Rowy Ośrodki Wypoczynkowe

Home > Rowy > Rowy Ośrodki Wypoczynkowe

Ośrodek Wypoczynkowy Słowińska Perła Rowy

Ośrodek Wypoczynkowy "Słowińska Perła" - wymarzone miejsce do wypoczynku

Cena od 35 zł/os.
Do Plaży: 30 m.
ul. Nadmorska 35, Rowy

Umiarkowane ceny. Wyjątkowe położenie Ośrodka w sercu Rowów, wprost nad brzegiem morza, w otoczeniu wydmowego lasu sosnowego zapewnia występowanie najwyższego stężenia aerozolu morskiego w powietrzu. Aerozol morski w połączeniu z leczniczym działaniem żywicy sosnowej tworzy specyficzny uzdrawiający mikroklimat. Wystarczy sam pobyt na Ośrodku by odczuć poprawę zdrowia i samopoczucia. Oferujemy Państwu noclegi w pawilonach parterowych, jednopiętrowych, domkach kempingowych w pokojach 2,3,4 osobowych z łazienkami, TV, lodówka. Na terenie ośrodka znajduje się duży plac zabaw dla dzieci, huśtawki, zjeżdżalnie, karuzele, boiska do siatkówki, koszykówki/kort tenisowy, wydzielony sektor plażowy nieopodal Ośrodka, grill, sala gier - bilard, tenis stołowy, piłkarzyki, siłownia, sala TV, sala komputerowa, bezpłatny dostęp do Internetu (WiFi), bezpłatna opieka medyczna (pielęgniarka, lekarz), bezpłatny parking. Teren Ośrodka to najbardziej urokliwy zakątek wybrzeża Bałtyku.

NASZA OFERTA:

Położenie w samym centrum miejscowości przy zejściu do morza wprost na strzeżone kąpielisko (plaża strzeżona) nieopodal muszla koncertowa, duże place zabaw dla dzieci na terenie Ośrodka.

OKOLICE OBIEKTU:

Ośrodek położony przy głównym deptaku Rowów.

CENNIK:

pokoje już od 70zł/doba. 

Wyślij zapytanie rezerwacyjne:

Firma Akcept Wojciech Deja nie przechowuje Twoich danych, które wypełniłeś w tym formularzu zapytania o dostępność miejsc noclegowych. Przesyłamy je bezpośrednio do obiektu noclegowego w postaci elektronicznej. Twoje dane nie są gromadzone w naszych bazach danych. Na Twoje zapytanie odpowie bezpośrednio obiekt noclegowy.