Wicie Domki

Home > Wicie > Wicie Domki

Domki Letniskowe PRZY BRZÓZKACH Wicie

Komfortowe domki blisko plaży w Wiciu

Cena od 17 zł/os.
Do Plaży: 350 m.
ul. Wiciowa 7, Wicie

Zapraszamy Państwa do nowo wybudowanych i bogato wyposażonych domków letniskowych ulokowanych w zakątku ciszy i spokoju. Nasze domki zagospodarowane są w osobną łazienkę z prysznicem, aneks kuchenny i dwie sypialnie. Domki przystosowane są do pomieszczenia maksymalnie 5 dorosłych osób. Łazienka wyposażona w wygodny prysznic, muszlę klozetową i umywalkę. Każdy domek zaopatrzony jest w prąd i ciepłą, bieżącą wodę z osobnego bojlera. Aneks kuchenny w pełni wyposażony. Pierwsza sypialnia posiada duże i wygodne 2-osobowe łóżko, natomiast druga sypialnia wyposażona jest w trzy pojedyncze łóżka. Do dyspozycji telewizor i lodówka w każdym domku. Nasza posesja mieści się 10 minut drogi od plaży. Na terenie znajduję się plac zabaw dla dzieci. Parking na terenie posesji wliczony w cenę pobytu. Przy każdym domku meble ogrodowe.

CENNIK:

Poza sezonem - 100 zł za domek (max. 6 osób) W sezonie - 240 do 300 zł/domek do max. 8 osób Energia elektryczna płatna dodatkowo w/g wskazań licznika (ok. 10 zł/dobę w zależności od zużycia) Konto:  Małgorzta Delestowicz-Sawicka Bank Spóldzielczy, nr konta 15817900090012062330000010

Wyślij zapytanie rezerwacyjne:

Firma Akcept Wojciech Deja nie przechowuje Twoich danych, które wypełniłeś w tym formularzu zapytania o dostępność miejsc noclegowych. Przesyłamy je bezpośrednio do obiektu noclegowego w postaci elektronicznej. Twoje dane nie są gromadzone w naszych bazach danych. Na Twoje zapytanie odpowie bezpośrednio obiekt noclegowy.