Morski Dom Trzęsacz

Home > Trzęsacz > Morski Dom Trzęsacz

Morski Dom Trzęsacz

Morski Dom w Trzesaczu 200m do plaży.3 pokoje 2 os.w całości do wynajęcia

Morski Dom to przestrzenny, piętrowy dom z trzema dwo-osobowymi sypialniami i łazienką u góry. Na dole znajduje się salon z aneksem kuchennym i łazienką. Z salonu jest wyjście na słoneczny taras z ogrodem. Budynek znajduje się na zamkniętym osiedlu wyposażonym w plac zabaw dla dzieci. Osiedle znajduje się w atrakcyjnej lokalizacji, 200m do plaży i 300m do centrum.

OKOLICE OBIEKTU:

Miasteczko Trzęsacz to spokojna miejscowość, niegdyś osada rybacka, która jest połączona nadmorską promenadą z miejscowością Rewal (ok. 1km). W obydwu miejscowościach jest wiele atrakcji dla dzieci, starszych pociech i dorosłych. Miłośnicy wypoczynku w ruchu znajdą dla siebie atrakcje w postaci windsurfingu, kitesurfingu, paralotni, pięknej drogi rowerowej lub jazdy na kładzie.

CENNIK:

Cena za dobę to 650zl

Wyślij zapytanie rezerwacyjne:

Firma Akcept Wojciech Deja nie przechowuje Twoich danych, które wypełniłeś w tym formularzu zapytania o dostępność miejsc noclegowych. Przesyłamy je bezpośrednio do obiektu noclegowego w postaci elektronicznej. Twoje dane nie są gromadzone w naszych bazach danych. Na Twoje zapytanie odpowie bezpośrednio obiekt noclegowy.