Ustka Apartamenty

Home > Ustka > Ustka Apartamenty

Apartamenty Na Wydmie Ustka

Niedrogie i wygodne apartamenty 4,6 os. - blisko morza i lasu

Cena od 30 zł/os.
Do Plaży: 300 m.
ul. Na Wydmie 1, 2, 4, 7, Ustka

Nasza oferta obejmuje 5 apartamentów urządzonych z dbałością o wygodę i dobre samopoczucie gości. We wszystkich mieszkaniach jest TV sat., kompletnie wyposażona kuchnia (płyta grzejna, czajnik elektryczny, garnki, patelnie, sztućce, talerze itp.), a ponadto akcesoria przydatne na plaży (maty, parawany, leżaki, itp). Apartamenty Na Wydmie 1,2,4 o pow. ok. 44 - 52 m2 -, posiadają okna i duże balkony wychodzące na stronę południową i pn-zach., dzięki czemu można cieszyć się słońcem, morskim powietrzem, naturalną inhalacją olejkami eterycznymi czarnej sosny i opalaniem - nawet wtedy, kiedy duży wiatr utrudnia przebywanie na plaży. Mieszkanie Na Wydmie 7, o łącznej pow. ok. 55m2 jest dwupoziomowe: na dole mieści się salon z aneksem kuchennym i łazienką, na poddaszu - sypialnia z kącikiem wypoczynkowym (ew. do zabawy dla dzieci). Apartament ten jest najbardziej atrakcyjny cenowo Apartamenty Na Wydmie 2 i 4 posiadają oddzielne pomieszczenia kuchenne, natomiast w apartamentach Na Wydmie 1 i 7 kuchnie w postaci wyodrębnionego aneksu połączone są z salonem. Nasze apartamenty prezentują po części zdjęcia poniżej (aby zidentyfikować nr apartamentu należy kliknąć na miniaturkę). By realnie cieszyć się regeneracją zdrowia (co zapewnia unikalny mikroklimat Ustki), morską falą, urokiem niepowtarzalnego krajobrazu i udanym wypoczynkiem wystarczy po prostu przyjechać... ZAPRASZAMY SERDECZNIE!!!

NASZA OFERTA:

OTWARCIE naszych tarasów NA WYDMY I LAS zapewnia miłym Gościom POCZUCIE KAMERALNOŚCI - z jednoczesną możliwością NIEUSTANNEGO OBCOWANIA Z PRZYRODĄ i ZDROWYM POWIETRZEM a także ATRAKCYJNOŚĆ WIDOKÓW z okien i balkonów....

INNE INFORMACJE:

Wczasowicze zmotoryzowani mogą skorzystać za niewielką dopłatą z możliwości bezpiecznego zaparkowania swych pojazdów w zamykanych garażach.

OKOLICE OBIEKTU:

Mieszkania zlokalizowane są w nowym osiedlu otoczonym z trzech stron wydmami porośniętymi lasem, w cichej, spokojnej i malowniczej okolicy, w odległości zaledwie ok. 300 m od plaży. Wystarczy tylko przejść przez piękny las, by cieszyć się szeroką plażą i czystym morzem. Na osiedlu znajdują się 2 sklepy spożywcze, w niewielkiej odległości usytuowane są pawilony ze smażalnią ryb, posiłkami obiadowymi, lodami, deserami itp. Tuż obok pawilonów położony jest punkt sprzedaży wędzonych i świeżych ryb pochodzących prosto z pobliskiej przystani kutrów rybackich. Nowo otwarta kładka przez port umożliwia dotarcie do nadmorskiej promenady w kilka minut, by korzystać z wielu popołudniowych i wieczornych atrakcji. Osiedle znajduje się w odległości ok. 10 min. spacerem od dworców PKP i PKS.

CENNIK:

Cennik: Ceny za 1osobę: od 25 zł/doba Ceny za apartament za dobę : 15 czerwiec - 15 sierpień: od 170 do 240 zł pozostały okres: od 100 do 150 zł Powyżej dwóch tygodni rabat !