Stadnina Koni Białogóra

location_on ul. Bałtycka 2, Białogóra Zobacz na mapie

Jeśli chcecie odpocząć w niezwykłym miejscu, z dala od zgiełku, w zaciszu nadmorskich lasów, blisko przepięknych i kameralnych plaż to zapraszamy do nas!

UWAGA! NOWOŚĆ! - Możecie trenować, natleniać się i regenerować w unikatowej w skali Europy komorze normobarycznej, którą w ubiegłym roku zbudowaliśmy dla naszych Gości.
Znajduje się ona bezpośrednio przy Rezydencji.

Oferta obiektu

Czekają na Was komfortowe pokoje i apartamenty w naszej stylowej Rezydencji Wilków Morskich (pokoje 2, 3 - osobowe oraz apartamenty). Pokoje posiadają łazienki. 

Na parterze Rezydencji jest duża restauracja, w której czekają na Was pyszne śniadania i obiadokolacje przyrządzane według naszych tradycji.

Odpoczniecie także w saunie oraz poczujecie leczniczą moc kąpieli borowinowych.

Dla osób kochających konie mamy także ofertę jazd konnych zarówno na terenie stadniny jak i po urokliwych zakątkach wybrzeża.


Posiadamy również kameralne domki modrzewiowe na granicy lasu oraz pole kempingowe.

Zobacz więcej

Cennik

Promocyjny Pakiet Wczasów Rodzinnych

Pakiety minimum 6 noclegów 

Zobacz więcej

Udogodnienia

Suszarka do włosów

Ręczniki

Wi-Fi

Łazienka

Część pokoi z balkonami

Telewizor

Pralka

Dostępne w obiekcie

Płatność kartą

Akceptujemy małe zwierzęta

Oferta wyżywienia

Restauracja

Basen

Sauna

Ognisko

128 wyświetleń od 23.03.2023
sukces

Dziękujemy, Twoja wiadomość została wysłana do obiektu noclegowego.

Twoja wiadomość jest wysyłana. Prosimy o cierpliwość

sukces

Nie udało się wysłać, Twoja wiadomość nie została wysłana do obiektu noclegowego.

Przepraszamy, jeśli pojawił się problem z wysłaniem pytania, skontaktuj się z nami

Administratorem Twoich danych osobowych jest firma AKCEPT, Plac Piastowski 14/2, 58-560 Jelenia Góra, szczegóły w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane oraz jakie masz prawa z tym związane znajdziesz w Polityce Prywatności. Wypełniając formularz i klikając przycisk „wyślij zapytanie", wyrażasz zgodę na przesłanie Twojego zapytania, w tym Twoich danych osobowych do właściciela obiektu noclegowego Stadnina Koni Białogóra Bogusław Pietraszek, Bałtycka , 84-113, Białogóra, który zgodnie z art. 13. pkt 16 „REGULAMINU KORZYSTANIA Z PORTALI NALEŻĄCYCH DO FIRMY AKCEPT", w momencie przekazania danych osobowych Odwiedzającego poprzez Portale z formularza zapytań, ma zapewnić ich bezpieczeństwo zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych(określane jako „RODO", „ORODO", „GDPR" lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych") oraz obowiązujących przepisów krajowych.

Inne obiekty w Białogórze

Białogóra

W ścisłym centrum, a jednak w ciszy i na uboczu, stoją i kuszą swoją elegancją oraz pięknym terenem wokół. Zapraszamy szumnie do świata SZUMu!

chevron_left
chevron_right
serce Twoje ulubione obiekty 0