LEŚNA POLANA Ośrodek Rehabilitacyjny Ustronie Morskie

Home > Ustronie Morskie > LEŚNA POLANA Ośrodek Rehabilitacyjny Ustronie Morskie

LEŚNA POLANA Ośrodek Rehabilitacyjny Ustronie Morskie

Komfortowy obiekt dla wszystkich.

Cena od 255 zł/os.
Do Plaży: 300 m.
ul. Wojska Polskiego 28, Ustronie Morskie

Zapraszamy na całoroczne pobyty zdrowotne w Ośrodku Rehabilitacyjnym LEŚNA POLANA w Ustroniu Morskim koło Kołobrzegu. Piękne położenie Ośrodka w nadmorskim parku, zaledwie 300 m od piaszczystej plaży, mikroklimat, duża zawartość jodu w powietrzu, to naturalne warunki sprzyjające leczeniu i rehabilitacji.

Nowoczesna baza rehabilitacyjna, pomoże w leczeniu: narządu ruchu, układu oddechowego, układu nerwowego, układu krążenia, układu pokarmowego, leczeniu kobiet po mastektomii oraz polepszeniu ogólnego stanu zdrowia. Profesjonalna kadra medyczna, zaopiekuje się Państwem podczas pobytu w naszym Ośrodku. Indywidualny tok rehabilitacji zostanie ustalony z Państwem podczas pierwszej wizyty lekarskiej. Ośrodek Rehabilitacyjny "Leśna Polana" to doskonały wybór turnusu rehabilitacyjnego.

NASZA OFERTA:

Komfortowe pokoje 1, 2, 3 osobowe oraz studia rodzinne 4 osobowe (2 pokoje 2 osobowe). Wszystkie pokoje z łazienką, TV-Sat, telefon, radio, balkon przy pokoju. Cały obiekt oraz część pokoi dostosowana jest do osób poruszających się na wózkach (winda, poręcze, podjazdy, teren, zjazd na plażę).

Na terenie obiektu znajduje się baza rehabilitacyjna, kawiarnia oraz przestronna stołówka (śniadanie i kolacja - stół szwedzki oraz serwowany obiad). Na terenie posesji Ośrodka LEŚNA POLANA znajduje się plac zabaw dla dzieci, park krajobrazowy, fontanny, grill, letnia scena taneczna, boisko sportowe, szachownica plenerowa oraz parking samochodowy.

OKOLICE OBIEKTU:

Ustronie Morskie - kurort nadmorski o ponad 100-letniej tradycji lecznictwa sanatoryjnego położony jest na wybrzeżu klifowym w odległości 14km od Kołobrzegu i 33km od Koszalina. Dogodny dojazd do Ustronia Morskiego zapewniają liczne połączenia autobusowe, regionalne mikrobusowe, kolejowe (stacja PKP), oraz zadbana sieć dróg. Duże kompleksy zieleni, świeże powietrze i czyste plaże, co roku przyciągają wielu turystów i kuracjuszy. Nadmorski klimat łagodzący wpływ pór roku na warunki klimatyczne Ustronia Morskiego sprawia, że stale rośnie liczba osób zainteresowanych pobytami leczniczo - rehabilitacyjnymi, profilaktycznymi i wczasowymi. W Ustroniu Morskim mieszka zaledwie 2500 stałych mieszkańców. Mimo swojej niewielkiej powierzchni, znajdziecie Państwo tu wszystko to, co jest niezbędne dla każdego turysty: sklepy z bogatą ofertą handlową, smażalnie ryb, puby, dyskoteki i wiele innych. W centrum miejscowości znajduje się piękny duży kościół. Ustronie Morskie posiada muszlę koncertową, w której odbywają się liczne imprezy muzyczne i koncerty.

Wyślij zapytanie rezerwacyjne:

Firma Akcept Wojciech Deja nie przechowuje Twoich danych, które wypełniłeś w tym formularzu zapytania o dostępność miejsc noclegowych. Przesyłamy je bezpośrednio do obiektu noclegowego w postaci elektronicznej. Twoje dane nie są gromadzone w naszych bazach danych. Na Twoje zapytanie odpowie bezpośrednio obiekt noclegowy.