Ośrodek Wczasowy MAURO-BIAŁOGON Sarbinowo

Ośrodek Wczasowy MAURO-BIAŁOGON Sarbinowo

Zapisz

SARBINOWO, DOMKI LETNISKOWE BLISKO PLAŻY

Cena od 36 do 60 zł/os.
Do Plaży: 100 m.
ul. Plażowa 3, Sarbinowo
Ośrodek Wczasowo - Wypoczynkowy "MAURO - BIAŁOGON" położony jest w malowniczej nadmorskiej miejscowości - Sarbinowo, byłej osadzie rybackiej, w odległości ok. 100 m od pięknej, piaszczystej plaży. Umiejscowienie ośrodka w niedużej, a jednocześnie wystarczającej by zapewnić spokój i ciszę, odległości od centrum rozrywkowego i handlowego, gwarantuje wspaniały wypoczynek. Ogrodzony ponad 1,0 ha teren zapewnia swobodę i bezpieczeństwo dzieci. Do dyspozycji korzystających z Ośrodka są: stołówka, stół do tenisa, gry zręcznościowe, boisko do siatkówki, plac zabaw dla dzieci, miejsce na ognisko, duży, oświetlony i monitorowany bezpłatny parking, dostęp do bezprzewodowego internetu. Baza noclegowa jest dostosowania do potrzeb wszystkich pragnących wypoczywać nad polskim morzem. Zapewniamy Państwu wyżywienie - zgodnie z zapotrzebowaniem (śniadania, obiady, kolacje). Przy ośrodku znajduje się przejście na plażę dostosowane do wózków dziecięcych i inwalidzkich. Przyjmujemy obozy, kolonie, zielone szkoły i inne grupy zorganizowane.

NASZA OFERTA:

Domki murowane: pietrowy segment domku przeznaczony dla 4-5 osób. Na parterze znajduje się część dzienna z miejscem do spania dla 1-2 osób (rozkładany narożnik), garderoba, łazienka z prysznicem i telewizor. Piętro przeznaczone jest na część sypialną ( 3 tapczany jednoosobowe) i szafa. Domki drewniane, parterowe. Domek przeznaczony dla 4-6. Posiada dwa pokoje z łazienkę z prysznicem, aneks kuchenny chłodziarkę i telewizor oraz mały taras. W obu pokojach jest wersalka rozkładana do spania dla 2 osób i tapczan jednoosobowy. Pokój 2 - 3 osobowy. Wyposażenie: wersalka 2-osobowa i tapczan, TV, łazienka i aneks kuchenny z wyposażeniem. Studio dwupokojowe dla 4-6 os.: Wyposażenie: w każdym pokoju jest wersalka rozkładana do spania i tapczan jednoosobowy, wyposażony aneks kuchenny, łazienka, balkon, TV. Pokój w budynku 4 os.: Wyposażenie: wersalka rozkładana dla 2 osób + 2 tapczany jednoosobowe, łazienka, telewizor, chłodziarka. W każdym z w/w domków lub pokoi jest lodówka lub chłodziarka, telewizor oraz czajnik bezprzewodowy.
Pokaż więcej

CENNIK:

Uwaga: ceny domków lub pokoi podwyższa się o 30 % przy wynajmie na jedną dobę, o 20 % przy wynajmie na dwie doby i o 10 % przy wynajmie na trzy doby. Ceny wynajmu: Segment domku murowanego, piętrowego dla osób: 4 - 5, wyposażenie: cena za dobę: 55,00 zł. od osoby (piąta osoba płaci 25,00 zł.) jednak opłata za cały segment domku nie może być mniejsza niż 190,00 zł. za dobę. Dodatkowo pobierana jest opłata za zużytą energie elektryczną wg licznika. Domek drewniany - dla 4 - 6. Cena za dobę: 55,00 zł. od osoby (piąta i ewentualnie szósta osoba płacą po 25,00 zł.) jednak opłata za cały domek nie może być mniejsza niż 190,00 zł. za dobę. Dodatkowo pobierana jest opłata za zużyty prąd, wodę i ścieki wg wskazań liczników. Pokój 2 - 3 osobowy - cena za dobę: 120,00 zł. za dwie osoby (150,00 zł. za 3 osoby). Dodatkowo pobierana jest opłata za zużytą wodę, ścieki i prąd w/g wskazań liczników. Studio dwupokojowe z kuchnią i balkonem.  Cena za dobę 250,00 zł. za pobyt do 6 osób. Dodatkowo pobierana jest opłata za prąd, wodę i ścieki w/g wskazań liczników.  Przyjmujemy z małymi zwierzętami ( dodatkowa opłata 20,00 zł/doba).  W ośrodku jest stołówka serwująca tradycyjne, smaczne posiłki (śniadania, obiady i kolacje). Parkowanie pojazdów na terenie ośrodka oraz dostęp do wifi są bezpłatne. Za pobyt na polu namiotowym opłata wynosi 20,00 zł/doba od osoby. W miesiącach lipiec i sierpień preferujemy pobyty pow. 5 dni. Opłata miejscowa tzw. klimatyczna jest pobierana w ośrodku w wysokości zgodnej z uchwałą Rady Gminy Mielno. Zorganizowane formy wypoczynku np. obozy, kolonie, zielone szkoły, biura turystyczne, zakłady pracy itp. mogą negocjować ceny. 

W kwietniu, maju, czerwcu i od 20 sierpnia ceny za noclegi do 20 % taniej.

Pokaż więcej

Atuty pokoju

 • Łazienka
 • Aneks kuchenny
 • Wi-Fi
 • Część pokoi z balkonami
 • Lodówka
 • Czajnik elektryczny
 • Telewizor

Dostępne w obiekcie

 • Oferta wyżywienia
 • Plac zabaw
 • Akceptacja zwierząt
 • Parking
 • Płatność kartą
 • Tenis stołowy
 • Ognisko

Wyślij zapytanie rezerwacyjne:

Firma Akcept Wojciech Deja nie przechowuje Twoich danych, które wypełniłeś w tym formularzu zapytania o dostępność miejsc noclegowych. Przesyłamy je bezpośrednio do obiektu noclegowego w postaci elektronicznej. Twoje dane nie są gromadzone w naszych bazach danych. Na Twoje zapytanie odpowie bezpośrednio obiekt noclegowy.
Dodaj Obiekt Logowanie