Obiekt nad morzem na sprzedaż!

27 lipca 2021

Bobolin to spokojna miejscowość i idealne miejsce na wypoczynek dla rodzin z dziećmi. Właśnie tutaj zlokalizowany jest obiekt Złociste Zacisze. 

Złociste Zacisze to nowoczesny obiekt o powierzchni 500 m2, oddany do użytku w 2018 roku. W obiekcie znajduje się 20 pokoi o wysokim standardzie oraz dwa apartamenty. Atutem obiektu jest duży basen o powierzchni 50 m2. Na terenie działki (25 arów) znajduje się również parking, plac zabaw, wiata grillowa, recepcja i narzędziownia. Teren działki został zaaranżowany przez profesjonalnego projektanta ogrodów. 

Marka obiektu

Obiekt posiada profesjonalną stronę internetową z systemem rezerwacyjnym oraz aktywnie prowadzone social media. Ocena obiektu na wizytówce Google to 4,8, a na profilu Booking - 9,2. Oprócz tego, obiekt posiada wpisy na popularnych portalach noclegowych oraz bazę stałych i powracających klientów. 

Atuty obiektu 

Obiekt posiada system fotovoltaiki oraz system ogrzewania z możliwością regulacji dla każdego pomieszczenia. Oprócz tego obiekt został wyposażony w system monitoringu, system alarmowy oraz system klimatyzacji. Dodatkowo wokół obiektu znajduje się teren użytkowy z prawem przechodu i przejazdu - dzięki czemu na teren Złocistego Zacisza można dostać się z drugiej strony działki. Zagospodarowanie przestrzenne nie pozwala na budowę budynków wysokokondygnacyjnych w sąsiedztwie Złocistego Zacisza.

Obiekt z potencjałem

Na terenie działki znajduje się obszar do zagospodarowania np. pod kątem dodatkowego budynku. Także zlokalizowana przy basenie recepcja może być zaadaptowana jako bar lub mała gastronomia. W obiekcie istnieje również możliwość wybudowania sauny i wstawienia balii.

Oferta sprzedaży dotyczy obejmuje 100% udziałów w Złociste Zacisze sp. z o.o.

Jesteście zainteresowani tym obiektem, więcej informacji możecie znaleźć tutaj: https://zlocistezacisze.pl/sprzedaz/

Wyświetleń: 44

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz podobne

Wakacje z dziećmi na szóstkę z plusem...

Wakacje z dziećmi na szóstkę z plusem

Coraz mniej czasu dzieli nas od wyczekiwanych i upragnionyc...

Licznik rowerzystów zamontowany!...

Licznik rowerzystów zamontowany!

Jeeeeeden rowerzysta, druuuugi rowerzysta… Ponad 150 jednego dni...

45 godzin sprzątania Jastrzębiej Góry...

45 godzin sprzątania Jastrzębiej Góry

LISI JAR, CZY LISI ŚMIETNIK?  Każdy miłośnik Ja...

Korzystanie z serwisu wiąże się z akceptacją REGULAMINU. | Polityka Prywatności
Do prawidłowego funkcjonowania serwisu używamy ciasteczek.

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram
Copy link
Powered by Social Snap