Wicie Pokoje Gościnne

Home > Wicie > Wicie Pokoje Gościnne

Pokoje Gościnne KU MORZU 1 Wicie

Wice Ku Morzu 1 Pokoje 150 m od plaży

Cena od 40 zł/os.
Do Plaży: 150 m.
ul. Ku Morzu 1, Wicie

Do dyspozycji Gości oddajemy 12 przestronnych estetycznie urządzonych, wygodnych pokoi. W tym 6 pokoi 1-2-osobowych, 4 pokoje 3-4-osobowe i 2 pokoje typu studio dla 4-5 osób. Wyposażenie wszystkich pokoi jest identyczne. Pokoje różnią się jedynie powierzchnią, ilością miejsc noclegowych i kolorem/dekoracją ścian. Wszystkie łazienki również są takie same. Różnią się jedynie szczegółami. Każdy pokój posiada:  niezależne wejście własny taras lub ogródek z meblami własną łazienkę (suszarka do bielizny, suszarka do włosów) łóżka, materace i pościel antyalergiczną firanki i zasłony lodówkę, TV LED 32-cal, czajnik, podstawowe naczynia itp. sprzęt plażowy (leżaki, parawan) stół i krzesła szafę, szafkę.

CENNIK:

Cennik 2018 Cena noclegu uzależniona jest od terminu pobytu, ilości osób i pokoju. Waha się średnio od 40 zł do 70 zł na osobę.  Sezon wysoki trwa od 7 lipca do 18 sierpnia.  Pokój 1-osobowy 65-70 zł;  Pokój 2-osobowy 130 zł;  Pokój 3-osobowy 175 zł;  Pokój 4-osobowy 200 zł;  Studio 4-5 osób 240 zł.  W innych terminach ceny są niższe.  Przy pobytach krótszych niż 4 noclegi ceny są wyższe. Małe dziecko śpiące z rodzicami lub w łóżeczku turystycznym dopłata 20 zł / dobę. Doba zaczyna się o godz. 15.00, a kończy o 10.00. W razie pytań i wątpliwości zachęcamy do kontaktu e - mailowego lub telefonicznego (bardzo proszę po godz. 15.00). Po uzgodnieniu terminu pobieramy zaliczkę w wysokości około 30% kosztu pobytu (nr konta podam w e - mailu). Reszta należności płatna w dniu przyjazdu gotówką lub 2-3 dni przed przyjazdem na to samo konto. Zaliczka i wpłacone pieniądze nie podlegają zwrotowi w przypadku rezygnacji lub wcześniejszego wyjazdu. Nie wystawiamy faktur VAT. Nie pobieramy dodatkowych opłat za zużycie energii elektrycznej, parking itp. Pobieramy dodatkowe opłaty za korzystanie z ogrzewania. Gmina Darłowo pobiera dodatkowo opłatę klimatyczną 2 zł od osoby; 1,50 dziecko do lat 7 za każdy rozpoczęty dzień pobytu.

Wyślij zapytanie rezerwacyjne:

Firma Akcept Wojciech Deja nie przechowuje Twoich danych, które wypełniłeś w tym formularzu zapytania o dostępność miejsc noclegowych. Przesyłamy je bezpośrednio do obiektu noclegowego w postaci elektronicznej. Twoje dane nie są gromadzone w naszych bazach danych. Na Twoje zapytanie odpowie bezpośrednio obiekt noclegowy.