Ustronie Morskie Pokoje Gościnne

Home > Ustronie Morskie > Ustronie Morskie Pokoje Gościnne

Pokoje MALAGENA Ustronie Morskie

Malegena Oferuje pokoje 2,3,4, 5 osobowe z łazienkami, TV i radiem

Cena od 35 zł/os.
Do Plaży: 600 m.
Słoneczna 8, Ustronie Morskie

Pokoje gościnne "Malagena" znajdują się w nadmorska miejscowość Ustronie Morskie, które oferuje wiele atrakcji nie tylko wieczorową porą, ale również podczas dnia. Budynek położony jest 10 minut spacerkiem od morza. Oferujemy pokoje 2,3,4, 5 osobowe z łazienkami, TV i radiem. Z dostępem do Czajnika elektrycznego, Lodówki, naczyń kuchennych oraz deski do prasowania i żelazka. Posiadamy również murowany Domek. Mieszczą się tam 3 pokoje z łazienkami na 8 - 10 osób. 2 pokoje 3 -4 osobowe, oraz 1 pokój 2 osobowy. Pokoje wyposażone są w sprzęt plażowy Do dyspozycji gości jest również w pełni wyposażona kuchnia z dostępem do: - lodówki; - czajnika; - mikrofali; - kuchenki gazowej; - wszystkich naczyń kuchennych itp. Na ogrodzie posiadamy grill, bilard, ping-pong, miejsce do zabawy dla dzieci z piaskownicą, duży taras do odpoczynku oraz miejsca parkingowe dla samochodów. Bezprzewodowy Internet w wyznaczonym miejscu, który umożliwia prace przy własnym komputerze. POKOJE GOŚCINNE "MALAGENA" ul. Słoneczna 8; 78-111 Ustronie Morskie Adres strony: www.malagena.prv.pl Kontakt telefoniczny Elżbieta Malatyńska: tel.(094)35-15-115 kom.0503-318-709 Rezerwacja miejsc tylko telefoniczna! Kontakt e-mail: Eugeniusz Malatyński: e-mail : malagena@poczta.onet.pl

NASZA OFERTA:

Na ogrodzie posiadamy grill, bilard, ping-pong, miejsce do zabawy dla dzieci z piaskownicą, duży taras do odpoczynku gości. Bezprzewodowy Internet w wyznaczonym miejscu, który umożliwia prace przy własnym komputerze.

INNE INFORMACJE:

REZERWACJA MIEJSC ORAZ DOKŁADNE PYTANIA TYLKO KONTAKT TELEFONICZNY: 503318709 Informujemy, iż doba pobytu rozpoczyna się o godzinie 14:00 a kończy się o godzinie 10:00.

OKOLICE OBIEKTU:

Wyżywienie zapewnia kilka okolicznych stołówek oraz znajdujące się nieopodal ciągi małej gastronomii. Nasi goście również mogą przyrządzić sobie sami posiłki w dostępnej kuchni. Kilkuminutowy spacer doprowadzi nas również do centrum Ustronia Morskiego gdzie możemy dokonać drobnych zakupów w sieci wielu tutejszych sklepów. W wolnym czasie proponujemy wybrać się na wycieczkę po Kołobrzegu lub zwiedzić największe okoliczne np. Mielna lub Koszalin.

CENNIK:

Cena pobytu od 35 - 40 zł za osobę (cena różni się w zależności od terminu pobytu) Dzieci posiadają zniżkę (w zależności od wieku) + opłata miejscowa:

Wyślij zapytanie rezerwacyjne:

Firma Akcept Wojciech Deja nie przechowuje Twoich danych, które wypełniłeś w tym formularzu zapytania o dostępność miejsc noclegowych. Przesyłamy je bezpośrednio do obiektu noclegowego w postaci elektronicznej. Twoje dane nie są gromadzone w naszych bazach danych. Na Twoje zapytanie odpowie bezpośrednio obiekt noclegowy.