NA FALI Rewal

NA FALI Rewal

Zapisz

Cena od 50 do 75 zł/os.
Do Plaży: 200 m.
ul. Słoneczna 2, Rewal

Serdecznie zapraszamy na wypoczynek do pokoi "Na Fali" w Rewalu.

Dom położony jest w spokojnej okolicy a jednocześnie blisko centrum i zejścia na piaszczystą plażę. Oferujemy pokoje 2,3 i 4 osobowe z możliwością dostawki w cenie od 50 do 75 zł. Część pokoi z balkonami. Na każdym piętrze znajduje się do dyspozycji gości aneks kuchenny.

Na terenie posesji znajduje się bezpłatne miejsce do parkowania aut osobowych oraz miejsce do grillowania i wypoczynku.

Na terenie obiektu można korzystać z bezpłatnego internetu Wi - Fi. 

Realizujemy bon turystyczny.

Gminny plac zabaw dla dzieci połączony ze skawerem zieleni znajduje się w odległości ok. 30m. Do centrum naszej uroczej miejscowości jest około 300 m, do morza ok. 200 m, do centrum sportowego i wypożyczalni rowerów ok. 100 m. W odległości około 150m znajduje się Ośrodek Zdrowia, apteka i bankomat.

Na ternie budynku obowiązuje zakaz palenia wyrobów tytoniowych (dotyczy także balkonów). W ogrodzie jest wyznaczone miejsce dla palących.

Nie przyjmujemy zwierząt.

Warunki rezerwacji:

 Ostateczną rezerwację można dokonać wyłącznie telefonicznie tel.605058356. Warunkiem rezerwacji jest wpłata w ciągu trzech dni zadatku w wysokości 30% całkowitej opłaty na konto bankowe. Brak wpłaty w ciągu 3 dni od momentu telefonicznego złożenia rezerwacji powoduje anulowanie rezerwacji. Pozostałą część opłaty należy dokonać gotówką ( nie posiadamy terminala płatniczego) w dniu przyjazdu przy zameldowaniunajpóźniej do godz 22.00. .
DEUTSCH VERSION ENGLISCH VERSION


Zapraszamy również na nasz profil na Facebook -> kliknij tutaj

NASZA OFERTA:

Oferujemy pokoje 2,3 i 4 osobowe z możliwością dostawki. Pokój 2 i 3 osobowy z balkonami.  Pokoje wyposażone są w łazienkę, czajnik, naczynia, telewizor i sprzęty plażowe. Na każdym piętrze znajduje się aneks kuchenny do dyspozycji gości.

Pokaż więcej

CENNIK:

Cennik wakacje 2021:

Cene za nocleg za osobę do 05.07 oraz po 15.08.2021 wynosi od 50 do 60 zł.

W okresie od 05.07 do 15.08.2021 cena za osobę za nocleg wynosi od 60 do 75 zł.

Pokaż więcej

Atuty pokoju

  • Łazienka
  • Sprzęt plażowy
  • Wi-Fi
  • Część pokoi z balkonami
  • Telewizor

Dostępne w obiekcie

  • Kuchnia ogólnodostępna
  • Parking
  • Grill
  • Ogród do dyspozycji gości

Wyślij zapytanie rezerwacyjne:

Firma Akcept Wojciech Deja nie przechowuje Twoich danych, które wypełniłeś w tym formularzu zapytania o dostępność miejsc noclegowych. Przesyłamy je bezpośrednio do obiektu noclegowego w postaci elektronicznej. Twoje dane nie są gromadzone w naszych bazach danych. Na Twoje zapytanie odpowie bezpośrednio obiekt noclegowy.
Dodaj Obiekt Logowanie