apartament Aga Stegna

Home > Stegna > apartament Aga Stegna

apartament Aga Stegna

Powstańców Warszawy 56/45, Stegna

Apartament jest usytuowany w obiekcie wybudowanym w 2008 roku w centrum Stegny.Teren jest ogrodzony.Na terenie znajduje się ogrodzony plac zabaw oraz miejsca parkingowe przynależne do lokali. Apartament jest całoroczny.Posiada dwa pokoje z maksymalną liczbą miejsc sypialnych dla 6-ciu osób.Ponadto posiada aneks kuchenny z kuchenką ceramiczną,lodówką,czajnikiem elektrycznym oraz łazienkę z wc, kabiną prysznicową i umywalką. Ponadto apartament posiada centralne ogrzewanie, TV z DVD , stałe łącze internetowe oraz duży taras z widokiem na las.

NASZA OFERTA:

-kolejka wąskotorowa -Muzeum Bursztynu w Stegnie -Muzeum Sztutthoff w Sztutowie -Zamek Krzyżacki w Malborku -Stare Miasto w Gdańsku i Elblągu

INNE INFORMACJE:

Aby dokonać pełnej rezerwacji wymagany jest wcześniejszy kontakt telefoniczny oraz wpłata 30% zaliczki w ciągu trzech dni. Dane potrzebne do przelewu lub przekazu Agnieszka Hnatuśko 82-300 Elbląg ul.Browarna 34a/24 Nordea Bank Nr konta 02 1440 1039 0000 0000 0691 1498

OKOLICE OBIEKTU:

Apartament znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie lasu przez który prowadzi droga spacerowa do morza( około 1000 metrów).W pobliżu znajdują się dwa sklepy oraz restauracja z dyskoteką.

CENNIK:

200zł za dobę w sezonie letnim od 15 czerwca do 1 września poza sezonem od 150 do 180 zł w zależności od ilości dni.

Wyślij zapytanie rezerwacyjne:

Firma Akcept Wojciech Deja nie przechowuje Twoich danych, które wypełniłeś w tym formularzu zapytania o dostępność miejsc noclegowych. Przesyłamy je bezpośrednio do obiektu noclegowego w postaci elektronicznej. Twoje dane nie są gromadzone w naszych bazach danych. Na Twoje zapytanie odpowie bezpośrednio obiekt noclegowy.