Pokoje Gościnne "AZALIA" Ustka

Home > Ustka > Pokoje Gościnne "AZALIA" Ustka

Pokoje Gościnne "AZALIA" Ustka

2,3,4 osobowe pokoje z łazienkami

Cena od 35 zł/os.
ul. Azaliowa 14, Ustka

Szanowni Państwo ! Zapraszam do mojego domu położonego w cichym i spokojnym miejscu około 20 minut od zejścia na bardzo ładną, szeroką plażę.Przygotowałam dla Państwa: * 2,3,4 osobowe pokoje z łazienkami, TV, radio, internet * większość pokoi ma balkon lub taras * w pełni wyposażona kuchnia oraz aneks kuchenny na piętrze * bezpłatny parking na ogrodzonym terenie, * zamykane pomieszczenie na przywiezione ze sobą rowery,

NASZA OFERTA:

Możecie Państwo odpocząć za domem korzystając z ciszy i spokoju jaki panuje w naszej okolicy. Do Waszej dyspozycji są: stylowe ławki, meble ogrodowe, huśtawki, grill, leżaki, hamak. Dzieci mogą bawić się na pobliskim placu zabaw i przylegającym do domu lasku. Jeśli lubicie Państwo jeździć na rowerze możecie przywieźć własne rowery. Możecie stołować się w pobliskich stołówkach,znajdujących się w odległości do 50m. Około 200m od obiektu znajdują się markety Biedronka i Lidl.

Wyślij zapytanie rezerwacyjne:

Firma Akcept Wojciech Deja nie przechowuje Twoich danych, które wypełniłeś w tym formularzu zapytania o dostępność miejsc noclegowych. Przesyłamy je bezpośrednio do obiektu noclegowego w postaci elektronicznej. Twoje dane nie są gromadzone w naszych bazach danych. Na Twoje zapytanie odpowie bezpośrednio obiekt noclegowy.