Domki apartamentowe GOŚCINIEC BOBOLIN

Bałtycka 26, Bobolin

Majówka 2024

Domki całoroczne z kominkiem blisko plaży

Zapraszamy do komfortowych domków apartamentowych, wykonanych z doskonałych ekologicznych materiałów budowlanych.  Pobyt w naszych domkach gwarantuje chwile pełne relaksu oraz zapewnia bardzo miły wypoczynek. Atutem naszych domków jest bardzo dobra lokalizacja obiektu oraz konstrukcja domków spełniająca standardy domów ekologicznych - domki posiadają wyjątkowo dobrą izolację termiczną oraz dźwiękową. Wysokiej jakości pościel hotelowa jest dopełnieniem komfortu naszych gości który dla nas jako właścicieli obiektu hotelowego jest sprawą najważniejszą.

Nasze domki apartamentowe o powierzchni do 60 m2 posiadają zabudowę szeregową, usytuowane są 350 metrów od morza, na wprost przejścia na plażę w uzdrowisku nadmorskim Dąbki-Bobolin.  Domki mają status domów całorocznych, posiadają kominek który umili wieczory spędzane w mniej pogodne dni.

Na parterze znajduje się pokój dzienny ze strefą relaksu, telewizor SMART LCD - 42 cale,  jadalnią z kuchnią w pełni wyposażoną (duża lodówka 1,80 cm, zmywarka , ekspres do kawy, kuchnia mikrofalowa, kuchenka indukcyjna, czajnik bezprzewodowy, zestaw sztućców i naczyń,) oraz łazienka z prysznicem (pralka z suszarką, suszarka  włosów).

Na piętrze znajdują się dwie oddzielne sypialnie.

W domku może komfortowo wypoczywać od 1 - 6 osób z możliwością zakwaterowania do 8 osób. Każdy domek posiada osobne wejście, indywidualny taras oraz grill.

Na terenie Gościńca znajduje się plac zabaw dla dzieci (duża drewniana lokomotywa z wagonem, duża trampolina, huśtawki, hamak, domek dla dzieci, hulajnogi, zabawki  oraz rowerki dla najmłodszych), parking (do jednego domku przypada jedno miejsce parkingowe). Dysponujemy łóżeczkiem turystycznym dla najmłodszych, krzesełkiem do karmienia oraz wanienką (ze stelażem) - do kąpieli.  Aby umilić najmłodszym przejazd na plażę każdy z domków wyposażony jest w wóz drabiniasty. Ponadto do wypożyczenia  żelazko i deska do prasowania.

Piękne, szerokie plaże ciągnące się od Dąbkowic, przez Dąbki, Bobolin, Darłówko aż do wsi Wicie zachęcają do długich spacerów oraz plażowania. Czyste, morskie powietrze korzystnie wpływa na schorzenia ze strony układu oddechowego. Na amatorów sportów wodnych czeka rozległe Jezioro Bukowo, gdzie funkcjonuje przystań żeglarska oraz szkoła windsurfingu. Nieopodal znajduje się również stadnina koni oferująca przejażdżki oraz wyjazdy w teren.

Zapraszamy. 


Na parterze znajduje się pokój dzienny ze strefą relaksu, telewizor SMART  LCD - 42 cale,  jadalnią z kuchnią w pełni wyposażoną (duża lodówka 1,80 cm, zmywarka , ekspres do kawy, kuchnia mikrofalowa, kuchenka indukcyjna, czajnik bezprzewodowy, zestaw sztućców i naczyń,) oraz łazienka z prysznicem (pralka z suszarką, suszarka  włosów).

Na piętrze znajdują się dwie oddzielne sypialnie.

W domku może komfortowo wypoczywać od 1 - 6 osób z możliwością zakwaterowania do 8 osób. Każdy domek posiada osobne wejście, indywidualny taras oraz grill.

