Domki i Pokoje ALICJA Dąbki

BON

Domki i Pokoje ALICJA Dąbki

Zapisz

Pokoje i Domki w Dąbkach, zapraszamy na wczasy nad morzem!

 BASEN NA TERENIE OŚRODKA! 


Oferujemy Państwu domki apartamentowe, oraz pokoje z łazienkami, telewizorami, chłodziarkami i balkonami.

Do bałtyckiej plaży (prawdziwej perły naszej ojczyzny)mamy od pensjonatu zaledwie 300 m, a od domków 450 m. Natomiast do Jeziora Bukowo, które jest prawdziwym rajem dla wędkarzy dzieli nas jedynie 250 m.

Nasze obiekty posadowione są na sielskich działkach w sąsiedztwie rozśpiewanych lasów i stawu z wysepką.

NASZA OFERTA:

Do Państwa dyspozycji przygotowaliśmy domki i pokoje.

Domek składa się z tarasiku, łazienki, pokoju dziennego, sypialni i aneksu kuchennego z pełnym wyposażeniem. Trzy domki mają już kominki w któych można napalić i wypić symboliczną lampkę wina w czarodziejsckiej i romantycznej scenerii. 

Pokoje (dwu, trzy i czteroosobowe) wyposażone w:
- łazienkę
- TV
- chłodziarka
- sprzęt plażowy

Do dyzpozycji naszych gości są darmowe rowery, stół ping-pongowy, siłownia, boisko do siatkówki i place zabaw wypsażone w zjeżdzalnie, koniki bujene, piaskownice, huśtawki, hamak i trampoline.

Dla naszych gości organizujemy kilka razy w sezonie ognisko przy akompaniamencie akordeonu i w ogóle zapewaniamy miłą, familijną i wesołą atmosferę pozwalającą wyzwolić się z wszędobylskiej pogoni życia.

Pokaż więcej

OKOLICE OBIEKTU:

Dąbki to atrakcyjnie położona - między morzem i jeziorem Bukowo - nadbałtycka wieś uzdrowiskowa. Oczywiście najważniejszą zaletą tego letniska jest plaża, która jest szeroka oraz piaszczysta. Na plaży, tu i ówdzie, w pobliżu wejścia do wody, znaleźć można wielobarwne, nieduże kamyczki, a czasami cząstki bursztynu - złota naszego morza. Wzdłuż plaży, wśród rosnącego na wydmach, lasu sosnowego, ciągnie się długa (ok 6 km) promenada.

Następną ciekawostką jest duże jezioro Bukowo. Jego powierzchnia to prawie 20 kilometrów kwadratowych. Właściwie przygotowany brzeg jeziora wabi entuzjastów wodnych sportów oraz wędkarstwa. Zlokalizowane tu wypożyczalnie wynajmują wyposażenie wodniackie, a szkółki oferują lekcje windsurfingu, kitesurfingu, żeglarstwa. Przy jeziorze działa także przystań żeglarska, a w sezonie wakacyjnym po jeziorze pływa niewielki statek spacerowy. Do tego duża liczba tras rowerowych i pieszych inspiruje do wycieczek.

Ze względu na panujący tutaj zdrowy mikroklimat, czyste, przesycone jodem powietrze, przenikające się z aromatem okolicznych sosen oraz dużych lasów w 2007 roku Dąbki uzyskały status uzdrowiska. Uzdrowisko Dąbki przez 365 dni w roku odwiedzają kuracjusze. Leczy się w tym miejscu m. in. rozliczne choroby reumatyczne, kardiologiczne, choroby układu oddechowego i nerwice.

W okolicy Dąbek również czeka na urlopowiczów wiele atrakcji. Darłowo kusi urlopowiczów zabytkami - kościoły: św. Gertrudy, św. Jerzego, Mariacki, Zamek Książąt Pomorskich, Brama Kamienna, latarnia morska oraz portem, z którego statkiem wycieczkowym można wypłynąć na wycieczkę po morzu. W Bobolinie można zobaczyć bunkry na plaży, zapoznać się z historią działa Dora a także pojeździć konno.

Pokaż więcej

CENNIK:

W sezonie (lipiec, sierpień):

 • Pokoje od 30 do 70 zł/osoba/dobę

Poza sezonem:

 • W pensjonacie - 35zł/osoba/doba

Domek 4-5 osobowy

 • od 150 do 400 zł

Wyżywienie

 • Obiad/kolacja - 22zł
 • Połowa obiadu - 14zł

Możliwość wykupienia wyżywienia w naszej stołówce.
Działalność rozpoczynamy od maja do września.

Pokaż więcej

Atuty pokoju

 • Łazienka
 • Sprzęt plażowy
 • Balkon
 • Lodówka
 • Telewizor

Dostępne w obiekcie

 • Plac zabaw
 • Rowery
 • Siłownia
 • Tenis stołowy
 • Ognisko
 • Bon turystyczny

Wyślij zapytanie rezerwacyjne:

Firma Akcept Wojciech Deja nie przechowuje Twoich danych, które wypełniłeś w tym formularzu zapytania o dostępność miejsc noclegowych. Przesyłamy je bezpośrednio do obiektu noclegowego w postaci elektronicznej. Twoje dane nie są gromadzone w naszych bazach danych. Na Twoje zapytanie odpowie bezpośrednio obiekt noclegowy.
Dodaj Obiekt Logowanie