Ośrodek Wypoczynkowy Neptun

Jedyne takie miejsce nad morzem. Rodzinne wakacje, basen, morze i animacje.

Zwycięstwa 12A, Darłówko

Jedyne takie miejsce w Darłowie

Szukasz miejsca, w którym wypoczniesz, zrelaksujesz się i zregenerujesz organizm? Odwiedź Ośrodek Wypoczynkowy NEPTUN w Darłowie, gdzie Morze Bałtyckie darzy nas swoimi urokami zarówno latem jak i zimą a nasz ośrodek znajduje się przy bezpośrednim styku z wydmami. Bliżej już się nie da!


Komfortowe pokoje

Oferujemy komfortowe pokoje w budynku głównym (78 miejsc noclegowych) oraz pawilony Jodła, Brzoza, Akacja, Kalina. Dysponujemy bazą noclegową dla miłośników Kamperów. Mamy idealną atmosferę dla kolonii i grup zorganizowanych. Naszym celem jest stworzenie doskonałego miejsca dla przestrzeni indywidualnej w postaci Domków Letniskowych co będzie naszym głównym atutem.

 

Wypoczynek w Darłowie

Oferujemy komfortowe pokoje w budynku głównym (80 miejsc noclegowych) oraz bazę noclegową dla miłośników Kamperów. Mamy idealną atmosferę dla kolonii i grup zorganizowanych. Naszym celem jest stworzenie doskonałego miejsca dla przestrzeni indywidualnej w postaci Domków Letniskowych co będzie naszym głównym atutem.

room image
 
 
Pokój 1-osobowy
 •  Metraż: 12 m2
 •  Maks osób 1
room image
 
Pokój 2-osobowy
 •  Metraż: 16 m2
 •  Maks osób 2
 
room image
 
 
Pokój 2-osobowy
 •  Metraż: 16 m2
 •  Maks osób 2
room image
 
Apartament zachodni  5-osobowy
 
room image
 
 
Apartament Wschodni 
 
room image
 

Przykład Domku Letniskowego

room image
 

 

