Home > Retowo >

Dom nad jeziorem Gardno Retowo

Dom nad jeziorem Gardno, na terenie Słowińskiego Parku Narodowego.

Do Plaży: 6000 m.
Retowo 4, Retowo

Oferujemy pobyt w naszym domu nad jeziorem Gardno - położony w Retowie małej, cichej położonej na uboczu miejscowości w Słowińskim Parku Narodowym w strefie ciszy i spokoju. Nasz dom położony na dużej ogrodzonej działce. Przygotowaliśmy dla Państwa trzy apartamenty: - Apartament A (ok. 70 metrów, 3 pokoje, kuchnia, 2 łazienki) - dla max 8 os., - Apartament B (ok. 50 metrów, 2 pokoje, kuchnia, łazienka) - dla max 4 os., - Apartament C (ok. 60 metrów, 3 pokoje, kuchnia, łazienka) -dla max 4 os., - oraz dwa 4 osobowe domki angielskie Każda strona ma osobny wjazd. Posesja 19 arów, ogrodzona. Strony funkcjonują niezależnie od siebie.

NASZA OFERTA:

- Teren ogrodzony z parkingiem. - Miejsce do grillowania, na ognisko, plac zabaw dla dzieci. - niedaleko ścieżki rowerowe, - niedaleko szkółka windsurfingowa i kitesurfingowa,

OKOLICE OBIEKTU:

Położenie Retowa tuż przy brzegu jeziora Gardno, niedaleko do morza, na terenie Słowińskiego Parku Narodowego sprawia że to idealne miejsce na aktywny wypoczynek. Całe jezioro Gardno leży w granicach Słowińskiego Parku Narodowego. Różnorodny teren z rozbudowaną siecią szlaków rowerowych przyniesie frajdę niejednemu aktywnemu turyście. Do szerokich piaszczystych plaż rowerem to tylko 6 km. Pobyt w Retowie to idealne miejsce na aktywny wypoczynek.

Wyślij zapytanie rezerwacyjne:

Firma Akcept Wojciech Deja nie przechowuje Twoich danych, które wypełniłeś w tym formularzu zapytania o dostępność miejsc noclegowych. Przesyłamy je bezpośrednio do obiektu noclegowego w postaci elektronicznej. Twoje dane nie są gromadzone w naszych bazach danych. Na Twoje zapytanie odpowie bezpośrednio obiekt noclegowy.