Zobacz więcej

Udogodnienia

Ogrzewanie

TV

Wi-Fi

Prywatna łazienka

Aneks kuchenny

Część pokoi z balkonami

Taras

Telewizor

Radio

Ekspres do kawy

Lodówka

Zastawa stołowa

Czajnik elektryczny

Sprzęt plażowy

Pralka

Zmywarka

Suszarka do włosów

Dostępne w obiekcie

Akceptujemy małe zwierzęta

Ogród do dyspozycji gości

Żelazko

Wypożyczalnia rowerów

Parking

Akcesoria dla niemowląt

Grill

Plac zabaw

Obiekt całoroczny

Zobacz więcej

Cennik i regulamin

ZAPRASZAMY PRZEZ CAŁY ROK!

Cena wynajęcia domku zależy od ilości osób oraz długości pobytu.(od 250-800 zł/domek)W okresie grzewczym zapewniamy wkłady kominkowe w cenie 30 PLN za 10 kg. Pakiet startowy gratis. Istnieje możliwość zakupu wkładów kominkowych we własnym zakresie po uzgodnieniu z nami.  

Wynajęcie domku z kominkiem poza sezonem ( oferta specjalna )- od 250zł za dobę .

Ważne informacje:

 • W sezonie (lipiec, sierpień) turnusy 7, 14 i 21 - dniowe (od soboty)
 • mamy wolne dwa domki na wybraną długość pobytu - nawet 3 dni !!!!
  - Oplata za pobyt w całosci  płatna gotowką w dniu przyjazdu.
  - 6 KW /dzień w cenie pobytu, w sezonie wysokim ( LIPIEC SIERPIEŃ) :Prąd rozliczamy według wskazań licznika (1kw - według stawek operatora .) 
  - Kaucja wynosi 300 zł - płatna w dniu przyjazdu
  - Opłata za pobyt psa - 30 zł/doba .
  - Doba zaczyna się o godz. 16:00 a kończy o godz. 10:00
  - Do ceny pobytu doliczana jest opłata uzdrowiskowa wg stawek Urzędu Gminy Darłowo 3,50 od osoby.
  - Wkład kominkowy - 30 zł
  - Parking bezpłatny, gwarantujemy  jedno miejsce parkingowe na domek.
 • Internet - pełny dostęp do internetu w cenie pobytu.   
 • W przypadku rezygnacji z przyjazdu zadatek przepada w całości. Ustawa prawna - Ustawa o turystyce z dn.4.12.1997
 • Ceny obejmują wynajem domku do 4 osób, za każdą kolejną osobę dopłata od 30-100 zł.
 • Wystawiamy Fakturę VAT na prośbę klienta. W przypadku chęci otrzymania faktury zadatkowej( paragon z numerem NIP) konieczne jest dołączenie numeru NIP w tytule przelewu zadatku , w  przypadku  braku  numeru NIP w tytule przelewu nie jest możliwe wystawienie rachunku na całą kwotę za pobyt WRAZ Z ZADATKIEM !!!!!

Szanowni  Goście  - wpłata zadatku przez Państwa na nasze konto potwierdza iż zapoznali się Państwo z naszym regulaminem obowiązującym w Domkach Apartamentowych Gościniec Bobolin oraz akceptują Państwo w pełni jego treść i zobowiązują się Państwo do przestrzegania wszystkich punktów tego regulaminu w całości. W trosce o Państwa komfortowy wypoczynek prezentujemy obowiązujący poniżej w naszym obiekcie Domki Apartamentowe Gościniec Bobolin regulamin który zapewni Państwu spokój i możliwość pełnego zrelaksowania i ''naładowania baterii ''. 

