Ustka Apartamenty

Home > Ustka > Ustka Apartamenty

Dom "Morska Bryza" Ustka

Apartamenty w centrum Usteckiej starowki-300m

Cena od 50 zł/os.
Do Plaży: 300 m.
ul.Ks.Kard. Wyszynskiego 2, Ustka

Wschodnia część miasteczka,dom w kamienicy, około 300 m od morza i pięknej plaży ,200 do portu i promenady z licznymi imprezami,w zasiegu zwroku kafejeki, sklepy , apteka i restauracje. Apartament Rak - 64mkw; parter: - salon z nowym płaskim TV, odtwarzacz DVD , z dwuosobową rozkładaną kanapą i tapczanikiem; z salonu wyjście na taras 24mkw; na nim: meble tekowe, leżaki, grill - nowoczesna kuchnia z pełnym wyposażeniem (kuchenka z piekarnikiem, zmywarka, ekspres do kawy,opiekacz,pralka, naczynia) sypialnia z jednym podwójnym łóżkiem i jednym tapczanikiem - łazienka z prysznicem - przedpokoj z dwiema szafami - do dyskozycji deska do prasowania, żelasko,odkurzacz. - dodatkowo do dyspozycji miejsce do parkowania na posesji. - Cena poza sezone tj.poza lipcem i sierpniem 170 zł za noc,w sezonie tj.lipiec-sierpień-5 osob-250zł za noc dla 6 osob-280zł Na pierwszym piętrze domu: Apartament Burszynowy (retro)- 45 mkw - pokoj dzenny z TV,radio; z kanapą i tapczanikiem- 21m.kw; - sypialnia 2 osobowa , 12,5 m.kw - łazienka z wanno/prysznicem - nowoczesna kuchnia z kuchenką gaz. piekarnik, lodówka, podgrzewacz wody, ekspres do kawy,naczynia, mikrofalowka - do dyskozycji deska do prasowania, żelasko,odkurzacz. - parkingiem - Cena poza sezone tj.poza lipcem i sierpniem 130 zł za noc,w sezonie tj.lipiec-sierpień 250zł za noc. (50 zł od osoby- dla 4 osob-200zł) Apartament Gwiazd Morska - 20 mkw - pokój 2 osobowy - z jednym podwójnym łóżkiem, TV, radio - łazienka z prysznicem - garderoba - mini-kuchnia: podgrzewacz wody, ekspres do kawy, lodowka, naczynia - parking - Cena poza sezone tj.poza lipcem i sierpniem 80 zł za noc ,w sezonie tj.lipiec-sierpień 120zł za noc. Apartament Muszelkowy - 42 mkw - pokoj dźenny do 3 osob;- z TV,radiem; z kanapą i sofą;-22 mkw - z aneksem kuchennym: kuchenka ceramiczna(dwie płyty) lodówka, podgrzewacz wody, ekspres do kawy,naczynia. - sypialnia 2 osobowa ; 9 m.kw - łazienka z prysznicem - do dyskozycji deska do prasowania, żelasko,odkurzacz. - kuchnia- parkingiem - Cena poza sezone tj.poza lipcem i sierpniem 130 zł ,w sezonie tj.lipiec-sierpień 250zł-5 osob, dla 4 osob-200zł. Ponadto do dyspozycji gosci jest ogrod z grillem kamienny z meblami ogrodowymi,leżakami. Wynajmujmy pojedyncze apartamenty i caly dom. tel. 880 552 799

NASZA OFERTA:

MIASTO I OKOLICA Ustka miasto położone u ujścia rzeki Słupi do Morza Bałtyckiego. Ustka urokliwa miejscowość nadmorska ze wspaniałą szeroką plażą, unikalnym portem rybackim i promenadą z licznymi atrakcjami i festiwalami muzycznymi oraz corocznym międzynarodowy festiwalem ogni świecących. Otoczona pięknym sosnowym lasem z licznymi scieżkami i szlakami turystycznymi, gwarantującymi Państwu cisze i spokoj w czasie niezapomnianych spacerow nadmorskich. Ustka jest miastem portowym, kąpieliskiem morskim oraz uzdrowiskiem atrakcyjnym przez caly rok. Od ponad 150 lat chętnie odwiedzana przez gości.

INNE INFORMACJE:

Przyjazd i wyjazd Dojazd: od godziny 14:00 Wyjazd: do godziny 10:00 Przyjazd i wyjazd tylko sobota (w sezonie głownym)

OKOLICE OBIEKTU:

Dom "Morska Bryza"jest położony w centrum Ustki. W zasięgu wzroku apteka, sklepy, restauracje,kafejkami.Do morza i lasu odległość jest 300m a do portu 200m.Blisko dworca autobusowego i kolejowego.

CENNIK:

Apartament "Burszynowy" 4-5 osob, 200-250 zł.Poza sezonem 130 zł. Apartament "Gwiazda Morska" 2 osob, 120 zł.Poza sezonem 80 zł. Apartament "Muszelkowy" 4-5 osob, 200-250 zł.Poza sezonem 130 zł. Apartament "Rak" 5-6 osob, 250-280 zł.Poza sezonem 170 zł.