Gospodarstwo Agroturystyczne „Jędruś”

Słajszewo 3, Słajszewo

Gospodarstwo Agroturystyczne „Jędruś”

Słajszewo 3, Słajszewo

Witajcie w Gospodarstwie Agroturystycznym „Jędruś”.

Nasze Słajszewo to mała, cicha i spokojna wieś położona 4,5 km od morza. Okoliczne lasy, łąki i pola zachęcają do uprawiania turystyki pieszej i rowerowej. To idealne miejsce dla osób poszukujących aktywnego wypoczynku i wyciszenia. Wynajmując domek, jesteś u siebie. Jeśli masz ochotę pobyć z nami, pamiętaj, że wszyscy tutaj jesteśmy jedną wielką rodziną.

Nasza plaża nie jest typowym nadmorskim skupiskiem pełnym ludzi, nie ma rezerwacji parawanów. Nie możemy zapewnić pokoju z widokiem na morze ale nie martwcie się odległością, jeśli nie chcecie jechać na plażę o własnych, rowerowych siłach, zawieziemy i przywieziemy Was bryczkami. Po plażowaniu zapraszamy na obiad. Ekipa „od kuchni” poleca pyszne domowe potrawy, zawsze pamiętając o przygotowaniu małego „co nieco” dla najmłodszych. Na terenie naszego ośrodka znajdziecie plac zabaw, trampolinę, stół do ping-ponga, bilard oraz boisko do piłki nożnej i siatkowej. Dla lubiących biesiady mamy dużego grilla i dwa stanowiska ogniskowe. Na miejscu prowadzimy sklep wielobranżowy, w który można się zaopatrzyć w podstawowe produkty.

No i nie zapominajmy o naszej dumie i chlubie: Gwarantowany Raj dla Koniarzy! Kto jeździ konno i marzy o galopie nad morzem przy zachodzie słońca? O leśnych górko-dołkach i bezkresnych łąkach? O widoku pasącego się stada? Brzmi jak bajka? A jednak! To wszystko znajdziecie u Jędrusia. Dla Waszych parzystokopytnych przyjaciół mamy hotel a jeśli chcecie je zostawić w domu, służymy naszymi ukochanymi końmi. Dla małych i dużych, którzy jeszcze nie zaczęli przygody z jazdą konną, prowadzimy szkółkę na każdym etapie nauki. Naukę zaczynamy od jazdy na lonży w stępie. Później przychodzi czas na samodzielne kierowanie koniem, naukę kłusa, galopu, aż wreszcie samodzielny wyjazd w teren.

Cóż można powiedzieć więcej?

ZAPRASZAMY

 

Cennik

Pokoje 1,2,3,4 osobowe – 70 zł/ os.
Domki 5,6 osobowe – 300 zł/ doba

Opłata za pobyt zwierzęcia wynosi 30 zł za dobę.

 


Rezerwacja telefoniczna
POŁĄCZ tel. +48 601 056 199
Właściciel: Jurek Jędruch
Konto: Jurek Jędruch, Słajszewo 3, 84-210 Choczewo
Kaszubski Bank Spółdzielczy O/Choczewo
25 8350 0004 2606 1391 2000 0010
Warunkiem rezerwacji jest wpłata zaliczki.

Gospodarstwo Agroturystyczne „Jędruś”

Chcesz, abyśmy mogli rozwijać ten portal dla Ciebie i innych turystów?

Poinformuj właściciela, że dzwonisz z portalu nadmorzem.com

601 056 199
Chcesz dodać obiekt?

Masz pytania odnośnie portalu, reklamy lub inne propozycje?
Zadzwoń lub napisz do nas!

Redakcja portalu nie udziela informacji o wolnych miejscach noclegowych

Akcept - marketing obiektów noclegowych

Nasze biuro:

Plac Piastowski 14/2,

58-560 Jelenia Góra

Godziny pracy:

poniedziałek - piątek: 8:00-16:00