Ośrodek Wypoczynkowy PLAŻA

location_on ul. Spacerowa 12, Stegna Zobacz na mapie

Witamy w rodzinnym Ośrodku Wypoczynkowym "PLAŻA"...

... który jest przyjazny rodzinom z dziećmi i zapewni wypoczynek zarówno dorosłym jak i ich mniejszym oraz większym pociechom.

Ośrodek "PLAŻA" znajduje się na uboczu, pośród sosnowego lasu, niecałe 750 m od morza w otoczeniu innych ośrodków z domkami letniskowymi.

 • Do naszego ośrodka można przyjechać ze swoimi zwierzętami.

 • Naszym wczasowiczom zapewniamy bezpłatny parking i Wi-Fi.

 • Gwarantujemy udany wypoczynek, miłą i rodzinną atmosferę.

 • Zapraszamy na naszą główną stronę internetową: www.szumera-owplaza.pl do zakładki „Aktualności” gdzie znajdą Państwo informacje na temat bieżącego sezonu

Lokalizacja oraz fakt, że teren ośrodka jest ogrodzony umożliwiają rodzinom z dziećmi bezpieczny wypoczynek, a atrakcje takie jak plac zabaw i świetlica sprawią, że pociechy spędzą aktywnie czas, a rodzice złapią oddech.

Do dyspozycji gości mamy drewniane domki letniskowe 2-8 osobowe, o różnym układzie pomieszczeń i standardzie (więcej w zakładce „Galeria”). Każdy domek jest wyposażony w aneks kuchenny (kuchenka gazowa, lodówka, podstawowe naczynia), w łazienkę z prysznicem oraz telewizor. Ponadto każdy domek ma zadaszony taras, na którym można wygodnie usiąść i odpocząć, a także rozpalić grilla.

Oferta obiektu

Oferujemy drewniane domki letniskowe zgodne z poniższym opisem:

Domki typu A - 2 osobne pokoje, korytarz. W jedyn pokoju rozkładane podwójne łóżko, stolik z krzesłami, szafa/szafki, TV. W drugim pokoju pojedyncze i rozkładne, podwójne łóżko, szafki. W każdym domku jest łazienka z prysznicem oraz aneks kuchenny wyposażony w podstawowe naczynia, kuchenkę gazową oraz lodówkę. Przed wejściem zadaszony taras. Podstawowa cena za noc liczona za 3 osoby, maksymalnie 5 osób.

Domki typu B - 2 pokoje. Pokój dzienny połączony z aneksem kuchenny wyposażonym w podstawowe naczynia, z rozkładanym, podwójnym łóżkiem, stolik z krzesłami, szafki, TV. Drugi pokój (sypialnia) pojedyncze i rozkładne, podwójne łóżko, szafa (łącznie 3 łóżka w domku). W każdym domku łazienka z prysznicem. Przed wejściem zadaszony taras. Podstawowa cena za noc liczona za 4 osoby, maksymalnie 5 osób.

Domki typu C - 2 pokoje. Pokój dzienny połączony z aneksem kuchenny wyposażonym w podstawowe naczynia, z rozkładanym, podwójnym łóżkiem, stolik z krzesłami, szafki. Drugi pokój (sypialnia) rozkładne, podwójne łóżko, szafa (łącznie 2 łóżka w domku), TV. W każdym domku łazienka z prysznicem. Przed wejściem zadaszony taras. Podstawowa cena za noc liczona za 2 osoby, maksymalnie 4 osoby.

Domki typu D -  2 pokoje. Pokój dzienny połączony z aneksem kuchenny wyposażonym w podstawowe naczynia, z rozkładanym, podwójnym łóżkiem, stolik z krzesłami, szafki, TV. Drugi pokój (sypialnia) dwa rozkładne, podwójne łóżka, na korytarzu szafa. W każdym domku łazienka z prysznicem. Przed wejściem zadaszony taras. Podstawowa cena za noc liczona za 4 osoby, maksymalnie 6 osób.

Domki typu M - 2 poziomowy. Na parterze: otwarty pokój połączony z aneksem kuchenny wyposażonym w podstawowe naczynia, z rozkładanym, podwójnym łóżkiem, stolik z krzesłami, szafki/szafa. Na piętrze: rozkładane, podwójne + pojedyncze łóżko, TV. W każdym domku łazienka z prysznicem. Przed wejściem zadaszony taras. Podstawowa cena za noc liczona za 4 osoby, maksymalnie 5 osób.

Domki premium - o różnym układzie. Część domków jest parterowych, część piętrowych. W każdym domku na parterze 3 pokoje: 2 sypialnie (2x1 + 1x2 lub 2x2 ) + pokój dzienny (salon) połączony z aneksem kuchenny wyposażonym w podstawowe naczynia, z rozkładanym, podwójnym łóżkiem, stolik z krzesłami, szafki, TV. W przypadku domków piętrowych: na piętrze sypialnia (2x1) + otwarty pokój z rozkładanym, podwójnym łóżkiem. W każdym domku łazienka z prysznicem. Przed wejściem zadaszony taras. Podstawowa cena za noc liczona za 5 osób, maksymalnie 7 osób.

