Pokoje Gościnne MARTYNA Wisełka

Home > Wisełka > Pokoje Gościnne MARTYNA Wisełka

Pokoje Gościnne MARTYNA Wisełka

Dwa nowe budynki z komfortowo wyposażonymi pokojami 2-, 3- i 4-osobowymi typu standard i lux

Cena od 45 do 65 zł/os.
Do Plaży: 950 m.
ul. Świerkowa 2, Wisełka

Zapraszamy do uroczej Wisełki położonej na terenie Wolińskiego Parku Narodowego, blisko morza (1000m) i jeziora (400m), 8 km od Międzyzdrojów.

Pokoje gościnne Martyna to dwa nowe budynki z komfortowo wyposażonymi pokojami 2-, 3- i 4-osobowymi typu standard i lux,bezpłatne miejsca do parkowania na terenie ogrodzonej i monitorowanej posesji.

Zapraszamy na naszą stronę;       www.noclegiwiselka.pl

NASZA OFERTA:

Pokoje gościnne Martyna to dwa nowe budynki z komfortowo wyposażonymi pokojami 2-, 3- i 4-osobowymi typu standard i lux. Każdy z nich jest z łazienką i wyposażony w telewizor, lodówkę, czajnik, naczynia oraz parawan plażowy. Do dyspozycji gości jest też obszerna jadalnia z w pełni wyposażoną kuchnią i stolikami wewnątrz i na tarasie, plac zabaw dla dzieci z trampoliną, altana idealna na wieczorną lemoniadę, dużo miejsca do zabawy (działka 1600 m)

CENNIK:

Pokoje standard 45-60pln od osoby za dobę

Pokoje lux  50-65pln od osoby za dobę

Wyślij zapytanie rezerwacyjne:

Firma Akcept Wojciech Deja nie przechowuje Twoich danych, które wypełniłeś w tym formularzu zapytania o dostępność miejsc noclegowych. Przesyłamy je bezpośrednio do obiektu noclegowego w postaci elektronicznej. Twoje dane nie są gromadzone w naszych bazach danych. Na Twoje zapytanie odpowie bezpośrednio obiekt noclegowy.