Kawalerka w centrum Sopotu Sopot

Home > Sopot > Kawalerka w centrum Sopotu Sopot

Kawalerka w centrum Sopotu Sopot

Samodzielna kawalerka w centrum Sopotu w pełni wyposażona.

Do Plaży: 150 m.
Ul. Niepodległości 812, Sopot

Szanowni Państwo, Do wynajęcia samodzielna kawalerka w centrum Sopotu w pełni wyposażona. Pokój umeblowany, dwie kanapy, telewizja kablowa, duża szafa w zabudowie, komoda, pościel, stolik oraz krzesła. Kuchnia wyposażona w szafki, lodówkę oraz kuchenkę gazową, talerze, sztućce. Łazienka wyposażona w kabinę prysznicową, WC, pralkę, lustro, szafkę oraz umywalkę. Mieszkanie usytuowane na 2 piętrze w 3 piętrowym budynku, super zlokalizowane, 5 minut do głównego deptaka Monte Cassino, 10 minut do SKMPKP, 10 minut do opery Leśnej i 10 minut do plaży pieszo. Miejsce parkingowe. Cena: od 160 do 170 zł/doba. *Wolne terminy od: 22 lipca 2018. ** Kontakt telefoniczny: 601919228 po godz. 18.00

OKOLICE OBIEKTU:

5 minut do głównego deptaka Monte Cassino, 10 minut do SKM i PKP, 10 minut do Opery Leśnej, 15 minut do plaży pieszo. Miejsce parkingowe na zamkniętym osiedlu. Sklepy spożywcze w okolicy.

CENNIK:

160-170 zł = doba

Wyślij zapytanie rezerwacyjne:

Firma Akcept Wojciech Deja nie przechowuje Twoich danych, które wypełniłeś w tym formularzu zapytania o dostępność miejsc noclegowych. Przesyłamy je bezpośrednio do obiektu noclegowego w postaci elektronicznej. Twoje dane nie są gromadzone w naszych bazach danych. Na Twoje zapytanie odpowie bezpośrednio obiekt noclegowy.