Pokoje Gościnne ADAM Władysławowo

Home > Władysławowo > Pokoje Gościnne ADAM Władysławowo

Pokoje Gościnne ADAM Władysławowo

Cena od 30 zł/os.
Do Plaży: 900 m.
ul. Pułkownika Dąbka 4, Władysławowo

Dom wypoczynkowy Adam mieści się w spokojnej i cichej okolicy w bezpośrednim sąsiedztwie parku. Obiekt usytuowany jest niedaleko od centrum miasta, a jednak z dala od wakacyjnego hałasu zatłoczonych uliczek.

Obiekt znajduje się około 400 metrów od centrum miasta, do morza i plaży jest około 900 metrów (10 minut spacerkiem).Zapraszamy do Nas rodziny z dziećmi-cisza oraz bliskość do centrum i sąsiedztwo parku to idealne miejsce do wypoczynku.

Miłośników aktywnego wypoczynku zachęcamy do odwiedzenia Władysławowa - miasteczko oferuje liczne atrakcje takie jak: malownicze ścieżki rowerowe, trasy do nordic walking, akwen zatoki puckiej do uprawiania sportów wodnych, wędkarzy na morskie wyprawy na dorsza i wiele innych atrakcji.

Oddajemy do państwa dyspozycji 6 pokoi 2,3,4 osobowych, ogród z placem zabaw dla najmłodszych, miejscem na urządzenie grilla oraz parkingiem dla wszystkich naszych gości. W obiekcie dostępne są dwa mini aneksy kuchenne z kuchenką gazową, mikrofalową oraz lodówką). Obiekt posiada dwie kondygnacje na każdej z nich po trzy pokoje.

NASZA OFERTA:

Pokój 1

Pokój usytuowany na I piętrze budynku,od strony południowej. Pokój 2-3 osobowy z balkonem i łazienka z prysznicem.

Pokój 2

Pokój 3-osobowy usytuowany na I pietrze budynku od strony poludniowej. Pokój posiada prywatna lazienke z prysznicem poza pokojem-na wylacznosc dla tego pokoju. Pokój z balkonem.

Pokój 3

Pokój usytuowany na I piętrze budynku od strony północnej z balkonem i łazienka z prysznicem. Pokój 2-3 osobowy.

Pokój 4

Pokój usytuowany na II piętrze budynku od strony południowej,pokój z lazienka z prysznicem. Pokój posiada balkon. Pokój 4-osobowy.

Pokój 5

Pokój usytuowany na II pietrze budynku od strony poludniowej,pokój z lazienka z prysznicem. Pokój 2-osobowy.

Pokój 6

Pokój usytuowany na II pietrze budynku od strony pólnocnej,pokój z lazienka z prysznicem. Pokój 2-3 osobowy. Pokój posiada balkon.

Wyślij zapytanie rezerwacyjne:

Firma Akcept Wojciech Deja nie przechowuje Twoich danych, które wypełniłeś w tym formularzu zapytania o dostępność miejsc noclegowych. Przesyłamy je bezpośrednio do obiektu noclegowego w postaci elektronicznej. Twoje dane nie są gromadzone w naszych bazach danych. Na Twoje zapytanie odpowie bezpośrednio obiekt noclegowy.