Świnoujście Apartamenty

Home > Świnoujście > Świnoujście Apartamenty

Apartamenty w Świnoujściu Świnoujście

Apartamenty nad morzem!

Do Plaży: 50 m.
Nowowiejskiego 3, Świnoujście

Do Państwa dyspozycji oddajemy apartamenty w nowych i odrestaurowanych apartamentowcach w Świnoujściu. Nasze apartamenty są bardzo wygodne oraz nowocześnie i z elegancją urządzone, z kompletnie wyposażonymi aneksami kuchennymi i łazienkami z prysznicem. Apartamenty są różnej wielkości i przeznaczone dla max 6 osób.

OKOLICE OBIEKTU:

Piękna, szeroka świnoujska plaża znajduje się tylko ok 50 m od apartamentowców. W pobliżu jest możliwość wypożyczenia roweru i skorzystania ze ścieżek rowerowych prowadzących na wyspę Wolin - do Międzyzdrojów oraz do sąsiednich miejscowości uzdrowiskowych w Niemczech. Urokliwe kafejki i restauracje z pyszną polską kuchnią znajdziemy przemierzając tylko kilka kroków wzdłuż nadmorskiej promenady lub w centrum miasta.

CENNIK:

Poza sezonem letnim: od 140 zł za apartament/doba W sezonie letnim: od 240 do 320 zł za apartament/doba Do każdego pobytu prosimy doliczyć jednorazową opłatę w wysokości 100-150 zł (w zależności od ilości osób) za sprzątanie końcowe oraz opłatę uzdrowiskową.

Wyślij zapytanie rezerwacyjne:

Firma Akcept Wojciech Deja nie przechowuje Twoich danych, które wypełniłeś w tym formularzu zapytania o dostępność miejsc noclegowych. Przesyłamy je bezpośrednio do obiektu noclegowego w postaci elektronicznej. Twoje dane nie są gromadzone w naszych bazach danych. Na Twoje zapytanie odpowie bezpośrednio obiekt noclegowy.

Świnoujście podobne noclegi