Ustka Ośrodki Wypoczynkowe

Home > Ustka > Ustka Ośrodki Wypoczynkowe

Dom Wypoczynkowy Słoneczna Ustka

Super położony obiekt noclegowy - KOMFORTOWO!

Dom Wypoczynkowy Słoneczna położony jest w Ustce - w malowniczym uzdrowisku nad Morzem Bałtyckim, w sąsiedztwie lasów sosnowych, zaledwie 250 m od plaży i 700 m od centrum miasta.

Naszym Gościom oferujemy 50 przytulnie i komfortowo urządzonych pokoi 2,3 i 4-osobowych, 2 pokoje typu Studio oraz 5 sezonowych domków kempingowych. Wszystkie pomieszczenia wyposażone są w telewizor i łazienkę z natryskiem, a dodatkowo w niektórych znajdują się aneksy kuchenne. Dysponujemy kawiarnią, bilardem, salą fitness, boiskami do gry, placem zabaw dla dzieci oraz parkingiem. Mamy również własną wypożyczalnię rowerów i bezprzewodowy Internet.

Profesjonalna obsługa, wyjątkowa atmosfera, doskonała lokalizacja, cisza i kontakt z naturą pozwolą Państwu złagodzić stres, pobudzić siły witalne, zrelaksować się i poprawić samopoczucie. Zapraszamy!

NASZA OFERTA:

Dom Wypoczynkowy Słoneczna to 2 hektary zieleni, wśród której do dyspozycji Gości oddajemy:

 • parking,
 • kawiarnię z gamą gier planszowych,
 • salę bilardową,
 • wypożyczalnię rowerów górskich,
 • stół do ping-ponga,
 • boiska do siatkówki i koszykówki,
 • plac zabaw z trampoliną dla dzieci oraz pokój zabaw z bajkowym kinem i innymi atrakcjami,
 • wypożyczalnię sprzętu plażowego i sportowego,
 • miejsca piknikowe z murowanym grillem,
 • bibliotekę oraz filmotekę,
 • bezprzewodowy Internet.

Jeśli nasi Goście życzą sobie specjalnych atrakcji służymy pomocą przy organizacji: spływów kajakowych rzeką Słupią, jazdy konnej, wędkarstwa morskiego, konkursu łuczniczego, a wieczorem biesiady z pieczeniem kiełbasek przy regionalnej kapeli lub imprezy karaoke.

INNE INFORMACJE:

Obiket dostosowany jest do obsługi Gości na wózkach inwalidzkich. We wszstkich pomieszczeniach obiektu obowiązuje zakaz palenia. Dla palaczy rozstawiono popielnice na zewnątrz i wytyczono miejsce pod zadaszeniem.

OKOLICE OBIEKTU:

Najważniejszym atutem Domu Wypocznkowego 'Słoneczna' jest doskonała lokalizacja. Obiekt jest pierwszym ośrodkiem w części uzdrowiskowej wschodniej Ustki, a więc już w otoczeniu lasu sosnowego, ale też niedaleko od centrum. Do morza stąd jest zalediwe 250 m, zejście na plaże dogodne jest również dla wózków inwalidzkich, a tuż obok znajduje się plaża strzeżona. Zaraz przy zejściu na plażę rozpoczyna się promenada nadmorska pełna sklepików, kramów i punktów gastronomicznych. Drogi Gościu przyjedź do nas i przekonaj się jak wszędzie jest blisko!

CENNIK:

Wielkanoc 2018 (Pakiet 4-dniowy) Już od 700 zł od osoby
Majówka 2018 (Pakiet 4-dniowy) Już od 495 zł od osoby
Boże Ciało 2018 (Pakiet 4-dniowy) Już od 495 zł od osoby
Słoneczne wakacje nad morzem (Pakiet 7 noclegów) Już od 1100 zł od osoby
Słoneczne wakacje dla zdrowia (Pakiet 7 noclegów) Już od 1435 zł od osoby
Super Senior 60+ (Pakiet 6-dniowy) Już od 750 zł od osoby
Wellness (Pakiet 6-dniowy) Już od 1160 zł od osoby
Kręgosłup w stresie (Pakiet 6-dniowy) Już od 1210 zł od osoby
Mocny kręgosłup i sprawne stawy (Pakiet 6-dniowy) Już od 1050 zł od osoby

Wyślij zapytanie rezerwacyjne:

Firma Akcept Wojciech Deja nie przechowuje Twoich danych, które wypełniłeś w tym formularzu zapytania o dostępność miejsc noclegowych. Przesyłamy je bezpośrednio do obiektu noclegowego w postaci elektronicznej. Twoje dane nie są gromadzone w naszych bazach danych. Na Twoje zapytanie odpowie bezpośrednio obiekt noclegowy.