Rest Rusinowo

location_on ul. Syrenki 1, Rusinowo Zobacz na mapie

Zapraszamy Państwa do nadmorskiej miejscowości Rusinowo. Jesteśmy usytuowani pomiędzy Jarosławcem, Ustką, Darłowem. Jeżeli cenicie spokój, chcecie złapać, bądź utrzymać balans zapraszamy do REST Rusinowo. 

 

PRYWATNA OAZA

Domy oddalone są od morza ścianą 800m lasu. Nad morze doprowadzą Was leśne ścieżki. Każdy z tarasów wyposażony jest w prywatne jacuzzi oraz grill. Tarasy oddzielone są od siebie ścianką zapewniając prywatność. 

 

Oferta obiektu

WYGODNE I KOMFORTOWE DOMY

Każdy dom oferuje otwartą antresolę z widokiem na las, łóżkiem king-size, rozkładaną sofą. Salon z aneksem kuchenny, rozkładaną kanapą oraz zamkniętą sypialnię z łóżkiem również king-size. Domy sa 6 osobowe.

 

 

Zobacz więcej

Cennik

Cena za dobę wynosi 1000pln 

W tej cenie oferujemy m.in nieograniczony dostęp do prywatnego jacuzzi.

Zobacz więcej

Udogodnienia

Taras

Ekspres do kawy

Zmywarka

Czajnik elektryczny

Zastawa stołowa

Lodówka

Telewizor

Ogrzewanie

Aneks kuchenny

Łazienka

Wi-Fi

Ręczniki

Dostępne w obiekcie

Płatność kartą

Akceptujemy małe zwierzęta

Jacuzzi

Parking

Grill

Ogród do dyspozycji gości

Obiekt całoroczny

Zobacz więcej

Podgalerie obiektu

1176 wyświetleń od 22.01.2023
sukces

Dziękujemy, Twoja wiadomość została wysłana do obiektu noclegowego.

Twoja wiadomość jest wysyłana. Prosimy o cierpliwość

sukces

Nie udało się wysłać, Twoja wiadomość nie została wysłana do obiektu noclegowego.

Przepraszamy, jeśli pojawił się problem z wysłaniem pytania, skontaktuj się z nami

Administratorem Twoich danych osobowych jest firma AKCEPT, Plac Piastowski 14/2, 58-560 Jelenia Góra, szczegóły w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane oraz jakie masz prawa z tym związane znajdziesz w Polityce Prywatności. Wypełniając formularz i klikając przycisk „wyślij zapytanie", wyrażasz zgodę na przesłanie Twojego zapytania, w tym Twoich danych osobowych do właściciela obiektu noclegowego Firma Usługowa Jakub Jacyno, Lema , 76-100, Sławno, który zgodnie z art. 13. pkt 16 „REGULAMINU KORZYSTANIA Z PORTALI NALEŻĄCYCH DO FIRMY AKCEPT", w momencie przekazania danych osobowych Odwiedzającego poprzez Portale z formularza zapytań, ma zapewnić ich bezpieczeństwo zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych(określane jako „RODO", „ORODO", „GDPR" lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych") oraz obowiązujących przepisów krajowych. Tę stronę chroni rozwiązanie reCAPTCHA. Obowiązuje Polityka Prywatności oraz Regulamin Google.

Inne obiekty w Rusinowie

chevron_left
chevron_right
serce Twoje ulubione obiekty 0