Międzywodzie Ośrodki wczasowe

Home > Międzywodzie > Międzywodzie Ośrodki wczasowe

Ośrodek PORTUS Międzywodzie

Ciesz się wakacjami z rodziną!

Cena od 30 zł/os.
Do Plaży: 50 m.
ul. Plażowa 4, Międzywodzie, Międzywodzie

Ośrodek Portus w Międzywodziu położony jest w centrum przybrzeżnego lasu sosnowego, niedaleko zejścia na plażę. Rozległy teren pozwala intymnie korzystać z uroków nadmorskiej przyrody. Portus to domki letniskowe zlokalizowane w spokojnej okolicy blisko morza. Nasze noclegi odpowiednie są zarówno dla par, grup przyjaciół, jak i rodzin z dziećmi.

  • rozległy teren wokół ośrodka jest ogrodzony i wyposażony w plac zabaw dla dzieci, miejsce do gry w siatkówkę, miejsce do leżakowania na świeżym powietrzu, miejsce do grillowania (przenośny grill do wypożyczenia w recepcji)
  • bezpłatny parking dla gości - miejsca postojowe bezpośrednio przy domkach (do każdego domku przyznane jest miejsce postojowe)
  • ośrodek przyjazny dzieciom - specjalnie dla nich: plastikowe zabawki plażowe, łóżeczka dla dzieci, krzesełka do karmienia, wanienki, sztućce dla dzieci, podgrzewacz do butelek, liczne zabawki i książeczki
  • na terenie ośrodka funkcjonuje bezprzewodowa sieć WiFi ? po login i hasło prosimy zgłaszać się do recepcji. Na zamkniętym terenie ośrodka znajduje się bezpłatny parking dla naszych Gości.

W PORTUSIE kochamy zwierzęta, dlatego do ośrodka można przyjechać na wczasy ze swoim czworonożnym kompanem, należy jednak pamiętać o tym, że naszych podopiecznych obowiązują specjalne zasady określone w regulaminie. Pobyt ulubieńca jest odpłatny - 10 zł za dzień (zwierzęta nie mogą być wprowadzane do restauracji).

Dokładamy wszelkich starań, by nasi goście byli zadowoleni z pobytu w naszym ośrodku.

Organizujemy zielone szkoły i kolonie.

NASZA OFERTA:

 

Rodzaje domków na terenie ośrodka:

DOMKI STANDARD 2-OSOBOWE (domki tupu bliźniak) - do dyspozycji mamy 3 takie domki - jeden domek bliźniak składa się z dwóch "części": pierwsza część to pokój 2-osobowy (2 pojedyncze łóżka) z łazienką i tarasem, druga część to również pokój 2-osobowy (2 pojedyncze łóżka) z łazienką i tarasem. Do każdej części jest osobne wejście, zatem pary, które zamieszkują taki domek są od siebie zupełnie niezależne (każda para zajmuje swoją część domku). Powierzchnia ? ok 18 m2 (z tarasem).

DOMKI STANDARD PLUS - domek Standard Plus to domek typu Jagoda, nowszy, kilkuletni, wykonany jest z jasnego drewna, o podwyższonym standardzie. Składa się z dwóch pokoi, tarasu i łazienki, powierzchnia ok. 25m2 (z tarasem). Posiada jedno wejście. Wchodząc do domku wchodzi się do pierwszego - większego - pokoju, w którym znajduje się rozkładana kanapa maksymalnie 2-osobowa. Z pierwszego pokoju jest wejście do drugiego - mniejszego pokoju, w którym znajdują się 2 pojedyncze łóżka. Domek jest zatem 3 lub 4-osobowy. Wejście do łazienki - w zależności od domku - jest z pierwszego pokoju bądź z korytarza.

DOMKI STANDARD - domek Standard to domek typu Kampinos, starszy, kilkunastoletni,  wykonany jest z ciemniejszego drewna. Składa się z dwóch pokoi, tarasu i łazienki, powierzchnia ok. 30m2 (z tarasem). Posiada jedno wejście. Wchodząc do domku wchodzi się do pierwszego - większego - pokoju, w którym znajduje się rozkładana kanapa maksymalnie 2-osobowa i jedno pojedyncze łóżko. Z pierwszego pokoju jest wejście do drugiego - mniejszego pokoju, w którym znajdują się 2 pojedyncze łóżka. Domek jest zatem 3, 4 lub 5-osobowy. Wejście do łazienki - w zależności od domku - jest z pierwszego bądź drugiego pokoju.