Zobacz więcej

Udogodnienia

Czajnik elektryczny

Telewizor

Ogrzewanie

Część pokoi z balkonami

Aneks kuchenny

Prywatna łazienka

Wi-Fi

Ręczniki

Suszarka do włosów

Zmywarka

Dostępne w obiekcie

Płatność kartą

Miejsce na ognisko

Restauracja

Basen

Plac zabaw

Grill

Bilard

Tenis stołowy

Akcesoria dla niemowląt

Żelazko

Kuchnia ogólnodostępna

Parking

Akceptujemy małe zwierzęta

Wypożyczalnia rowerów

Animacje

Ogólnodostępna pralnia

Oferta wyżywienia

Zobacz więcej

Regulamin

Regulamin OW NEPTUN

 • 1
  Dokonanie rezerwacji poprzez WPŁATĘ ZADATKU , KTÓRY NIE ULEGA ZWROTOWI PRZY REZYGNACJI Z POBYTU jest równoznaczne z potwierdzeniem zapoznania się z niniejszym regulaminem, jego akceptacją oraz zobowiązaniem się do przestrzegania jego postanowień.
 • 2
  Jedna doba hotelowa trwa od godziny 17.00 pierwszego dnia pobytu Gościa do godziny 10.00 dnia następnego.
  § 3
  Opłatę za pobyt należy uiścić z góry, nie później niż pierwszego dnia pobytu, przy dokonywaniu czynności meldunkowych w recepcji.
  Płatności przyjmujemy gotówką, kartą płatniczą lub przelewem wyłącznie w PLN.
  § 4
  Życzenie przedłużenia pobytu Gość zgłasza w Recepcji do godziny 9.00 dnia, w którym upływa termin najmu pokoju. Ośrodek nie może uwzględnić życzenia jedynie w przypadku braku wolnych miejsc. Gość nie ma prawa przekazywać zwalnianego przez siebie pokoju innym osobom, nawet jeżeli nie upłynął okres, za który uiścił należną opłatę za pobyt.
 • 5
  Ośrodek Wypoczynkowy NEPTUN zobowiązany jest zapewnić warunki pełnego wypoczynku Gościa, bezwzględnie reagować na zgłoszone uwagi i zastrzeżenia odnośnie poziomu usług, funkcjonowania urządzeń, czystości oraz porządku w ośrodku, Nieodpłatne świadczenia usług: budzenia o oznaczonej godzinie, zamawiania dodatkowych usług świadczonych przez inne podmioty.
  § 6
  Uprasza się o właściwe przechowywanie i zabezpieczanie rzeczy wartościowych oraz pieniędzy, ponieważ ośrodek nie odpowiada za ich zaginięcie.
  § 7
  Osoby nie zameldowane w ośrodku mogą przebywać na jego terenie od godziny 7.00 do 22.00.
  § 8
  Cisza nocna trwa od godziny 22.00 do 7.00 dnia następnego.
 • 9
  W pokojach ośrodka bezwzględnie nie wolno używać jakichkolwiek przyrządów i aparatów zasilanych energią elektryczną, nie stanowiących wyposażenia ośrodka ( kuchenki, grzejniki elektryczne). Osoby, które nie będą przestrzegać powyższego zakazu będą musiały niezwłocznie opuścić ośrodek, bez prawa do zwrotu poniesionych kosztów wypoczynku.
  § 10
  Przy każdorazowym opuszczeniu pokoju Gość proszony jest o zamknięcie drzwi. W dniu zakończenia pobytu, przed wyjazdem należy zgłosić się w Recepcji i po dokonaniu odbioru pokoju i zdaniu kluczy wymeldować się . Odbioru pokoju oraz kluczy dokonuje pracownik Recepcji lub pokojowa.
  § 11
  Gość ponosi odpowiedzialność materialną za uszkodzenie lub zniszczenie przedmiotów, wyposażenia i urządzeń technicznych ośrodka, powstałych z jego winy lub z winy odwiedzających go osób. Wykaz wyposażenia znajduje się w każdym pokoju.
  § 12
  Możliwość pobytu psa do 10 kg za opłatą 30 zł/doba.
 • 13
  Gość  przyjmuje do wiadomości i wyraża zgodę, że w trakcie pobytu na terenie OW NEPTUN może być utrwalany jego wizerunek, zarówno na zdjęciach jak i na filmach. Wobec powyższego udziela on nieodpłatnie i na czas nieoznaczony zezwolenia na wykorzystanie tak utrwalonego wizerunku w celu wykorzystania go dla potrzeb promocji obiektu OW NEPTUN w Darłówku oraz działalności gospodarczej Organizatora i podmiotów z nim powiązanych. Zgoda, o której mowa powyżej obejmuje w szczególności prawo do wykorzystania wizerunku Uczestnika  we wszelkich publikacjach prasowych, plakatach, materiałach reklamowych, na stronie www oraz we wszelkich formach mediów elektronicznych, w tym Internetu.
 • 14

Obowiązuje całkowity zakaz palenia papierosów i papierosów elektronicznych na terenie Ośrodka Wypoczynkowego NEPTUN.

 

Informacje i pytania w recepcji: +48 508 508 238

Zobacz więcej
sukces

Dziękujemy, Twoja wiadomość została wysłana do obiektu noclegowego.

Twoja wiadomość jest wysyłana. Prosimy o cierpliwość

sukces

Twoja wiadomość nie została wysłana do obiektu noclegowego.

Przepraszamy, jeśli pojawił się problem z wysłaniem pytania, skontaktuj się z nami

Błąd:

Zarezerwuj Online

1072 wyświetlenia w 2024r.
Łącznie 3901 od 17.04.2023
serce Twoje ulubione obiekty 0