Władysławowo Domki

Home > Władysławowo > Władysławowo Domki

Domki LETNISKO Władysławowo

Cena od 42 zł/os.
Do Plaży: 1200 m.
ul. Bohaterów Kaszubskich 58, Władysławowo, Władysławowo

Domki w Letnisku to nowoczesne pomieszczenia, które przyciągają swoim pięknem. Dodatkowym, dużym atutem jest wyposażenie: Dwie oddzielne sypialnie. Rozkładana sofa w salonie. Na życzenie Gości łóżeczko turystyczne dla dzieci i zabezpieczenie na piętrze. Wygodna kuchnia z: lodówką,  płytą indukcyjną,  mikrofalą,  zmywarką,  ekspresem do kawy i kompletem naczyń/sztućców.

CENNIK:

Ceny od 250 - 450 zł za dobę/domek. Ceny dotyczą pobytu do 4-6 osób w domku. Ceny zawierają opłaty za media, parking (na jeden domek przypada jedno miejsce). Zwierzęta domowe - po wcześniejszym uzgodnieniu z właścicielami domków kaucji. Ceny nie zawierają opłaty miejscowej (klimatycznej). Wysokość opłaty ustala Urząd Miasta Władysławowo, w sezonie 2015 było to 1,80 zł/osobę/dobę.

Wyślij zapytanie rezerwacyjne:

Firma Akcept Wojciech Deja nie przechowuje Twoich danych, które wypełniłeś w tym formularzu zapytania o dostępność miejsc noclegowych. Przesyłamy je bezpośrednio do obiektu noclegowego w postaci elektronicznej. Twoje dane nie są gromadzone w naszych bazach danych. Na Twoje zapytanie odpowie bezpośrednio obiekt noclegowy.