BURSZTYNEK Stegna

Dwupokojowy apartament dla 4 do 6 osób i pokoje 2,3,4 os. z łazienkami.

icon location
BURSZTYNEK
Słoneczna 4, 82-103 Stegna
Do Plaży: 1500 m.
icon price card
Cena od  40  zł/os.

OPIS OBIEKTU:

Zapraszam na wypoczynek do nadmorskiej miejscowości wypoczynkowej Stegna położonej mniej więcej w połowie odległości między Gdańskiem, a Krynicą Morską. Naszym gościom oferujemy: * Apartament dla 4 do 6 osób składający się z dwóch pokoi, łazienki, osobnego WC i własnego dużego tarasu. * Pokoje 2, 3 i 4-sobowe z łazienkami. * W każdym pokoju jest lodówka, telewizor, podstawowe naczynia i parawan plażowy. * Bezprzewodowy Internet. * W pełni wyposażoną ogólnodostępną kuchnię. * Dużą altanę z grillem. * Miejsce parkingowe na samochód osobowy. Pokoje udostępniam pierwszego dnia po godz. 14:00. Pobyt kończy się ostatniego dnia do godz. 11:00.

NASZA OFERTA:

W pobliżu znajdują się liczne bary i jadłodajnie, sklepy spożywcze oraz słynna BIEDRONKA. Mamy również kilka bankomatów - do najbliższego 200 m. Ze względu na położenie mamy doskonałe warunki i do wypoczynku na plaży i na wycieczki, a w szczególności możemy polecić: * wypady na zwiedzanie Trójmiasta - do Gdańska aż 35 km, * zwiedzanie Zamku Krzyżackiego w Malborku - 30 km, * Latarnia Morska i port na Zalewie Wiślanym w Krynicy Morskiej - 28 km, * rejs statkiem po Zalewie Wiślanym i zwiedzanie Muzeum Kopernika we Fromborku, * wycieczkę ciuchcią (kolejka wąskotorowa) do Wisły. Najważniejsza jest jednak szeroka piaszczysta plaża z dwoma strzeżonymi kąpieliskami i wypożyczalnią sprzętu plażowego.

OKOLICE OBIEKTU:

Blisko lasu i deptaka prowadzącego do plaży.

CENNIK:

KALENDARZ WOLNYCH MIEJSC:

Pokój 2-osobowy okój z łazienką przeznaczony na pobyt 2 lub 3 osób, a w szczególności dla rodzinki typu 2+1. W pokoju do spania dwuosobowa wersalka i jednoosobowy tapczan oraz lodówka, TV i internet WiFi.
Pokój 3 - 4 osobowy Pokój z łazienką na pobyt od 3 do 4 osób, w którym do spania jest dwuosobowa wersalka i dwa jednoosobowe tapczany. W pokoju jest lodówka, TV i internet WiFi.
Pokój dla 3 do 5 osób Duży pokój z łazienką, lodówką , TV i internetem WiFi. Do spania dwie dwuosobowe wersalki i jednoosobowy tapczan. W jednym z pokoi jest własny balkon. W każdy z tych pokoi pokoju przyjmuję od 3 do 5 osób.
Apartament dwupokojowy W skład apartamentu wchodzą dwa identyczne niezależne pokoje, w każdym do spania dwuosobowa wersalka i jednoosobowy tapczan oraz lodówka, telewizor i internet WiFi. W każdym z pokoi wchodzących w skład apartamentu mogą wypoczywać 2 lub 3 osoby (łącznie od 3 do 6 osób) czyli jedna rodzina lub dwie zaprzyjaźnione pary. Łazienka i WC są osobne. Ten apartament posiada własny duży taras.

Wyślij zapytanie rezerwacyjne:

Oczywiście treść wiadomości możesz zmienić na swoją :).
Firma Akcept Wojciech Deja nie przechowuje Twoich danych, które wypełniłeś w tym formularzu zapytania o dostępność miejsc noclegowych. Przesyłamy je bezpośrednio do obiektu noclegowego w postaci elektronicznej. Twoje dane nie są gromadzone w naszych bazach danych. Na Twoje zapytanie odpowie bezpośrednio obiekt noclegowy.