Agroturystka Ola Słajszewo

Agroturystka Ola Słajszewo

Zapisz

Słajszewo 29, Słajszewo

WOLNE OD 21.08.2021!

SŁAJSZEWO to spokojna wieś położona 4 km od morza w pobliżu znanych szlaków turystycznych. To właśnie w tym miejscu znajduje się nasza rodzinna agroturystyka.
Szumiące lasy i falujące na wietrze łąki zapewniają spokój i klimat, jakiego nie znajdzie się nigdzie indziej na świecie. Nie brakuje tu także miejsc do uprawiania aktywnej turystyki pieszej, konnej bądź rowerowej.

Na pobliskim wzniesieniu dumnie stoi latarnia morska niegdyś wskazująca drogę do domu odważnym rybakom, a dziś zapewniająca niezapomniane, malownicze widoki.

Perłę w koronie naszego regionu stanowi szeroka, czysta i niezatłoczona plaża, na której możecie odetchnąć pełną piersią czystym powietrzem bogatym w jod.

NASZA OFERTA:

Agroturystyka Ola do dyspozycji Gości oddaje pokoje 2, 3, 4 osobowe z dostępem do łazienek, sprzętem plażowym i naczyniami. Oferujemy również doskonałe domowe posiłki serwowane przez gospodynię, prawdziwe gospodarstwo agroturystyczne ze zwierzętami domowymi, sympatyczną domową atmosferę, ładnie urządzone i bezpieczne podwórko z placem zabaw, kontakt z naturą, cisza, spokój i doskonałe warunki do wypoczynku.

Obiady oparte na produktach własnego gospodarstwa. Możliwość zakupu produktów z własnego gospodarstwa - nabiał, jaja, przetwory, warzywa i owoce. Nasze gospodarstwo agroturystyczne zajęło 1 miejsce w Pomorskim Konkursie Agroturystycznym 2009 w kategorii najlepsze gospodarstwo agroturystyczne w woj.pomorskim organizowanym przez Samorząd Województwa Pomorskiego.
Regionalny produkt tradycyjny HIT GOSPODARSTWA - KACZKA PO POMORSKU!

Pokaż więcej

Dostępne w obiekcie

  • Oferta wyżywienia
  • Parking
  • Grill
  • Ogród do dyspozycji gości
  • Ognisko

Wyślij zapytanie rezerwacyjne:

Firma Akcept Wojciech Deja nie przechowuje Twoich danych, które wypełniłeś w tym formularzu zapytania o dostępność miejsc noclegowych. Przesyłamy je bezpośrednio do obiektu noclegowego w postaci elektronicznej. Twoje dane nie są gromadzone w naszych bazach danych. Na Twoje zapytanie odpowie bezpośrednio obiekt noclegowy.
Dodaj Obiekt Logowanie