Wyślij zapytanie

Malinowy Dworek

Zapraszamy na wypoczynek do naszego obiektu !Malinowy Dworek

Zapraszamy na wypoczynek do naszego obiektu !

Ciekocino 19, Ciekocino

Malinowy Dworek znajduje się w spokojnej nadmorskiej miejscowości Ciekocino. Obecnie oferujemy kompleksowe usługi noclegowe, jednak nasza historia zaczęła się od założenia ekologicznej plantacji malin, skąd wywodzi się nazwa całego obiektu. Z czasem postanowiliśmy rozwinąć tę przestrzeń w coś więcej – w miejsce kontaktu z naturą. Każdy może złapać tutaj oddech, odpocząć i naładować baterię. Dzielimy się tym wszystkim z Wami już od 16 lat.

Okolica nie jest oblegana przez turystów, dookoła panuje spokój, a plaże są praktycznie dzikie - bez miliona parawanów. Podobnie jest w samym Dworku, do każdego gościa podchodzimy indywidualnie, zapewniając mu to, co potrzebuje. Malinowy Dworek nie jest wielkim ośrodkiem, dlatego jest to idealne miejsce dla osób ceniących sobie spokój i bezpieczeństwo. Mała ilość domków na dużej przestrzeni gwarantuje prywatność, która w obecnych czasach jest na wagę złota.

Nasza oferta

Spokojna okolica sprawia, że odpoczynek w Ciekocinie jest niezwykle łatwy. W naszych apartamentach będziecie mogli się wyspać, przygotować na dalsze atrakcje oraz spędzić miło czas. I to jest właśnie główna pozycja w ofercie Malinowego Dworku! 

Nasi goście mieszkają w jednym z dwupoziomowych domków szeregowych. Na pierwszym piętrze znajduje się łóżko typu King Size, a także dwa łóżka jednoosobowe. Miejsca starczy więc dla każdego, a w razie czego na parterze stoi rozkładana kanapa, będąca częścią wyposażenia przestrzeni dziennej. W niej samej znajduje się też telewizor i stół z miejscami dla wszystkich gości oraz mała kuchnia, zawierająca lodówkę, kuchenkę elektryczną z dwoma palnikami oraz wszystkie inne potrzebne udogodnienia. Łazienka wyposażona jest natomiast w prysznic. Przy każdym segmencie znajduje się też mały zadaszony taras ze stołem i ławkami, idealny do wieczornego relaksu na świeżym powietrzu. Pojedynczy domek bez problemu pomieści całą rodzinę, bądź grupę znajomych. 

Wyślij zapytanie

Malinowy Dworek
Malinowy Dworek

Chcesz, abyśmy mogli rozwijać ten portal dla Ciebie i innych turystów?

Poinformuj właściciela, że dzwonisz z portalu nadmorzem.com

585 724 589 697 708 666
Chcesz dodać obiekt?

Masz pytania odnośnie portalu, reklamy lub inne propozycje?
Zadzwoń lub napisz do nas!

Redakcja portalu nie udziela informacji o wolnych miejscach noclegowych

Akcept - marketing obiektów noclegowych

Nasze biuro:

Plac Piastowski 14/2,

58-560 Jelenia Góra

Godziny pracy:

poniedziałek - piątek: 8:00-16:00