 

Zobacz więcej

Cennik

PRZED I PO SEZONIE                    SEZON NISKI                     SEZON WYSOKI

  29.04 – 08.06.2023                   08.06 – 11.06.2023                  09.07 – 27.08.2023

  11.06 – 25.06.2023                   25.06 – 09.07.2023            

  10.09 – 24.09.2023                   27.08 – 10.09.2023

 

DOMEK TYPU  A  (cena za 3 os/ 1 noc )

 • PRZED I PO SEZONIE: 210 zł
 • SEZON NISKI: 250 zł
 • SEZON WYSOKI: 270 zł

DOMEK TYPU  B (cena za 4 os/ 1 noc)

 • PRZED I PO SEZONIE: 270 zł
 • SEZON NISKI: 300 zł
 • SEZON WYSOKI: 330 zł

DOMEK TYPU  C (cena za 2 os/ 1 noc )

 • PRZED I PO SEZONIE: 170 zł
 • SEZON NISKI: 190 zł
 • SEZON WYSOKI: 210 zł

DOMEK TYPU  D (cena za 4 os/ 1 noc)

 • PRZED I PO SEZONIE: 270 zł
 • SEZON NISKI: 300 zł
 • SEZON WYSOKI: 330 zł

DOMEK TYPU  M (cena za 4 os/ 1 noc)

 • PRZED I PO SEZONIE: 270 zł
 • SEZON NISKI: 300 zł
 • SEZON WYSOKI: 330 zł

DOMEK TYPU  PREMIUM  (cena za 5 os/ 1 noc)

 • PRZED I PO SEZONIE: 350 zł
 • SEZON NISKI: 400 zł
 • SEZON WYSOKI: 460 zł

* Dodatkowa osoba w domku – 50 zł (wspólne łóżko i pościel).

*Ceny dotyczą min. 3 noclegów. Przy krótszych pobytach doliczmy 20% od ceny wyjściowej.

 

INFORMACJE DODATKOWE

*Domki typu A – min. 3 osoby, max 5 osób.

*Domki typu B, M - min. 4 osoby, max 5 osób.

*Domki typu D - min. 4 osoby, max 6 osób.

*Domki typu C– min. 2 osoby, max 4 osoby.

*Domki Premium- min. 5 osób, max 6 osób (Lucyna 7 osób).

*Dziecko urodzone w roku 2021 -2022 – bezpłatnie (na 1 domek), drugie jako osoba dodatkowa przy 2 os. (rodzicach).

*Doba hotelowa zaczyna się w dniu przyjazdu od godz. 16:00, a kończy w dniu wyjazdu o godz. 11:00. Wcześniejsze zameldowanie lub późniejsze wymeldowanie (uprzednio uzgodnione z kierownictwem ośrodka) wiąże się z naliczeniem dodatkowej opłaty.

*Zniżka 4% - dla osób przyjeżdżających po raz 2,3; minimum 7 noclegów, coroczny przyjazd.

*Zniżka 7% - dla osób przyjeżdżających po raz 4 i kolejny; minimum 7 noclegów, coroczny przyjazd.

*Zniżka 9% - dla pobytów minimum 21 dniowych.

*Zniżki i promocje nie sumują się. Osobom, które pobyt skracają zniżka nie przysługuje.

*Parking w cenie domku (1 samochód na domek), przy większej ilości samochodów opłata 15zł/doba.  *Parking tylko w wyznaczonym miejscu.

*Opłata za pobyt – w dniu przyjazdu.

*Media (prąd i woda),pościel oraz końcowe sprzątanie wliczone są w cenę najmu.

*Obowiązuje opłata klimatyczna w wysokości ustalonej w danym roku przez Urząd Gminy.

*Faktury VAT wystawiane są wyłącznie na osoby korzystające z wypoczynku w ośrodku.

 

 

ZWIERZĘTA

*Akceptujemy zwierzęta za dodatkową opłatą 20 zł /1 dobę. Duży pies 50zł/ 1 dobę.

Każda osoba przyjeżdżająca ze zwierzęciem jest zobowiązana do zaznajomienia się z regulaminem „Zwierzęta w domkach” (dostępny na głównej stronie internetowej ośrodka oraz na terenie ośrodka). Pobyty ze zwierzętami tylko w domkach typu „B”.

Zobacz więcej

Udogodnienia

Łazienka

Sprzęt plażowy

Zastawa stołowa

Lodówka

Telewizor

Taras

Aneks kuchenny

Wi-Fi

Dostępne w obiekcie

Płatność kartą

Akceptujemy małe zwierzęta

Rowery

Sala zabaw

Parking

Tenis stołowy

Grill

Plac zabaw

Bon turystyczny

Lokalizacja

Kliknij, aby zobaczyć więcej

sukces

Dziękujemy, Twoja wiadomość została wysłana do obiektu noclegowego.

Twoja wiadomość jest wysyłana. Prosimy o cierpliwość

sukces

Nie udało się wysłać, Twoja wiadomość nie została wysłana do obiektu noclegowego.

Przepraszamy, jeśli pojawił się problem z wysłaniem pytania, skontaktuj się z nami

Administratorem Twoich danych osobowych jest firma AKCEPT, Plac Piastowski 14/2, 58-560 Jelenia Góra, szczegóły w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane oraz jakie masz prawa z tym związane znajdziesz w Polityce Prywatności. Wypełniając formularz i klikając przycisk „wyślij zapytanie", wyrażasz zgodę na przesłanie Twojego zapytania, w tym Twoich danych osobowych do właściciela obiektu noclegowego Agata Szumera NAILS SECRETS, ul. Spacerowa 12 , 32-332, Bukowno, który zgodnie z art. 13. pkt 16 „REGULAMINU KORZYSTANIA Z PORTALI NALEŻĄCYCH DO FIRMY AKCEPT", w momencie przekazania danych osobowych Odwiedzającego poprzez Portale z formularza zapytań, ma zapewnić ich bezpieczeństwo zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych(określane jako „RODO", „ORODO", „GDPR" lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych") oraz obowiązujących przepisów krajowych.

Inne obiekty w Stegnie

chevron_left
chevron_right
serce Twoje ulubione obiekty 0