Obiekt nad morzem na sprzedaż!

27 lipca 2021

Bobolin to spokojna miejscowość i idealne miejsce na wypoczynek dla rodzin z dziećmi. Właśnie tutaj zlokalizowany jest obiekt Złociste Zacisze. 

Złociste Zacisze to nowoczesny obiekt o powierzchni 500 m2, oddany do użytku w 2018 roku. W obiekcie znajduje się 20 pokoi o wysokim standardzie oraz dwa apartamenty. Atutem obiektu jest duży basen o powierzchni 50 m2. Na terenie działki (25 arów) znajduje się również parking, plac zabaw, wiata grillowa, recepcja i narzędziownia. Teren działki został zaaranżowany przez profesjonalnego projektanta ogrodów. 

Marka obiektu

Obiekt posiada profesjonalną stronę internetową z systemem rezerwacyjnym oraz aktywnie prowadzone social media. Ocena obiektu na wizytówce Google to 4,8, a na profilu Booking - 9,2. Oprócz tego, obiekt posiada wpisy na popularnych portalach noclegowych oraz bazę stałych i powracających klientów. 

Atuty obiektu 

Obiekt posiada system fotovoltaiki oraz system ogrzewania z możliwością regulacji dla każdego pomieszczenia. Oprócz tego obiekt został wyposażony w system monitoringu, system alarmowy oraz system klimatyzacji. Dodatkowo wokół obiektu znajduje się teren użytkowy z prawem przechodu i przejazdu - dzięki czemu na teren Złocistego Zacisza można dostać się z drugiej strony działki. Zagospodarowanie przestrzenne nie pozwala na budowę budynków wysokokondygnacyjnych w sąsiedztwie Złocistego Zacisza.

Obiekt z potencjałem

Na terenie działki znajduje się obszar do zagospodarowania np. pod kątem dodatkowego budynku. Także zlokalizowana przy basenie recepcja może być zaadaptowana jako bar lub mała gastronomia. W obiekcie istnieje również możliwość wybudowania sauny i wstawienia balii.

Oferta sprzedaży dotyczy obejmuje 100% udziałów w Złociste Zacisze sp. z o.o.

Jesteście zainteresowani tym obiektem, więcej informacji możecie znaleźć tutaj: https://zlocistezacisze.pl/sprzedaz/

Wyświetleń: 560

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz podobne

Turyści preferują rezerwacje online...

Turyści preferują rezerwacje online

DWIE MINUTY I REZERWACJA GOTOWA Telefon - to z nim nie rozs...

Wakacje z noclegiem w Zakopanem - alternatywa...

Wakacje z noclegiem w Zakopanem - alternatywa dla morza

Dlaczego Zakopane jest świetnym miejsce na ...

45 godzin sprzątania Jastrzębiej Góry...

45 godzin sprzątania Jastrzębiej Góry

LISI JAR, CZY LISI ŚMIETNIK?  Każdy miłośnik Ja...

Korzystanie z serwisu wiąże się z akceptacją REGULAMINU. | Polityka Prywatności
Do prawidłowego funkcjonowania serwisu używamy ciasteczek.

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram
Copy link
Powered by Social Snap