Rowy Apartamenty

Home > Rowy > Rowy Apartamenty

Willa Magda i Werka Rowy

apartamenty w willach dla 6-12 osób

Do Plaży: 700 m.
Jarzębinowa 9, 11, Rowy

Do państwa dyspozycji oddajemy dwie wolno stojące wille, położone na spokojnym osiedlu domków wczasowych, oddalonym od morza ok 700m. Każda z nich może być wynajmowana w całości (dla maksymalnie 12 osób) bądź też można wynająć sam parter, lub samo piętro, które stanowią osobne apartamenty (maksymalnie dla 6 osób). APARTAMENT NA PARTERZE: salon kominkowy (30 m2) wyposażony w komplet wypoczynkowy i TV-sat sypialnia 3 osobowa (15 m2) wyposażona w 3 tapczaniki, szafę i szafkę nocną sypialnia 2 osobowa (9 m2) wyposażona w 2 tapczaniki, szafę i szafkę nocną kuchnia (9 m2) wyposażona w: lodówkę, kuchenkę elektryczną 2-palnikową, mikrofalówkę, czajnik elektryczny, garnki, talerze szklanki i sztućce łazienka z kabiną prysznicową (4 m2) sauna (4m2) taras z kominkiem (14m2) W PRZYPADKU WYNAJECIA SAMEGO APARTAMENTU NA PARTERZE,SAUNA DOSTĘPNA JEST TYLKO DLA GOŚCI Z PARTERU. APARTAMENT NA PIĘTRZE: salon kominkowy (40 m2) wyposażony w komplet wypoczynkowy i TV-sat sypialnia 3 osobowa (15 m2) wyposażona w 3 tapczaniki, szafę i szafkę nocną sypialnia 2 osobowa ( 9 m2) wyposażona w 2 tapczaniki, szafę i szafkę nocną kuchnia (7 m2) wyposażona w: lodówkę, kuchenkę elektryczną 2-palnikową, mikrofalę, czajnik elektryczny, garnki, talerze szklanki i sztućce łazienka z kabiną prysznicową ( 5 m2) i pralką zadaszony taras ( 12 m2) PRALKA DOSTĘPNA TYLKO W APARTAMENCIE NA PIĘTRZE.

NASZA OFERTA:

- Internet bezprzewodowy WIFI - Teren ogrodzony z parkingiem - Meble ogrodowe - Grill - Huśtawka - Łóżeczka turystyczne dla małych dzieci - Krzesełka do karmienia

OKOLICE OBIEKTU:

stołówka - 50m restauracje - 150m sklep - 50m odległość od morza - 700m odległość do centrum - 400m

CENNIK:

Cena wynajmu zależy od terminu oraz długości pobytu i waha się od 150 do 300 zł za dobę za apartament. Długie weekendy oraz okresy poza rokiem szkolnym objęte są stałą promocją. Przy pobytach dłuższych niż dwutygodniowe ceny mogą podlegać negocjacji. Cena wynajmu zawiera: pobyt 5-6 osób w apartamencie zużycie wody zużycie energii elektrycznej 50 kw\tydzień Cena nie zawiera: opłaty klimatycznej kaucji zwrotnej pobieranej w dniu przyjazdu Zwierzęta przyjmowane są po wcześniejszym uzgodnieniu i za dodatkową jednorazową opłatą 50 zł. KAUCJA: Kaucja w wysokości 300 zł /apartament wpłacana jest w dniu przyjazdu celem zabezpieczenia apartamentu na wypadek nieprzewidzianych szkód Może zostać potrącona w wypadku zniszczeń wewnątrz apartamentu, jak i na zewnątrz (np. spowodowanych przez zwierzęta przywiezione przez gości) W dniu wyjazdu, goście zobowiązani są pozostawić apartament w stanie, w jakim go zastali-dodatkowe sprzątanie , jak i ponadprogramowe zużycie energii (powyżej 50 kW/tydzień) jest także potrącane z kaucji. Jeśli wszystko jest w porządku, kaucja zostaje zwracana w dniu wyjazdu-przy zdaniu apartamentu.