Ustka Apartamenty

Home > Ustka > Ustka Apartamenty

Apartamenty ELA Ustka

Trzy apartamenty dwupokojowe 300 m od plaży.

Do Plaży: 300 m.
Na Wydmie 3,7,9, Ustka

Apartamenty w Ustce 300 metrów od morza w otoczeniu sosnowego lasu przy ujściu Słupi do morza. Mieszkanie z balkonem. Na balkonie stolk i krzesła. Mieszkanie dwusypialniowe, 43 metry kwadratowe w pełni wyposażone. W sypialni dwa tapczany, komoda, TV satelitarna, mobilny internet, szafka nocna i lampa, radiomagnetofon z mp4. Wyposażona kuchnia, duży stół z krzesłam, i płyta ceramiczna, lodówka, elektryczny opiekacz, komplet naczyń, sztućców, kieliszków, patelnia, garnki, środki czystośći... Nowoczesna łazienka z pralką. Na terenie osiedla dwa sklepy spożywcze, restauracja, baza fizjoterapii, wypożyczalnia rowerów. Plaża szeroka i niezatłoczona po zachodniej częśći Ustki przy ujściu rzeki Słupi do Bałtyku, port w odległości 300 m. Zapraszamy.

NASZA OFERTA:

wypożyczalnia rowerów, restaurajca, centrum fizjoterapii, połowy dalekomorskie, przejażdzki statkiem po Bałtyku, kładka na drugą stronę Ustki przez kanał. Poza sezonem zapraszamy na pobyty długoterminowe, lecznicze dla dzieci z alergiami. Mieszkanie całoroczne.

INNE INFORMACJE:

Poza sezonem zapraszamy na pobyty długotermiowe. Mieszkanie jest ciepłe, ogrzewane caly rok, przystosowane do całorocznego zamieszkania. Polecamy pobyty lecznicze dla rodzin z alergicznymi dziećmi. Cana 1500 zl. za miesiąc poza sezonem.

OKOLICE OBIEKTU:

Apartament położony po zachodniej części Ustki, na skraju miasta. Miejsc jest spokojne położone 300 metrów od plaży między kanałem Słupi z jednej strony a lasem prowadzącym nad morze z drugiej . Droga na plaże wiedzie bezpośrednio przez sosnowy las. Plaża jest szeroka i niezatłoczona ( w porównaniu z plażą wschodnią w centrum)

CENNIK:

W sezonie 200-220 zł We wrześniu, maju i czerwcu 150 zl. Poza sezonem do uzgodnienia. Możliwość negocjacji.

Wyślij zapytanie rezerwacyjne:

Firma Akcept Wojciech Deja nie przechowuje Twoich danych, które wypełniłeś w tym formularzu zapytania o dostępność miejsc noclegowych. Przesyłamy je bezpośrednio do obiektu noclegowego w postaci elektronicznej. Twoje dane nie są gromadzone w naszych bazach danych. Na Twoje zapytanie odpowie bezpośrednio obiekt noclegowy.