   1). Doba Hotelowa rozpoczyna się o godz. 16:00 w dniu zakwaterowania oraz konczy się o 10:00 w dniu wykwaterowania. Jest mozliwość wcześniejszego wydania przygotowanego domku - wymaga to jednak wcześniejszego uzgodnienia z właścicielem - najwcześniej od 08:00 rano za dopłatą 200 PLN.
   2). Cisza nocna na terenie obiektu Gościniec Bobolin obowiązuje od 22:00 do 08:00.
   3). Opłaty oraz rezerwacja Domku: warunkiem rezerwacji  pobytu we wskazanym przez nas wolnym terminie jest wpłata zadatku w wysokości 30 % wartości pobytu. Na wpłatę zadatku oczekujemy do 3 dni roboczych od zamówienia. Brak wpłaty zadatku w wyznaczonym terminie skutkuje bezwzględnym odrzuceniem rezerwacji z naszej strony i rezerwację uważamy za nieważną. Pozostała kwota zapłaty za pobyt pobierana jest w całości w dniu zakwaterowania w gotówce. W dniu zakwaterowania pobierana jest również opłata klimatyczna w gotówce według stawek na dzien zakwaterowania. W dniu zakwaterowania pobierana jest kaucja zwrotna w wysokości 300 PLN . W przypadku zakwaterowania grup młodzieżowych wysokość kaucji uzgadniana jest indywidualnie. 
   4). Informację o potrzebie wystawienia Faktury Vat za pobyt prosimy o zgłoszenie nam drogą mailową lub SMS em na nr. 601-997-619 w dniu wpłaty zadatku ( dokonywania przelewu na nasze firmowe konto) - do tego celu prosimy o przygotowanie danych do faktury wraz z dokładną wymaganą przez pracodawcę treścią i przesłanie nam gotowej treści na powyższy numer telefonu .
   5). W przypadku rezygnacji z przyjazdu zadatek przepada w całości. Zgodnie z ustawą o turystyce z dnia 04.12.1997.
   6). W przypadku wystąpienia sytuacji od nas niezależnych, niewynikających również z naszej winy takich jak ( brak internetu, przerwy w dostawie wody, prądu, atak komarów, muszek etc.), nie mogą stanowić one podstawy do zwrotu opłaty za pobyt.
   7). Parking niestrzeżony - dostepny w cenie. Na jeden domek  przysługuje  jedno gwarantowane miejsce parkingowe o wymiarach standardowego samochodu osobowego typu kombi . Nie ponosimy odpowiedzialność za ewentualne szkody oraz kradzież samochodu lub innego pojazdu należącego do gościa  obiektu.
   8). Nie ponosimy odpowiedzialności za pozostawione w domkach przedmioty wartościowe oraz pieniądze. Prosimy o zamykanie okien oraz drzwi w momencie opuszczania domku oraz każdorazowe zamykanie bramek na terenie obiektu. 
   9). Przebywanie dzieci na terenie placu zabaw może odbywać się tylko pod opieką osoby dorosłej lub opiekuna - osoby wyznaczonej przez rodziców która bierze w całości odpowiedzialność za dziecko i ewentualne szkody wyrządzone innym uczestnikom znajdującym się na terenie całego obiektu  Domki Apartamentowe Gościniec Bobolin. Na placu zabaw znajduje się regulamin korzystania z placu zabaw oraz instrukcje obsługi i ograniczenia użytkowania poszczególnych urządzeń  stanowiących integralną częsć placu zabaw. 
   10). Gość w dniu zakwaterowania przyjmuje w użytkowanie domek  wraz z wyposażeniem i potwerdza bez uwag iż stan techniczny domku wraz z wyposażeniem nie budzi jego zastrzeżeń , domek jest czysty, nie nosi widocznych śladów zniszczeń ścian, mebli, blatów, garnków, materacy, pościeli, kanap, oraz potwierdza poprawność działania wszelkich urządzen będących na wyposażeniu takich jak : zmywarka, pralka, lodówka, telewizor marki Kruger/Matz smart 42", czajnik, ekspress do kawy, stolarki drzwiowej, okiennej, kominka na drzewo, klimatyzacji wraz z pompą ciepła, i zobowiązuje się do korzystania z nich zgodnie z przeznaczeniem. Za wszelkie uszkodzenia wynikające z niewłaściwego użytkowania sprzętu wyposażenia Gość - najemca zobowiązuje się pokryć wszelkie koszty w całości  związane z ich usunięciem w terminie 7 dni od przedstawienia faktury na poczet zniszczen wystawionej przez właściciela obiektu najemcy. Wszelkie uwagi dotyczące stanu technicznego domku oraz wyposażenia w dniu zakwaterowania i przejmowania domku wymagają zgłoszenia tych usterek właścicielowi obiektu.   
