Ośrodek Wypoczynkowy FALA Sobieszewo

Home > Sobieszewo > Ośrodek Wypoczynkowy FALA Sobieszewo

Ośrodek Wypoczynkowy FALA Sobieszewo

Do Plaży: 600 m.
ul. Falowa 3, Sobieszewo, Sobieszewo

Ośrodek Wypoczynkowy FALA położony jest na Wyspie Sobieszewskiej, w nadmorskiej dzielnicy Gdańsk-Sobieszewo, oddalonej o 15 km na wschód od centrum miasta. Kompleks Wypoczynkowy składa się z trzech gruntownie zmodernizowanych, wykończonych w wysokim standardzie pawilonów oraz z 14 kompletnie odrestaurowanych drewnianych domków letniskowych. Od szerokiej, piaszczystej plaży oraz strzeżonego kąpieliska dzieli O.W. FALA 600 metrów sosnowego lasu.

Na terenie Ośrodka Wypoczynkowego FALA znajduje się:

  • ogrodzony ponad 1-hektarowy, zalesiony teren
  • restauracja w oddzielnym pawilonie - 80 miejsc
  • sala konferencyjna z nowoczesnymi wyposażeniem - do 80 miejsc
  • sala dyskotekowa
  • ogródek piwny NA FALI
  • zaplecze rekeracyjno-sportowe (boisko do siatkówki plażowej, plac zabaw dla dzieci)
  • miejsce na ognisko, grill
  • bezpłatny parking

NASZA OFERTA:

Pokoje

Ośrodek wypoczynkowy FALA oferuje 37 komfortowych, nowocześnie wyposażonych pokoi, w tym 4 studia 2-pokojowe 4-osobowe, apartament 2-pokojowy oraz trzy pokoje z aneksem kuchennym w 2 kondygnacyjnych, murowanych pawilonach. Pokoje wyposażone są w łazienkę z kabiną prysznicową, TV, radio, większość pokoi posiada lodówkę.

Domki

Na terenie Ośrodka Wypoczynkowego FALA znajduje się 12 luźno rozmieszczonych, wolno stojących, drewnianych 2-pokojowych 4-osobowych domków oraz dwa domki 2-osobowe. W 2014 i w 2015 roku wszystkie zostały gruntownie odrestaurowane, zmodernizowane i nowocześnie wyposażone. Domki 4-osobowe posiadają pokój z aneksem kuchennym, sypialnię, łazienkę (kabina prysznicowa, WC) natomiast domki 2-osobowe jeden pokój wraz z aneksem kuchennym oraz łazienkę.

Wyślij zapytanie rezerwacyjne:

Firma Akcept Wojciech Deja nie przechowuje Twoich danych, które wypełniłeś w tym formularzu zapytania o dostępność miejsc noclegowych. Przesyłamy je bezpośrednio do obiektu noclegowego w postaci elektronicznej. Twoje dane nie są gromadzone w naszych bazach danych. Na Twoje zapytanie odpowie bezpośrednio obiekt noclegowy.