DOMKI BEZ ŁAZIENKI ? domek bez łazienki składa się z dwóch pokoi: pierwszy ? pokój 2-osobowy (2 pojedyncze łóżka), drugi ? pokój 3-osobowy (3 pojedyncze łóżka). Do każdego pokoju jest osobne wejście z zewnątrz ? oznacza to, że domek może zamieszkiwać jedna rodzina lub np. dwie niezależne pary. Taras jest wspólny dla obu pokoi. W domku brak jest przyłącza wody. Goście korzystają z ogólnodostępnych na terenie ośrodka sanitariatów wyposażonych w umywalki, prysznice i ubikacje.

Dodatkowe wyposażenie domków:

  • Domki Standard 2-osobowe TV, czajnik elektryczny, kubki i łyżeczki, meble ogrodowe (stolik, 2 krzesełka), podstawowy sprzęt plażowy (2 koce plażowe, parawan, 2 leżaki), pościel, zmiotka i szufelka, na recepcji można wypożyczyć grill
  • Domki Standard Plus i Domki Standard - TV, czajnik elektryczny, kubki i łyżeczki, meble ogrodowe (stolik, 3 krzesełka), podstawowy sprzęt plażowy (3 koce plażowe, parawan, 2 leżaki), pościel, zmiotka i szufelka, na recepcji można wypożyczyć grill
  • Domki bez łazienki - meble ogrodowe (stolik, 2 krzesełka), podstawowy sprzęt plażowy (2 koce plażowe, parawan, 2 leżaki), pościel, zmiotka i szufelka, na recepcji można wypożyczyć grill

Domki nie posiadają własnego ogrzewania ? w przypadku chłodniejszych dni istnieje możliwość wypożyczenia grzejnika elektrycznego i dogrzania domku. Istnieje także możliwość wypożyczenia lodówki.

CENNIK:

CENY SEZON 2018
  od 19.05
bez wyżywienia *
od 23.06
wyżywienie
od 07.07
wyżywienie
od 18.08
wyżywienie
od 25.08 do 09.09
bez wyżywienia *
JAGODA Z ŁAZIENKĄ  
DOMKI 3 LUB 4-OSOBOWE
40 zł
dzieci 30 zł
120 zł
dzieci 90 zł
140 zł
dzieci 105 zł
100 zł
dzieci 75 zł
40 zł
dzieci 30 zł
KAMPINOS Z ŁAZIENKĄ
DOMKI 2-OSOBOWE (TYP:BLIŹNIAK) LUB 3-OSOBOWE
40 zł
dzieci 30 zł
100 zł
dzieci 75 zł
120 zł
dzieci 90 zł
90 zł
dzieci 67,5 zł
40 zł
dzieci 30 zł
KAMPINOS Z ŁAZIENKĄ
DOMKI 4 LUB 5-OSOBOWE
40 zł
dzieci 30 zł
90 zł
dzieci 67,5 zł
100 zł
dzieci 75 zł
80 zł
dzieci 60 zł
40 zł
dzieci 30 zł

CENY DOTYCZĄ POBYTU 1 OSOBY DOROSŁEJ ZA DOBĘ LUB 1 DZIECKA W WIEKU 3-12 LAT ZA DOBĘ W DOMKU

UWAGA!!! DLA PRZYJEŻŻAJĄCYCH W DNIU ROZPOCZĘCIA TURNUSU (SOBOTA) OBIAD WYDAWANY JEST W GODZ.15-16:30!!!

Wyślij zapytanie rezerwacyjne:

Firma Akcept Wojciech Deja nie przechowuje Twoich danych, które wypełniłeś w tym formularzu zapytania o dostępność miejsc noclegowych. Przesyłamy je bezpośrednio do obiektu noclegowego w postaci elektronicznej. Twoje dane nie są gromadzone w naszych bazach danych. Na Twoje zapytanie odpowie bezpośrednio obiekt noclegowy.