11) Przyjazd z Pupilem. - wyrażamy zgodę na przyjazd wraz z Pupilem po wcześniejszym uzgdonieniu tego faktu z  nami oraz po spełnieniu warunków koniecznych : Uiszczenie opłaty za psa w wysokości 30 PLN /doba, aktualna karta szczepień do wglądu, własne legowisko, miski, zabawki, nie wyrażamy zgody na zamykanie całodniowe zwierzaków w domku, wyprowadzanie zwierząt tylko po za teren obiektu, zakaz wypuszczania bez kontroli psa na terenie obiektu. 
12). Opłata za prąd po za sezonem : Rozliczamy  w całości zużycie energii w dniu wykwaterowania według wskazania licznika oraz aktyalnej stawki Energa Obrót SA.
13) Opłata za prąd. W sezonie wysokim ( Lipiec ,Sierpień ) opłata za prąd 10 KW na dzień  wliczona  jest do  ceny pobytu. Po przekroczeniu tego limitu zużycia koszt energii doliczany jest do ceny pobytu i rozliczany w dniu wykwaterowania. Opłata za energię elektryczną według aktualnych stawek Energa SA- wg wskazań licznika.
14) W trosce o Państwa komfort pobytu we wszystkich domkach jest bezwzględny zakaz palenia tytoniu oraz bezwzględny zakaz smażenia ryb.  
15) Wykwaterowanie i zdanie domku: Przed zdaniem domku Bardzo prosimy naszych Gości o zdjęcie poszew i poszewek z kołder oraz poduszek, opróżnienie i odstawienie grilla. Prosimy o pozostawienie domku względnie posprzątanego, podłoga zamieciona z piasku, (pusta lodówka, opróżniony kosz na śmieci, nie pozostawianie brudnych naczyń ). W przeciwnym przypadku pobieramy opłatę w wysokości 200 PLN przy wykwaterowaniu.
16). Zgłaszanie Usterek : wszelkie usterki i awarie powstałe podczas pobytu prosimy niezwłocznie zgłaszać właścicielowi pod numer 605-280-469  
17) Zakłócanie spokoju  : Drogi Gościu, po zaobserwowaniu niewłasciwego zachowania na przykład zakłócania spokoju w trakcie ciszy nocnej przez sąsiadów lub gości z sąsiednich posesji prosimy o niezwłoczne  poinformowanie nas jako właściciela obiektu telefonicznie nr. 605280469 lub 601997619 o tym fakcie abyśmy mogli szybko zareagować na zaistniałą sytuację. 
18) Na życzenia klienta dysponujemy dodatkowym łóżkaeczkiem turystycznym, krzesełkiem do karmienia, wanienką oraz bramkami schodowymi dla małych dzieci. Wymaga to jednak wcześniejszego uzgodnienia z właścicielem obiektu.( ograniczona ilość).  Nie zapewniamy jednak pościeli do łóżeczka turystycznego.
19) Uwagi: W Domkach z kominkami bezwzględny zakaz palenia w kominkach odpadami komunalnymi, PCV, drewna pochodzącego z pobliskiego parku lub plaży. Na życzenie gości dowozimy drewno opałowe w cenie zakupu bez marży. W przypadku nie dopełnienia tego punktu, właściciel obiektu ma prawo obciążyć wynajmującego karą umowną w kwocie 1000 PLN lub wiązać się to będzie z rozwiązywaniem umowy najmu w trybie natychmiastowym.  

Zobacz więcej
sukces

Dziękujemy, Twoja wiadomość została wysłana do obiektu noclegowego.

Twoja wiadomość jest wysyłana. Prosimy o cierpliwość

sukces

Twoja wiadomość nie została wysłana do obiektu noclegowego.

Przepraszamy, jeśli pojawił się problem z wysłaniem pytania, skontaktuj się z nami

Błąd:

66 wyświetleń w 2024r.
Łącznie 1707 od 2023r.
serce Twoje ulubione obiekty 0