NA FALI Rewal

NA FALI Rewal

Zapisz

Dom położony jest w spokojnej okolicy a jednocześnie blisko centrum i zejścia na piaszczystą plażę ,

Cena od 50 do 75 zł/os.
Do Plaży: 200 m.
ul. Słoneczna 2, Rewal

Serdecznie zapraszamy na wypoczynek do kwater "Na Fali" w Rewalu. Dom położony jest w spokojnej okolicy a jednocześnie blisko centrum i zejścia na piaszczystą plażę. Oferujemy pokoje 2, 3 i 4 osobowe z możliwością dostawki w cenie od 55 do 75 zł. W pokojach znajduje się łazienka, TV, sprzęty plażowe. Aneks kuchenny do dyspozycji gości - na każdym piętrze. Na terenie posesji znajduje się bezpłatne miejsce do parkowania aut osobowych oraz miejsce do wypoczynku i grillowania .Gminny plac zabaw dla dzieci połączony ze skwerem zieleni znajduje się w odległości ok. 50 m. Do centrum naszej uroczej miejscowości jest około 300 m, do morza ok. 200 m, do centrum sportowego i wypożyczalni rowerów ok. 100 m. W odległości około 150 m znajduje się Ośrodek Zdrowia, apteka i bankomat.Na terenie obiektu można korzystać z bezpłatnego internetu Wi - Fi.

Realizujemy bon turystyczny.

Na ternie budynku obowiązuje zakaz palenia wyrobów tytoniowych (dotyczy także balkonów). W ogrodzie jest wyznaczone miejsce dla palących.

Nie przyjmujemy zwierząt.

Z uwagi na nowe wymogi sanitarne (konieczność dezynfekowania i ozonowania pomieszczeń) doba hotelowa zaczyna się o godzinie 15.00, a kończy się o godzinie 10.00 dnia następnego.

Warunki rezerwacji:

Ostateczną rezerwację można dokonać wyłącznie telefonicznie tel 605058356. Warunkiem rezerwacji jest wpłata w ciągu trzech dni zadatku w wysokości minimum 30% całkowitej opłaty na konto bankowe. Brak wpłaty w ciągu 3 dni od momentu telefonicznego złożenia rezerwacji powoduje anulowanie rezerwacji. Pozostałą część opłaty należy dokonać gotówką (nie posiadamy terminala płatniczego) w dniu przyjazdu przy zameldowaniu.

Rezerwacje przyjmowane są telefonicznie pod tel. nr 605058356

Więcej informacji na stronie: www.nafalirewal.pl

Cennik wakacje 2021:

Cena za nocleg za osobę do 03.07 oraz po 15.08.2021 wynosi od 55 do 60 zł.

W okresie od 03.07 do 15.08.2021 cena za nocleg za osobę wynosi od 60 do 75 zł.

CENY DO NEGOCJACJI

Zadowoleni goście to nasza satysfakcja, zapraszamy!

DEUTSCH VERSION ENGLISCH VERSION


Zapraszamy również na nasz profil na Facebook -> kliknij tutaj

NASZA OFERTA:

Oferujemy pokoje 2,3 i 4 osobowe z możliwością dostawki. Pokój 2 i 3 osobowy z balkonami.  Pokoje wyposażone są w łazienkę, czajnik, naczynia, telewizor i sprzęty plażowe. Na każdym piętrze znajduje się aneks kuchenny do dyspozycji gości.

Pokaż więcej

CENNIK:

Cennik wakacje 2021:

Cene za nocleg za osobę do 05.07 oraz po 15.08.2021 wynosi od 55 do 60 zł.

W okresie od 05.07 do 15.08.2021 cena za osobę za nocleg wynosi od 60 do 75 zł.

Pokaż więcej

Atuty pokoju

  • Łazienka
  • Sprzęt plażowy
  • Wi-Fi
  • Część pokoi z balkonami
  • Telewizor

Dostępne w obiekcie

  • Kuchnia ogólnodostępna
  • Parking
  • Grill
  • Ogród do dyspozycji gości

Wyślij zapytanie rezerwacyjne:

Firma Akcept Wojciech Deja nie przechowuje Twoich danych, które wypełniłeś w tym formularzu zapytania o dostępność miejsc noclegowych. Przesyłamy je bezpośrednio do obiektu noclegowego w postaci elektronicznej. Twoje dane nie są gromadzone w naszych bazach danych. Na Twoje zapytanie odpowie bezpośrednio obiekt noclegowy.
Dodaj Obiekt Logowanie