Ustka Pokoje gościnne

Home > Ustka > Ustka Pokoje gościnne

Keja-Ustka Ustka

Komfortowe pokoje z łazienkami.

Do Plaży: 1200 m.
Dunina 6, Ustka

Dom WypoczynkowyKeja znajduje się we wschodniej części Ustki, ok. 1 km od portu i plaży. Do najbliższego sklepu spożywczego jest 200 m. Oferujemy zakwaterowanie w komfortowych pokojach dwu-, trzy- i czteroosobowych z łazienkami. Wszystkie pokoje wyposażone są w czajniki elektryczne i lodówki, we wszystkich jest również dostęp do internetu bezprzewodowego (wi-fi). W drugim budynku znajduje się sala z zapleczem kuchennym, która, w zależności od potrzeb, służy jako jadalnia lub świetlica dla 40 osób. Można się tu spotkać w mniejszym lub większym gronie i podzielić wrażeniami z pobytu w Ustce, spędzić wspólnie czas. Na terenie posesji jest miejsce na pozostawienie samochodu i zrobienie grilla. Ofertę kierujemy zarówno do gości indywidualnych, jak i grup. Maksymalnie możemy przyjąć 40 osób.

NASZA OFERTA:

Budynek w całości przeznaczony dla gości. Dostęp do kuchni i grilla.

OKOLICE OBIEKTU:

W odległości 200 m znajduje się najbliższy sklep spożywczy, bar, las. W promieniu 300 m : piekarnia, apteka, bank, sklepy.

CENNIK:

Osoba dorosła - 50 zł za dobę Dziecko do 14 lat w pokoju z rodzicami - 30 zł za dobę Dziecko do 3 lat w łóżku z rodzicami - gratis Wystawiamy faktury VAT. Na miejscu mamy obowiązek pobrania opłaty klimatycznej na rzecz Urzędu Miasta Ustka

Wyślij zapytanie rezerwacyjne:

Firma Akcept Wojciech Deja nie przechowuje Twoich danych, które wypełniłeś w tym formularzu zapytania o dostępność miejsc noclegowych. Przesyłamy je bezpośrednio do obiektu noclegowego w postaci elektronicznej. Twoje dane nie są gromadzone w naszych bazach danych. Na Twoje zapytanie odpowie bezpośrednio obiekt noclegowy.