Warning: filemtime(): stat failed for ./_wakacje/cache/users.db in /home/klient.dhosting.pl/inkre/nowenadmorzem/includes/class.mysql.php on line 121
Dom Letniskowy U Hani Rowy, Pomorze Środkowe NOCLEGI NAD MORZEM ofert na wczasy i wakacje: domki, pokoje, apartamenty. TANIE NOCLEGI nad morzem.

Dom Letniskowy U Hani Rowy

Home > Rowy > Dom Letniskowy U Hani Rowy

Dom Letniskowy U Hani Rowy

Dom letniskowy otoczony zielenią. Pokój dla dzieci. Uroczy podcień. Przyjmujemy ze zwierzętami

Cena od 25 zł/os.
Do Plaży: 1100 m.
ul. Brzozowa 1, Rowy

Polecamy Państwu wypoczynek w domu położonym na spokojnym i cichym osiedlu domów letniskowych w Rowach. Rowy to mała miejscowość położona na skraju Słowińskiego Parku Narodowego. Jest to duży dom z czterema sypialniami na piętrze, dużym przestronnym pokojem wypoczynkowym z kominkiem. Dobrze wyposażony aneks kuchenny pozwoli Państwu przygotować posiłki. W domu jest łazienka z prysznicem na parterze oraz WC na pietrze. Z pokoju wypoczynkowego można bezpośrednio wyjść na podcień lub na zieloną trawkę :). Maksymalnie przyjmujemy do 8 osób w domku.

OKOLICE OBIEKTU:

Do morza 1100 m. Niedaleko kompleks handlowo - gastronomiczny. Basen, kort tenisowy, plac zabaw, las.

CENNIK:

Ceny wynajmu obejmują wynajęcie domu w całości na 1 dobę dla 8 osób: - kwiecień, maj - 250 zł za dom za dobę + opłata za prąd - czerwiec - od 300 zł za dom za dobę - lipiec, sierpień - od 450 zł za dom za dobę - wrzesień - 200 zł za dom za dobę + opłata za prąd Każda dodatkowa osoba +50 zł za dobę.

Wyślij zapytanie rezerwacyjne:

Firma Akcept Wojciech Deja nie przechowuje Twoich danych, które wypełniłeś w tym formularzu zapytania o dostępność miejsc noclegowych. Przesyłamy je bezpośrednio do obiektu noclegowego w postaci elektronicznej. Twoje dane nie są gromadzone w naszych bazach danych. Na Twoje zapytanie odpowie bezpośrednio obiekt noclegowy.