Ustka Apartamenty

Home > Ustka > Ustka Apartamenty

Apartamenty Usteckie Ustka

Przestronne i komfortowe Apartamenty Usteckie.

Cena od 40 zł/os.
Do Plaży: 300 m.
ul. Na Wydmie 8, Liljowa 9, Ustka

Apartamenty Usteckie to przestronne i komfortowe miejsce do spędzenia urlopu z całą rodziną. W ofercie posiadamy 5 apartamentów całorocznych 4-8 osobowych. idealne również do zorganizowania wspólnego urlopu dla większej grupy znajomych. Apartamenty mieszczą się na terenie Osiedla Bałtyk Park oraz Osiedla Kwiatowego. Kuchnie zawierają: - płytę grzewczą z pochłaniaczem, - czajnik elektryczny - lodówkę, - komplet naczyń i sztućców. Na wyposażeniu standardowym znajduje się: - tv i kablówka, - DVD, - odtwarzacz CD i radio, - żelazko i deska do prasowania, - pościel i poszewki, - ręczniki (na życzenie klientów) - parawan, - WiFi. Apartament Na Wydmie usytuowany jest tylko 300m od plaży po zachodniej stronie kanału portowego, z okien apartamentu widać kanał portowy. Zachodnia plaża jest idealna dla rodzin z dziećmi i dla osób chcących odpocząć od zgiełku i tłumów. Apartamenty na ul. Liliowej usytuowane są troszkę dalej bo ok. 500-600m od plaży również po zachodniej stronie kanału portowego, w sąsiedztwie lasu i wydm. Dodatkowo do dyspozycji gości jest ogródek, który umożliwia zorganizowanie wspólnego grilla, oraz przestronne balkony po obu stronach w apartamentach na I i II piętrze.

INNE INFORMACJE:

w cenie: - pościel - ręczniki (na życzenie klienta) - sprzątanie końcowe

OKOLICE OBIEKTU:

Nasze obiekty są usytuowane blisko plaży zachodniej oraz lasu i wydm. Bliskość natury pozwala na czerpanie przyjemności z ciszy i spokoju. Z dala od zgiełku inprezowni, idealne miejsce dla rodzin z dzieśmi i osób chcących naprawdę odpocząć.

CENNIK:

Posiadamy w ofercie 5 apartamentów: Apartament Na wydmie - 4-pokojowy - 250,00 - 320,00 zł./dobę - 6-8 osób dorosłych Apartament Liliowa 9/1 - 1-pokojowy - 90,00-120,00 zł /dobę - 2-4 osób dorosłych Apartament Liliowa 92, 9/3 i 9/4 - 3 pokojowy - 150,00 - 250,00 zł/dobę - 6-8 osób dorosłych Przy rezerwacji dłuższych pobytów tj. 3-4tyg. lub 2-3 m-ce - ceny są ustalane indywidualnie, w zależności od terminów oraz aktualnej zajętości.

Wyślij zapytanie rezerwacyjne:

Firma Akcept Wojciech Deja nie przechowuje Twoich danych, które wypełniłeś w tym formularzu zapytania o dostępność miejsc noclegowych. Przesyłamy je bezpośrednio do obiektu noclegowego w postaci elektronicznej. Twoje dane nie są gromadzone w naszych bazach danych. Na Twoje zapytanie odpowie bezpośrednio obiekt noclegowy.