem, bez konieczności zwrotuwniesionej wcześniej opłaty.
 28. W dniu wyjazdu wynajmowany pokój należy pozostawić w stanie technicznym zgodnym zestanem z dnia przyjazdu. Prosimy aby naczynia kuchenne zostały pozmywane.
 29. Późniejszy przyjazd, wcześniejszy wyjazd gościa, rezygnacja z zarezerwowanego pobytulub jego części nie uprawnia do zwrotu wpłaconego zadatku, ani do żądania zwrotu kwoty zaniewykorzystane noclegi.
 30. Parking na naszym terenie jest mały, ale staramy się pomóc w dniu przyjazdu i w razie potrzeby w trakcie pobytu w ustawieniu samochodu tak aby każdy miał swobodny wjazd i wyjazd. Parking nie jest strzeżony, ale dokładamy wszelkich starań, aby Państwa samochodybyły bezpieczne. Informujemy jednak, że nie ponosimy odpowiedzialności za ewentualne uszkodzenia lub kradzież samochodów pozostawionych na naszym terenie. W związku z małą ilością miejsc, jest konieczna rezerwacja miejsca na parkingu.  Dysponujemy także miejscami parkingowymi - zamykanymi na parkingu miejskim. 
 31. W Dziwnowie na podstawie uchwały Rady Miejskiej obowiązuje opłata miejscowa. Szczegóły dotyczące tej opłaty możecie Państwo uzyskać w Urzędzie Miejskim w Dziwnowie,przy ul. Szosowej 5.
 32. Na terenie DG Amber jest zakaz pobytu ze zwierzętami, bez wcześniejszego uzgodnienia.

Wszystkim naszym Gościom życzymy udanego wypoczynku

Zobacz więcej

Zdjęcia obiektu

sukces

Dziękujemy, Twoja wiadomość została wysłana do obiektu noclegowego.

Twoja wiadomość jest wysyłana. Prosimy o cierpliwość

sukces

Twoja wiadomość nie została wysłana do obiektu noclegowego.

Przepraszamy, jeśli pojawił się problem z wysłaniem pytania, skontaktuj się z nami

Błąd:

672 wyświetlenia w 2024r.
Łącznie 1978 od 2023r.
serce Twoje ulubione obiekty 0