Wicie Domki

Home > Wicie > Wicie Domki

Domki Letniskowe DELFIN Wicie

WICIE - Wygodne domki 200 m od morza - Wczasy na mierzei 350 m od jeziora Kopań

Cena od 15 zł/os.
Do Plaży: 200 m.
ul. Wczasowa 10, Wicie

Wynajmujemy domki drewniane 5 i 4 osobowe, których posiadamy trzy rodzaje zróżnicowane cenowo, tak więc każdy wybierze coś dla siebie i rodziny. Wszystkie domki postaraliśmy się dobrze wyposażyć tak żeby urlop i chwile wolne, które postanowiliście Państwo u nas spędzić należały do przyjemnych i pozytywnie zapamiętanych. Wszystkie domki wykonane są z drewna, posiadają aneksy kuchenne, łazienki i węzły sanitarne. W sypialniach znajdziemy sofy, kanapy a także drewniane łóżka piętrowe. Udostępniami darmowy internet i DVB-T. Jest też możliwość wypożyczenia rowerów. Parking jest darmowy ( jeden sachód osobowy na wynajmowany domek ) Teren ośrodka jest ogodzony a samochody parkujemy na wydzielonym parkingu na terenie ośrodka, a nie na ulicy. Domki są kameralnie rozstawione, w optymalnych odległosciach bez generowania ścisku jaki czasami panuje w innych osrodkach podobnego typu. Udotępniamy plac zabaw dla dzieci, małą piaskownicę, zjeżdżalnię, trampolinę oraz kosz do gry w piłkę.   WIĘCEJ INTERESUJĄCYCH INFORMACJI W TYM AKTUALNE CENNIKI ZNAJDZIECIE PAŃSTWO NA NASZEJ GŁÓWNEJ STRONIE NA KTÓRĄ ZAPRASZAMY   Pozdrawiamy i serdecznie zapraszamy na wczasy do ośrodka domków DELFIN w Wicie

CENNIK:

Ceny w zależności od rodzaju domku od 60 zł domek/doba przed sezonem do 270 zł domek/doba w sezonie. Przed i po sezonie ceny od osoby w domku.  Akceptacja zwierzątek jedynie przed i po sezonie - do uzgodnienia.

Wyślij zapytanie rezerwacyjne:

Firma Akcept Wojciech Deja nie przechowuje Twoich danych, które wypełniłeś w tym formularzu zapytania o dostępność miejsc noclegowych. Przesyłamy je bezpośrednio do obiektu noclegowego w postaci elektronicznej. Twoje dane nie są gromadzone w naszych bazach danych. Na Twoje zapytanie odpowie bezpośrednio obiekt noclegowy.