Władysławowo-Chłapowo Pensjonaty

Home > Władysławowo-Chłapowo > Władysławowo-Chłapowo Pensjonaty

Pensjonat Antalya - idealny dla rodzin ! Władysławowo-Chłapowo

Blisko morza ,dla rodzin z dziećmi i nie tylko !!, apartamenty i pokoje

Cena od 40 zł/os.
Do Plaży: 200 m.
Bursztynowa 22, Władysławowo-Chłapowo

Komfortowy pensjonat, położony bardzo blisko plaży, w pobliżu ośrodka sportowego Cetniewo i krytej pływalni Aquarius. Niecałe 1,5 km od centrum Władysławowa. Duży plac zabaw, duża kolorowa piaskownica, miejsce do grillowania,stołówka, parking i wiele udogodnień które trudno znaleźć u pobliskiej konkurencji, sala bilardowa, stół do pingponga, rowery do dyspozycji gości nieodpłatnie, Atrakcyjne ceny przez cały rok !!! Po więcej szczegółów zapraszamy na naszą stronę internetową www.antalya.pl

NASZA OFERTA:

Duży plac zabaw,aneks kuchenny, stołówka na miejscu w obiekcie, Świetlica - pokój zabaw dla dzieci; Zamykany i oświetlony parking dla wszystkich samochodów naszych gości. Internet bezprzewodowy, rowery, sprzęt plażowy, sala bilardowa, stół do pingponga i wiele innych - warto sprawdzić !!!

INNE INFORMACJE:

Gwarantujemy miłą i niekrępującą atmosferę pobytu. Naprawdę warto skorzystać z naszej oferty - Serdecznie zapraszamy !!!

OKOLICE OBIEKTU:

Najbliższy sklep - 100 metrów, Plaża - 200 metrów Przystanek autobusowy - 50 metrów Basen - 1,5 km

CENNIK:

Po szegółowy cennik zapraszamy na naszą stronę internetową http://www.antalya.pl/

Wyślij zapytanie rezerwacyjne:

Oczywiście treść wiadomości możesz zmienić na swoją :).
Firma Akcept Wojciech Deja nie przechowuje Twoich danych, które wypełniłeś w tym formularzu zapytania o dostępność miejsc noclegowych. Przesyłamy je bezpośrednio do obiektu noclegowego w postaci elektronicznej. Twoje dane nie są gromadzone w naszych bazach danych. Na Twoje zapytanie odpowie bezpośrednio obiekt noclegowy.