Rowy Pensjonaty, Wille

Home > Rowy > Rowy Pensjonaty, Wille

Pensjonat Tahiti Rowy

pokoje 2 i 4 osobowe TV łazienka lodówka internet

Do Plaży: 100 m.
Parkowa 2, Rowy

9 pokoi dwuosobowych oraz 3 pokoje czteroosobowe. Wszystkie pokoje posiadają łazienkę, telewizję satelitarną, balkon lub taras. Zestaw plażowy Bezpłatny parking, bezpłatny internet bezprzewodowy w pokoju.

NASZA OFERTA:

Otoczenie naszego pensjonatu bogate jest w zieleń, sprzyja spacerom i wszelkim formom ruchu na świeżym powietrzu. Bliskość morza kusi amatorów plażowania i sportów wodnych, a pobliska rzeka zachęca wędkarzy do połowów ryb.

INNE INFORMACJE:

zakaz palenia tytoniu w pokojach. Możliwość palenie na tarasie/balkonie.

OKOLICE OBIEKTU:

Apteka 20m, do lasu 50m, 100m do Słowińskiego Parku Narodowego, posterunek policji 400m, 500 m dopłyniesz kajakiem lub rowerem wodnym do jeziora Gardno. Na miejscu wedlug wielu turystów i gości prawdopodobnie najlepsza w Rowach restauracja rybna Tawerna Tahiti, dzialająca nieprzerwanie od 1978 r.

CENNIK:

Ceny wahają sie w zależności od okresu Maj 30 zł/osoba, czerwiec 35 zł, lipiec- sierpień 65 zł/osoba ; wrzesień 30 zł od osoby . Możliwość wykupienia pysznego i obfitego śniadania za 15 zł, dzieci do lat 9 1/2 ceny. Klienci naszego pensjonatu otrzymują kartę rabatową na wszystkie potrawy serwowane w restauracji.

Wyślij zapytanie rezerwacyjne:

Firma Akcept Wojciech Deja nie przechowuje Twoich danych, które wypełniłeś w tym formularzu zapytania o dostępność miejsc noclegowych. Przesyłamy je bezpośrednio do obiektu noclegowego w postaci elektronicznej. Twoje dane nie są gromadzone w naszych bazach danych. Na Twoje zapytanie odpowie bezpośrednio obiekt noclegowy.