oferty SPA NAD MORZEM

(9)

 

wSPAniały czas nas polskim morzem!

Podaruj sobie odrobinę luksusu i skorzystaj z jednej z ofert SPA nad Bałtykiem. Czas spędzony w SPA to niezapomniane doznania. Masaże, kąpiele w saunie i zabiegi kosmetyczne przeniosą Cię tam, gdzie tylko zechcesz. To luksus dla Twojej skóry, myśli oraz zmysłów. Relaks w najpiękniejszym wydaniu. Pielęgnacja ciała przywraca wewnętrzną harmonię i zapewnia poczucie kojącego spokoju.

Sprawdź które obiekty nad morzem przygotowały ofertę SPA z basenem, dla dwojga, pakiety odnowy biologicznej, a także gdzie można wykorzystać bon turystyczny. Zarezerwuj wizytę w nadmorskim SPA i obudź w sobie dobrą energię!

Potrzebujesz rehabilitacji nad morzem? Sprawdź turnusy rehabilitacyjne nad morzem i znajdź odpowiedni ośrodek.

 

 

Oferta "SPA nad Morzem" skierowana jest do wszystkich, którzy poza tradycyjnym wypoczynkiem nad morzem, chcą również poddać swoje ciało zabiegom SPA.

Pobyt w obiekcie SPA jest z reguły droższy niż w pensjonacie czy apartamencie. Ale do tego typu obiektów nie jedziemy tylko po to, żeby relaksować się na plaży. Ośrodki SPA najczęściej oferują komfortowy pobyt z całodziennym wyżywieniem a do tego szereg zabiegów SPA, których nie znajdziemy w innych obiektach.

Oferta każdego ośrodka jest inna i w każdym możemy skorzystać z innych pakietów SPA oraz zabiegów. W autorskich ofertach możemy zazwyczja wybierać spośród róznorodnychh masaży, turnusów rehabilitacyjnych, odprężających i relaksujących kąpielach, okładach, zabiegów Wellness i SPA, zajęć fitness czy na basenie. Często możemy skozrystać też z jacuzzi czy sauny. Specjalistyczne ośrodki świadczą też usługi elektroterapii, krioterapii, dermabrazji czy leczniczych inhalacji. Oferta poszczególnych ośrodków jest przygotowana tak, aby każdy mógł znaleźć w niej coś dla siebie. O tym co znajdziemy w poszczególnym ośrodku przeczytamy w jego opisie.

Większość zabiegów ma cel prozdrowotny i nie powinny one zaszkodzić naszemu zdrowiu. Mimo tego przed zabiegiem warto porozmawiać z osobą wykonującą. Wykwalifikowana kadra rozwieje nasze wątpliwości i udzieli odpowiednich wskazówek, a w razie jakichkolwiek przeciwwskazań zaoroponuje alternatywny zabieg. Przeciwwskazaniem mogą być poważne choroby serca i choroby układu krążenia, zaburzenia rytmu serca, uczulenia stan pozawałowy czy stany zapalne. Szczególną ostrożność muszą zachować kobiety w ciąży. O każdym schorzeniu należy poinformować personel oraz zgłosić mu wszelkie dolegliwości bólowe i chorobowe.

Nie ma takiej konieczności i obowiązuje pełna dobrowolność. Głównym zamiarem turnusu jest relaks i wypoczynek. Sami możemy zdecydować z czego skorzystamy. Z każdego zabiegu można zrezygnować. Nie zawsze jednak zostaje zwrócona zapłata za niewykorzystany zabieg - warto dowiedzieć się czy dany ośrodek umożliwia zwrot środków w takim przypadku.

Nie jest to konieczne. Pamiętajmy jednak, aby zadbać o wygodne ubranie i bieliznę, w których będziemy czuć się komfortowo. Warto mieć wygodny, niekrępujący ruchów dres i obuwie zmienne (klapki, trampki itp.) Na niektóre zabiegi np. sauna, okłady dobrze mieć przy sobie szlafrok oraz ręcznik, a w przypadku zajęć na basenie strój jednoczęściowy oraz czepek. 

Najważniejsze to przyjść z dobrym humorem. Dobrze jest zjawić się ok. 15 minut wcześniej. Dzięki temu zdążymy bez pośpiechu się przebrać i skonsultować z personelem oraz poinformować go o dolegliwościach czy osobistych preferencjach. Zalecamy zrezygnowanie z obfitych posiłków i alkoholu minimum godzinę przed wizytą. Wskazane jest także zdjęcie biżuterii. 

Chcesz dodać obiekt?

Masz pytania odnośnie portalu, reklamy lub inne propozycje?
Zadzwoń lub napisz do nas!

Redakcja portalu nie udziela informacji o wolnych miejscach noclegowych

Akcept - marketing obiektów noclegowych

Nasze biuro:

Plac Piastowski 14/2,

58-560 Jelenia Góra

Godziny pracy:

poniedziałek - piątek: 8:00-16:00